2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kosarka: Prvenstvo BiH sezona 2007/08  (Pročitano 6509 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Ne radi za novac, neka novac radi za tebe!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 22144
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia 6260 Slide
Ja ovu temu lagano nisam primetio. Smile
IP sačuvana
social share
     
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Sarajevo, Horde, BOG i čaršija !!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 8618
Zastava Saraj'vo
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6230i
Zadnji post bio 22. januara Smile
IP sačuvana
social share
                                                                               

Evropa = UEFA = EHF = Mafija !!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Sarajevo, Horde, BOG i čaršija !!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 8618
Zastava Saraj'vo
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6230i
Bosni do prednosti u dramatičnoj završnici


Bosna je u prvoj utakmici finala prvenstava BiH za košarkaše pobijedila Igokeu rezultatom 84:79. 
 
 
Oko 3.000 gledatelja okupilo se u dvorani Mirza Delibašić kako bi ispratilo prvi susret finala prvenstva BiH za košarkaše između Bosne i Igokee. Početak susret protekao je u velikoj nervozi igrača obje momčadi, a gosti su na kraju prve četvrtine imali prednost od četiri koša (21:25).

Košarkaši Igokee bolje su otvorili i drugu četvrtinu, ali Studenti do odlaska na odmor ipak uspijevaju preokrenuti rezultat i na pauzu između poluvremena otići s minimalnom prednosti (43:42).

Nastavak je donio izjednačenu igru, a odluka o pobjedniku pala je u samom finišu kada je Goran Ikonić postigao sedam poena i tako svojoj momčadi osigurao prvu pobjedu u finalnoj seriji (84:79).

Spomenimo da je u trećoj minuti posljednje četvrtine došlo do dužeg prekida, jer je domaća publika, isprovocirana postupkom gostujućeg igrača Bocke, koji je podigao tri prsta, probala ući u teren. Nakon toga je gostujući trener povukao svoje igrače u svlačionicu, a utakmica se nastavila, kada su navijači koji su se nalazili iza klupe Igokee, prebačeni u drugi dio dvorane.

Uzvratna utakmica igra se za četiri dana u Aleksandrovcu, a eventualna majstorica na rasporedu je 17.6. u Sarajevu.

Sportin
IP sačuvana
social share
                                                                               

Evropa = UEFA = EHF = Mafija !!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Sarajevo, Horde, BOG i čaršija !!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 8618
Zastava Saraj'vo
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6230i
Ikonić vodio Bosnu do pobjede


Bosna ASA BHT je slavila u prvoj utakmici finala play-offa za košarkaše, savladavši večeras u dvorani Mirza Delibašić ekipu Igokea Partizan rezultatom 84:79 i na revanš u Aleksandrovac putuju sa prednošću.

Gosti su bolje igrali u prvom dijelu, kada su ostvarili prednost od 10 poena (37:27), no Bosna se do poluvremena vratila da bi u cijelih drugih dvadeset minuta susret bio u egalu. Prilikom izlaska sa parketa, nakon što je dobio isključujuću ličnu grešku, Miljan Bocka je isporovocirao ionako naoštrenu sarajevsku publiku, koja je zatim pokušala i fizički da se obračuna sa košarkašima Igokee.

No, zahvaljujući snagama reda incident je spriječen a epilog je ispražnjena tribina iza klupe gostujućih košarkaša. Čini se da je prekid više pomogao domaćim igračima, posebno Goranu Ikoniću, koji je sa sedam uzastopnih poena svoj tim doveo do vrijedne pobjede.

- Čestitam Bosni na zsaluženoj pobjedi. Ne bih želio komentarisati incident, to je stvar našeg kluba i igrača. Sigurno je da ćemo se dobro pripremiti da u revanšu uzvratimo Bosni i da u majstorici pokušamo doći do trofeja. Bili smo previše nervozni onda kada smo imali deset koševa viška, trebali smo bolje reagovati i prelomiti susret u našu korist, kazao je Drago Karalić, trener Igokee.

Bosnin strateg Jurij Zdovc zahvalio se na čestitkama, dodavši kako će u subotu pokušati završiti posao.
- Bila je ovo jako teška utakmica, igrali smo pod velikim pritisikom, što se moglo osjetiti na pojedinim igračima. Ipak, izdržali smo do kraja i ostvarili izuzetno važan trijumf, zaključio je Zdovc.

Bosna ASA BHT– Igokea Partizan    84:79
SARAJEVO – Dvorana Mirza Delibašić. Gledalaca 3000. Sudije: Petar Obradović (Čapljina), Dragan Kralj (Trebinje) i Damir Kunosić (Tuzla). Rezultat: 21:25, 22:17, 22:22, 19:15.
Jefferson 2, Šehović 6, Tomović 2, Ikonić 22, Bavčić 12, Đurasović, Bailey 7, Rhaimić, Hajrić 6, Pašalić, Jackson, Williams 27. Trener: Jurij Zdovc.
Tošić, Patterson 4, Bocka 14, Stazić 15, Đurica, Vučurović, Ćup 1, Wright, Lydeka 7, Stefanović 10, Kovačević 12, Allen 8. Trener: Drago Karalić.

Milan Bocka: Žao mi je...
Žao mi je zbog moje reakcije, izvinjavam se navijačima, kazao je nakon utakmice Miljan Bocka, čija je gesta umanjila šanse gostiju za pobjedu, obzirom da su se stvari nakon povratka na teren preokrenule u Bosninu korist.

SportSport

Nevjerovatno šta je uradio ovaj Bocka... Sramota Smiley 1
IP sačuvana
social share
                                                                               

Evropa = UEFA = EHF = Mafija !!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Sarajevo, Horde, BOG i čaršija !!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 8618
Zastava Saraj'vo
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6230i
VIDEO:

IP sačuvana
social share
                                                                               

Evropa = UEFA = EHF = Mafija !!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Sarajevo, Horde, BOG i čaršija !!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 8618
Zastava Saraj'vo
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6230i
Igokea Partizan: Životi su nam bili ugroženi
Smile

Košarkaši Igokee Partizan, i pored poraza (79:84), nisu razočarali u Sarajevu protiv Bosne ASA BH Telecoma. Pobjeda domaćina ostala je u sjeni incidenta u 36. minuti (69:69), kada je došlo do prekida utakmice od skoro deset minuta.

Izneviran odlukom sudije zbog pete lične greške, plej Igokee Miljan Bocka dodatno je usijao atmosferu isprovociravši sarajevsku publiku podizanjem tri prsta.

- Sportska javnost u BiH vidjela je na TV ekranima da nisam dirnuo centra domaćih Vilijamsa (Williams), ali mi je sudija Damir Kunosić iz Tuzle svirao petu ličnu grešku i time direktno omogućio Bosni da dođe do pobjede.

Odlazeći s parketa, gledaoci su me vrijeđali, psovali četničku majku. Podigao sam tri prsta. Nacionalista nisam. Košarka mi je u životu sve. Ako sam kao sportista time nekoga povrijedio, izvinjavam se - kazao je Bocka za Dnevni avaz.

U analizi utakmice stručni štab Aleksandrovčana žali za propuštenom prilikom. Prvi saradnik trenera Drage Karalića Dragan Bajić upire prst u arbitre.

- Nemoguće je bilo pobijediti domaćina i sudije. Kada bismo se rezultatski i odlijepili, oni su nas zaustavljali - kaže Bajić te o napuštanju parketa u finišu dodaje:

- Teren smo morali privremeno napustiti, jer su nam životi bili ugroženi. U povratku kući, u noćnim satima napadnuti smo i u Zenici na benzinskoj stanici od grupe mladića.

SportCentar

 Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
                                                                               

Evropa = UEFA = EHF = Mafija !!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Sarajevo, Horde, BOG i čaršija !!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 8618
Zastava Saraj'vo
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6230i
Igokea savladala Bosnu


U uzvratnoj utakmici finala košarkaškog prvenstva Bosne i Hercegovine Igokea Partizan je u Aleksandrovcu pobijedila Bosnu ASA BH Telecom sa 80:78. 
 
 
Igokea je tako izjednačila rezultat u pobjedama na 1:1, a prvaka BiH odlučit će treća utakmica, koja je na rasporedu u utorak u Sarajevu.
 
Rezultati finalne serije:

1. utakmica:
Sarajevo: Bosna ASA BHT - Igokea Partizan 84:79

2. utakmica:
Aleksandrovac: Igokea Partizan - Bosna ASA BHT 80:78

Sportin
IP sačuvana
social share
                                                                               

Evropa = UEFA = EHF = Mafija !!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Noćna smjena

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1079
Zastava Sarajevo 71000
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia N73
Ova Igokea je meni odvratan tim, ni onda kad se Široki s nama borio za titulu i kad im je Vanjak igrao nisu mi bili mrski kao što je danas Igokea  Smile
IP sačuvana
social share

Željezničar za život cijeli!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 718
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
mob
Nec 
Ova Igokea je meni odvratan tim, ni onda kad se Široki s nama borio za titulu i kad im je Vanjak igrao nisu mi bili mrski kao što je danas Igokea  Smile

Zašto?
IP sačuvana
social share
Potpis
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Noćna smjena

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1079
Zastava Sarajevo 71000
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia N73
Ova Igokea je meni odvratan tim, ni onda kad se Široki s nama borio za titulu i kad im je Vanjak igrao nisu mi bili mrski kao što je danas Igokea  Smile

Zašto?

Dodik im glavni, igrači provociraju, publika vrijeđa i tako dalje.
IP sačuvana
social share

Željezničar za život cijeli!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.