2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 772 773 775 776 ... 903
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Кошаркашки клуб Црвена звезда  (Pročitano 496570 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.104
mob
HTC Sensation
Sad idu ona cuvena pitanja,ko se smejao i pokazi gde smo se smejali?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Нема предаје повлачења ко хоће да га памте

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 24714
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
Покушаћу сутра да нађем.
IP sačuvana
social share

I have something more important than courage.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.104
mob
HTC Sensation
Ma opusteno brate nemoj da se cimas bezveze,ko zna sta smo sve pisali onako pijani  Smile

Stvarno ti kazem,salio sam se,de bre da se cimas milion strana da prelistavas...verujem ti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.104
Citat
a sobzirom da mi imamo verovatno najjacu odbranu na spoljnim pozicijama u Evropi

А нама се смејали кад смо то исто причали за Милосављевића и Партизан.


Nemoj da tražiš (izvini ako sam ti pokvario planove za popodne) evo sad ti se smejem. Nelson i Jovic igraju bolju odbranu od Dragana,  taj je igra ko Blažić....kereću, samo je jači pa probija blokove.....prljavu do skroz. Ok, legitimno, kad ga puste, obično je to na domaćem terenu pred punom halom.....ko Blažić kažem. Jos ako sudi Milija....pfff.




Danas inače lep dan, Zvezda igra basket.
« Poslednja izmena: 23. Okt 2014, 11:27:58 od sarmagedon7 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 33.0
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1965
Zastava Spanish Town
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
mob
Qtek 'bem ga
Ma opusteno brate nemoj da se cimas bezveze,ko zna sta smo sve pisali onako pijani  Smile

Stvarno ti kazem,salio sam se,de bre da se cimas milion strana da prelistavas...verujem ti.

 Smile
IP sačuvana
social share
Sta se palite, to je samo Diabolina keva . . .

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 10671
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.104
Nelson i Jovic igraju bolju odbranu od Dragana,  taj je igra ko Blažić....kereću, samo je jači pa probija blokove.....prljavu do skroz. Ok, legitimno, kad ga puste, obično je to na domaćem terenu pred punom halom.....ko Blažić kažem. Jos ako sudi Milija....pfff.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Нема предаје повлачења ко хоће да га памте

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 24714
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 33.0
Томић и Џаваји правили лоше блокове, а и играли смо кући. Дакле, не рачуна се.


Citat
Nelson i Jovic igraju bolju odbranu od Dragana

Врло могуће, пошто Драган чува Тегија ових дана, а Теги није нешто покретљив играч па га је лако сачувати. Јел си свестан колку си глупост лупио? Јовић? Ајд, око Нелсона може да се полемише да је у рангу Драгана, ту негде близу...  а метати Јаку Блажича у исти кош са Драганом је бласфемија.

Мрзи ме сад да тражим... потражићу после кад се вратим... јел си се ти беше чудио што је Јовић позван у репрезентацију?
« Poslednja izmena: 23. Okt 2014, 16:01:15 od Raća_5 »
IP sačuvana
social share

I have something more important than courage.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.104
Nelson i Jovic igraju bolju odbranu od Dragana,  taj je igra ko Blažić....kereću, samo je jači pa probija blokove.....prljavu do skroz. Ok, legitimno, kad ga puste, obično je to na domaćem terenu pred punom halom.....ko Blažić kažem. Jos ako sudi Milija....pfff.



Gledao sam ga milion puta....trudi se a odbrana je dobrim delom stvar volje. Dobar je. Nije preterano inteligentan ali je jak kao bik i neverovatan radnik. Jovic recimo dobro cita...igra vise odbranu glavom.

Dragan nikad nece biti nivo Nelsonove odbrane, uostalom sigurno Demarcus nije dobio uguvor u PAOu na osnovu neverovatnog napadackog potencijala. Videcemo gde ce Dragan dospeti. Kao jedan od najboljih odbrambenih u Evropi, po vama...., uz pristojan napadacki arsenal, Barsa, Real, PAO, Oly,  bi bili logican sled.....ja iskreno sumnjam.


Citat
Мрзи ме сад да тражим... потражићу после кад се вратим... јел си се ти беше чудио што је Јовић позван у репрезентацију?

Jesam.....i sutra da je okupljanje pre bih bio za to da igraju neki drugi igraci. Iako moram da priznam da me je pozitivno iznenadio.

Ja ne volim igrace koji igraju odbranu kao Lazic i Jaka.....necu vise o Draganu, jebo ga onaj ko ga pomenuo....

Zvezda igra Evroligu ja uporedjujem Dragana Milosavljevica sa nekim nasim sadasnjim i bivsim igracima....nek igra kako oce, boli me kita....
« Poslednja izmena: 23. Okt 2014, 16:14:50 od sarmagedon7 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 33.0
Oво што си окачио је Драганова одбрана какву играју и Џенкинс од ове сезоне, Јовић, Лазић а и Јака док не полуди па крене на крађу сваки божији пут.
Deny одбрана и пуно коришћења руку. Оно што је ванредно је посвећеност, а то је нормална ствар кад су ЕЛ утакмице против опаких противника у путању.

Не видим у чему је он то класа изнад Нелсона рецимо а и ових осталих. Шта га то издваја?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 772 773 775 776 ... 903
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.