Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 51
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kosarkaska Evroliga 2006  (Pročitano 24296 puta)
11. Jul 2005, 04:53:07
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Partizanu nedostaje samo San Antonio
Crno-beli košarkaši će u narednoj Evroligi igrati u grupi sa Panatinaikosom, CSKA, Realom, Unikahom, Sijenom, Ortezom i Ulkerom
Odavno Partizan nije upao u jaču grupu - jučerašnji žreb za Evroligu, održan u Pragu, spojio je šampiona SCG sa Panatinaikosom, moskovskim CSKA, Real Madridom, Unikahom, Sijenom, Ortezom i Ulkerom.
- Šta da kažem, dobili smo najtežu grupu - komentariše surovost praških kuglica Dragan Todorić, sportski direktor Partizana. - To je dodatna obaveza svih u klubu, jer podrazumeva rešenje budžeta za narednu sezonu. Moramo sesti i videti da li možemo da angažujemo 2-3 kvalitetna pojačanja. Nećemo tražiti igrače u domaćoj ligi, osim možda jednog koga ne bih da imenujem, već ćemo dovesti dva stranca: Jednog na poziciji pleja, a drugog na poziciji visokog krila ili centra.

Kada se pogleda sastav grupe, jasno je da će Partizan imati gotovo nemoguć zadatak...
- Prošle godine smo imali laku grupu, ali smo imali pehove sa povredama, a ove možda uspemo da iznenadimo u najtežoj grupi. Jedno je sigurno, "Pionir" će biti pun, u Beogradu će igrati najbolji košarkaši Evrope, a mi se nećemo predavati - optimista je Todorić.
- Svake godine dobijem najtežu grupu - počeo je izjavu za Glas trofejni trener Božidar Maljković, koji će sa Realom ponovo na megdan Partizanu. - Kažem prijateljima da nam nedostaje samo San Antonio pa da kompletiramo grupu. Sa druge strane, igrati sa takvim timovima je zadovoljstvo, jer onda prolazak u 16 najboljih ima veću vrednost. Zadovoljan sam što dolazim u Beograd, ali nisam srećan što igram protiv naših ekipa, jer imam puno prijatelja i u Zvezdi i u Partizanu.

- Izvinite, ne znam koga smo izvukli u Evroligi, na nekom sam seminaru u Španiji - bila je prva reakcija trenera Panatinaikosa Željka Obradovića na molbu Glasa da prokomentariše žreb.
-Real? CSKA? Znači opet grupa smrti? Ne znam šta da kažem, već četiri godine igramo u jakoj grupi - počeo je Obradović. - Cilj je plasman među pet najboljih ekipa. Što se Partizana tiče, drago mi je jedino što ću opet doći u Beograd i videti prijatelje. Ne volim da igram protiv Partizana, taj klub je moj život i uvek će to biti - bio je iskren selektor plavih.

U drugi krug Evrolige plasiraće se po pet prvoplasiranih ekipa iz svake grupe, plus najbolja šestoplasirana. Tih 16 timova zatim će biti podeljeno u četiri grupe, iz kojih će po dva igrati baraž mečeve za plasman na finalni turnir, koji će biti odigran u Pragu, u "Sazka areni", aprila 2006. godine.
V. Jovanović

(02. May 2007, 21:49:19)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
Bice zanimljivo za  gledanje,ali realno...bicemo poslednji eventualno predposlednji u grupi.
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 114
Zastava
mob
Nokia N70
da najverovatnije jesta da navijam za partizan ali realno nemamo velikih sansi
IP sačuvana
social share
.:Zivi zivot bez straha i suoci se sa preprekama i znaj da ih sve mozes savladati:.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Za druge se navija PARTIZAN se voli!!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1147
Nazalost...ako prosle godine nismo prosli ne znam kad cemo...
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
mob
SonyEricsson K800i
Možda ćemo i imati neke šanse ako stvarno dovedu 3 kvalitetna pojačanja. Prošle godine smo stvarno imali pehove sa povredama, nadam se da će nas ove godine mimoići.
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Partizan u srcu

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1504
mob
Samsung D500
Partizan osvaja euroligu

[Edit by SerbianFighter: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 05. Okt 2005, 18:45:09 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
[img][/img]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne jednu, tri evrolige odjednom Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Za druge se navija PARTIZAN se voli!!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1147
Sad vec da osvoji...a i ti SF koj ti djavo?Covek se nada...
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ja sam realan i ne opterecen.
Kad vi to budete za sebe mogli da kazete, mozete mi prigovarati.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
mob
HTC Touch Cruise
Partizan samo dovodi pojacanje na pleju. Svake godine ima za nijansu slabiju ekipu i pored ovakve grupe sa ovakvim sastavom samo ce da potvrdi plasman reprzentacije na EP! Znaci sve preko 2 pobede je uspeh!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 51
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.