2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 202 203 205 206 ... 667
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Košarkaški klub Crvena Zvezda  (Pročitano 603519 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Ma normalno...ali tebra hvala Bogu pa svi umemo da govorimo...jebote daj jednom podrsku ovom timu,pusti glas,pevaj...ja se ne bunim sto se zvizdalo,pomoglo nam je,problem je sto se cuti veci deo utakmice...dal oni diluju,boli me patka...on dodje na utakmicu krene nasa pesma i ja pevam bre,pevam Zvezdi,neka krene i vucic bole me patka...posle utakmice ne idem sa njima na kurve i drogu,bole me...ko treba da ih hapsi neka ih hapsi...da dodje mili iz miligrama i da krene ja bih pevao...vecu stetu cinim ako cutim i kenjam...stalno neke price,stalno nesto smeta...ako je oli onda je bratsko navijanje,ako su turci onda je kosovski ciklus,ako su ustase onda je slomiti ruke i baja knindza...stalno nesto fali...pa dobro,ako oni odmazu,ljudi koji pevaju celu utakmicu,cime semenkari pomazu? Dajte jedan primer,evo odmah da razjebem oni placaju kartu,80% severa placa kartu...budi uveren u to...i cime onda semenkar pomaze klubu pa daje sebi pravo da kritikuje? Jel neko pominje navijanje sa aba lige? Ja koliko znam delije se velicaju jer prave atmosferu na el,niko ne pominje navijanje sa aba lige...
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Token's life matters.

Zodijak
Pol
Poruke 2947
Kako bi se razlikovali semenkari od vatrenih da non-stop fanatično pevaju? Smile Ne možeš da očekuješ da budu isti. Meni je pored kriminalaca mrzak i onaj fenseraj, neki likovi (oba pola) koji su tu samo zato što je cool i koji ne znaju koliko minuta ima četvrtina. A obični semenkari i normalni navijači su potrebni klubu.

Nego, zašto i dokle će da traje bojkot ABA lige? Ne vidim ni jedan razlog za to.
« Poslednja izmena: 23. Mar 2017, 01:18:50 od Lord Hajzenberg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Bojkot aba lige traje jer delije nece zajednicku ligu sa hrvatima,bojkotovao se i rukomet i vaterpolo...donekle imaju prav,ali donekle,zasto? Prvo ok sudije ovde navlace za hrvate i crnogorce,drugo nista se ne bi promenilo i u nasoj ligi jer sudije tamo aka milija,belosevic itd navlace za stoku pa smo ga mi svakako najebali...e sad dobro je sto u aba ligi imamo kudikamo jace protivnike,ali bi mi jacanjem nase lige podigli kvalitet no sve je to pitanje za nas savez itd,komplikovano je...
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
@czbg94 Auu bato al je tebe neko iznervirao Smiley pa kako nisi ranije primetio to na tribini? imas te takve i na fudbalu, i basketu i svuda... Ja sam odavno prestao da se nerviram, dodjem sa mojima, stanemo u kop i 90 ili 40 minuta nema nista drugo, ostavimo dlanove i grlo tu, bodrim zvezdu jer je volim, koji god rezultat bio na semaforu... dal bila Macva ili Real isto pevam, sve utakmice obilazim i svega sam se nagledao...  Da lik dovede ribu u kop i slika se... sramota... A ti sto pljuju sto smo podrzavali Oly... bolje da cutim, samo cu se iznervirati bzv...
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Demantovao raskovic
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Token's life matters.

Zodijak
Pol
Poruke 2947
Dal ćeš hotsport ili informer da prenosiš kao relevantan izvor? Smile

U principu, teško bismo zadržali Jovića sledeće sezone, to je valjda svima jasno. A da li je potpisao i za koga, nama je nebitno. Isto tako su u sred prošle sezone pisali kako su Cirbes i Miler dogovorili/potpisali za Makabi pa su momci pošteno odigrali do poslednjeg meča. Isto tako će i Jović, samo kad se oporavi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Bilo je prica kako jovic nije dobio pare,kako ovo kako ono,zanimljivo isto od tih simpatizera...medjutim,mec pre olimpijakosa na treningu kada su odvojeno radili jovic i rakicevic videlo se u jednom momentu da je kod promene pravca jovic slozio bolnu grimasu i tu su sve dileme resene...ne znam,mozda je i pametno da ga prodamo sad,ima 27 god i hronicnih problema sa ledjima...koliko ce on moci da izdrzi ovakve napore i dogodine pitanje je veliko...savetovao bi mu da na leto operise to i da batali nacionalni tim,neka spasi karijeru
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Token's life matters.

Zodijak
Pol
Poruke 2947
Nisam doktor, ali vidim da ljudi pišu da je to njegovo s leđima veoma zajebano. U fazonu, operacija može da pomogne, ali može i da znači kraj karijere ili barem ozbiljne košarke. S druge strane, bez operacije problem ostaje i povremeno se sanira, povremeno ide pauza itd. Baš mi je žao zbog momka, enormno je napredovao od 24. godine do sad, i ako bude mogao da reši zdravlje nebo je granica.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

pinok.PNG
(340.46 KB, 496x494)
« Poslednja izmena: 23. Mar 2017, 13:29:34 od Lord Hajzenberg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 202 203 205 206 ... 667
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.139 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.