2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 502 503 505 506 ... 667
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Košarkaški klub Crvena Zvezda  (Pročitano 607353 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
A jeste, ti bas tacno znas odakle je ko ko je dosao na trbinu...I ako ima nekoga iz unutrasnjosti tu, to je 90% onih koji ovde studiraju, rade, ili su se u tom trenutku nasli u Beogradu. Te price kako ce neko iz Pirota da sedne u svoj auto i da zapuca za Beograd da gleda Zvezdu protiv nekog tamo Borca iz Cacka, to su teske nebuloze.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
Sto se ovog drugog tice, u evropskoj kosarci se polako akumulira novac, kao i u fudbalu od 90. pa do danas. Mi sada u kosarci mislimo da mozemo kao sto smo mislili posle 91. da mozemo u fudbalu, na o'ruk. E pa ako budemo tako mislili procicemo isto kao sto smo prosli u fudbalu za jedno 10-ak godina. Moderan sport se bazira na parama. Ko ima pare, moze ozbiljno da se takmici. Ko nema, nema sta da trazi. Vrlo jednostavno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
da netrazim klip samo cu citirati


ajde
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
mob
Samsung 
A jeste, ti bas tacno znas odakle je ko ko je dosao na trbinu...I ako ima nekoga iz unutrasnjosti tu, to je 90% onih koji ovde studiraju, rade, ili su se u tom trenutku nasli u Beogradu. Te price kako ce neko iz Pirota da sedne u svoj auto i da zapuca za Beograd da gleda Zvezdu protiv nekog tamo Borca iz Cacka, to su teske nebuloze.

Нисмо седали у свој ауто, али смо стопирали/ишли разним комбијима до Београда и других градова. Транда, Игор, Саб су само од неких људи који су тако пратили Звезду, а имаш доста и гробара.

Мало, мало па напишеш таок нешто Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
sere pusti ga
mi smo bas protiv tog borca iz cacka dosli sa dva busa,isli kombijima,kolima,vozovima
vise ljudi na tribini je sa strane
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
A jeste, ti bas tacno znas odakle je ko ko je dosao na trbinu...I ako ima nekoga iz unutrasnjosti tu, to je 90% onih koji ovde studiraju, rade, ili su se u tom trenutku nasli u Beogradu. Te price kako ce neko iz Pirota da sedne u svoj auto i da zapuca za Beograd da gleda Zvezdu protiv nekog tamo Borca iz Cacka, to su teske nebuloze.

Нисмо седали у свој ауто, али смо стопирали/ишли разним комбијима до Београда и других градова. Транда, Игор, Саб су само од неких људи који су тако пратили Звезду, а имаш доста и гробара.

Мало, мало па напишеш таок нешто Smile

Znaci vas trojica ste isli? Koliko ste tada imali godina? Cime ste se bavili u zivotu? Ko vas je izdrzavao? Koliko si puta bio na stadionu od kada si u Beogradu, od kada imas posao, ako si u Beogradu uopste? Zar nisi ti bas rekao kako je ta ekipa koju pominjes prestala da ide na stadion, jer su se ozenili, poceli da rade i tako dalje?
« Poslednja izmena: 12. Jul 2018, 08:38:28 od Ic.xc.ni.ka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
A jeste, ti bas tacno znas odakle je ko ko je dosao na trbinu...I ako ima nekoga iz unutrasnjosti tu, to je 90% onih koji ovde studiraju, rade, ili su se u tom trenutku nasli u Beogradu. Te price kako ce neko iz Pirota da sedne u svoj auto i da zapuca za Beograd da gleda Zvezdu protiv nekog tamo Borca iz Cacka, to su teske nebuloze.

Нисмо седали у свој ауто, али смо стопирали/ишли разним комбијима до Београда и других градова. Транда, Игор, Саб су само од неких људи који су тако пратили Звезду, а имаш доста и гробара.

Мало, мало па напишеш таок нешто Smile

Znaci vas trojica ste isli? Koliko ste tada imali godina? Cime ste se bavili u zivotu? Ko vas je izdrzavao? Koliko si puta bio na stadionu od kada si u Beogradu, od kada imas posao, ako si u Beogradu uopste? Zar nisi ti bas rekao kako je ta ekipa koju pominjes prestala da ide na stadion, jer su se ozenili, poceli da rade i tako dalje?

Svi smo mi odrasli ; dosli neki novi klinci  Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
Tomic i zvanicno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Odlicno, nadam se da ce da gaji stil igre kao i njegov mentor...drkao sam na igru olimpijakosa
« Poslednja izmena: 13. Jul 2018, 19:02:18 od czbg94 »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
Tomic i zvanicno.

Po onome sto sam procitao (slabo sam ga pratio) .. .ovo je mozda i najbolje sto mozemo da imamo
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 502 503 505 506 ... 667
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.