Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: !_Kosarka_!  (Pročitano 2221 puta)
14. Nov 2003, 18:00:40
Clan u razvoju


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 43
Buregdzije ajmo malo da porazgovaramo na temu Kosarke ako nije problem ?
Moze li neko otprilike da definise gde treba da igra i koji je zadatak bek-a i ako nije problem
isto to neko da napise za krilnog centra,treba mi za nesto...
Sta vi mislite da li veze i pare u kosarci zavrsavaju posao ?
Takodje da ne zaboravim da kazem cuo sam da ce se doneti zakon da deca do 22.godine nece smeti da izlaze van zemlje da bi se talenti sacuvali u Srbiji ? Sta vi kazete ?

Da ne bih otvarao novu temu ajd da pitam ovde mozda neko od vas zna ili je cuo kako to ide:
Najbolji ortak treba uskoro da ide u Nemacku ili Svajcarsku na probni trening nekog kosarkaskog kluba.
Pa ga zanima da li mu oni mogu odmah napraviti vizu da bi tamo ostao ? Kakve su u opste sanse tamo da prodje ? Ako neko zna jos nesto vezano za ovo zamolio bih ga da
objavi ovde mnogo mi znaci.
Unapred veliko hvala na odgovorima.

Ako neko zna jos neki sajt,forum i sl za kosarku zamolio bih ga da objavi ovde.Da ne duzim dalje neka diskusija pocne tj sta vi kazete na sve ovo ?

(02. May 2007, 21:45:21)
IP sačuvana
social share
volim counter strike.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Bek... spolja sa brzim i snaznim prodorima, talentom za asistencije i dobrim sutem sa distance. Bek/play uz to i odlicnu kontrolu lopte treba da ima.

Krilo/krilni centar - dobar skok, sut sa distance i polu distance, ok kontrola lopte u reketu

Pare zavrsavaju posao i i dalje uveliko igra rodjacka veza, to su i javno pricali pre neki dan na tv

ako je dobar dobice vrlo brzo sve papire i slicno sto bi mu trebalo
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
Slažem se s SF u svemu i samo dodajem da krilni centar treba se moći nositi s centrima, tj. osim šuta treba imati i centarske kvalitete, tj. gradnja lopte i dobar skok.

Novci sve mogu pa tako i srediti ono što se čini nemogućim.
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Slazem se mada se u realnoj kosarci danas granice izmedju pozicija brisu, svi sve igraju i svi sve moraju znati. Pocelo je sa Grantom Hillom, ali danas se od svih igraca trazi da budu all around prlayeri
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
Slažem se. Danas je prije svega potrebno da igrač ima snagu ali i tehniku da može pokriti svako područje. Mislim da se samo uloga centra nije drastično promijenila.
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1717
Ako ga klub zeli napravice mu vizu, a vremenom obezbediti i sve ostalo sta treba. Neka se samo pokaze tamo i ne treba nista da brine Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Izvinjavam se sto kasnim samo da se malo na dovezem na temu.
Sto se tice bek-a i krilnog centra vec je receno.
A sto se tice para i veze bolje da o tome ne pricamo.Postalo je sve javno.
Ako toga imas procices ako ne jebiga.Iz tog razloga mnostvo talenata i propada da bi mamini
i tatini sinovi igrali(siroka je to tema) nadam se da ste shvatili sta sam time hteo reci.E sada ako si bas jako,jako talentovan tu nema price...
Sto se tice inostranstva postoje sanse.Barem je kod nih sigurno manja korupcija pa samim tim ce imati vece sanse da prodje naravno sve zavisi do njega...
A za taj zakon da ce se zabraniti da momci do 22.god ne izlaze iz zemlje da bi se sacuvali talenti cuo sam iz price,po tom pitanju nemam komentar.
Za tako neke sajtove i forume pitaj cika www.google.com  Smile
RAD,RAD i samo RAD !!!
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Kosarka
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.