2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 283 284 286 287 ... 667
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Košarkaški klub Crvena Zvezda  (Pročitano 606286 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
10 reprezentativaca iz sistema Zvezde i FMP-a. Zla srpske kosarke.

Ostatak lige 2.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
Вас стиже оно што је нас при крају стигло, доводимо играче а немамо да их платимо. Није кошарка профитабилан спорт још увек нигде ван подручја САД и Канаде.
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 267
Na mcz-u panika,kazu sutra ce neko veliko sranje da se desi po nas kk...ajd da vidimo
Pa šta se desilo, ja nigde nisam ništa pročitao?
Osim što hoće da vam sklone legendu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Izgleda da je to za covica,ali se izgleda nece desiti danas...ogroman se pritisak vrsi da nam uvale novog vesica i da ga poduckamo
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
Ako dozvolimo da oteraju Covica, mozemo slobodno da se ubijemo. Ja sam pisao o Covicu jos pre mnoogo godina, da je on jedini covek koji moze od nas da napravi ozbiljan klub. I dok su me mnogi pljuvali jos tada. I dok su dovodili Pesica i menjali uprave i svaka je bila sve "bolja" od prethodne, ja sam pricao da od toga nema nista i da je jedina opcija za spas, saradnja sa FMP-om i Covicem. I videlo se koliko sam bio u pravu. I sada to pricam. Jedini covek koji moze da ovo odrzava na koliko toliko pristojnom nivou i da dalje podize lestvicu je Covic. Ko god da dodje, odnosno ako on ode, to ce biti pocetak naseg kraja. Zapamtite sta sam vam rekao. Ko god da dodje i ma koliko nam prodavali tog kao spasitelja i nekoga ko ce nam jos vise unaprediti klub, istina je da ce to biti samo pocetak naseg propadanja, koje ce se verovatno zavrsiti kao prosli put sa odnosenjem koseva i klupskog grba.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Normalno,zato i hoce da ga oteraju...ali drze ga u saci mlze da bira zatvor ili da ode iz kluba i zato i ne sme da kenja puno jbg
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
Niko ga ne bi dirao da nije tog F4. Svima zinulo dupe da baš oni naprave čudo sa Zvezdom, pa će nakon toga da je puste niz vodu...

Taj F4 u BGu je nešto najgore što nam se desilo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
samo covic moze da napravi cudo ostali mogu samo da popuse kurac tako da ono jebo ja njima pas mater svima najbolje bati da damo klub al zaturio covek lk pa nemere da se legitimise  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 12054
Zastava
Stizu pare  Smile

Vučić: Pomoći ćemo finansijski KK Crvena zvezda
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će država finansijski pomoći i naredne godine Košarkaškom klubu Crvena Zvezda

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2017&mm=06&dd=20&nav_id=1274250
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
http://www.mozzartsport.com/vesti/vucic-finansijski-cemo-pomoci-zvezdi-i-partizanu-dok-se-ne-privatizuju
Pomaze i vas ne brini,da Bog da da pomaze i vas koliko pomwze i nas...od srca vam to zelim
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 283 284 286 287 ... 667
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.