Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 14:06:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kosa ( men )  (Pročitano 8543 puta)
19. Apr 2012, 23:40:51
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
Guglovao sam malo i dosao do dosta cudnih i zanimljivih otkrica  Smile Navodno kosu ne treba susiti peskirom vec sacekati da se sama osusi. Takodje neki kazu da par puta mesecno treba ubaciti neke sode sa raznim kombinacijama kako bi kosa imala prijatan miris , ostala zdrava i ostalo  Smile

Ono sto mene najvise zanima jeste sta su ti ,,hair conditionier'' - i ? Pise da se to posle sampona nanosi na kosu i isto kao da je peres valjda i to onda dosta utice na kosu.


Znam da 99% ljudi pere kosu onako klasika i onda peskirom osuse , ocesljaju i kraj...Ali da li ima neki muskarac koji vodi malo vise racuna o svojoj kosi ? Ja perem kosu svaki drugi dan jer cim jedan dan ne operem kosu odma mi ,,bezi'' , ne mogu da je namestim kako hocu ( ne koristim gel ) i peruta mi se i masti brzo...Ne znam od cega.

Inace ceo zivot koristim ovo  Smile


Cale kaze da je najjaci. Jebi ga.


Konkretno zanima me sta bih trebao da radim da mi kosa bude zdravija , da se ne peruta tako brzo ? Najvise me plasi pomisao da cu ocelaviti posto sa caletove strane su svi brzo ostali bez kose. Kod mene za sada nema takvih pokazatelja. Oduvek sam vodio racuna o svojoj kosi , ali tek sada guglajuci vidim da ima 31031010 nacina za bolje odrzavanje iste...

Sta vi savetujete ?



Zamolio bih da se suzdrzite komentara van teme i da postovi pomognu mojim pitanjima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
mob
Nokia krntija
Citat
Navodno kosu ne treba susiti peskirom vec sacekati da se sama osusi.

Сушење феном треба избегавати. Зато што јелте пржи косу курацпалац...  Али да се сама осуши, то је најбоље, тачно. Пешкиром брате само мало пребришеш да ти се не слива вода низ главу и онда на собној температури искулираш пола сата. И још један савет... кад шампонираш косу, обавезно то ради полако, благим масирањем главе, а не брзим утрљавањем. И пусти шампон да одстоји пар минута.

Иначе и ја сам баш скоро почео да водим рачуна о томе, јер ми је коса почела опадати са предњег дела главе. После туширања пуна кабина длака. Устанем ујутру, јастук пун длака. И ошишам се на кеца, да би нова длака израсла, па кад је порасла одржавам кратко и почнем да користим регенератор.

Тих регенератора имаш колко оћеш. Саће жене да ти кажу "ја користим овај", "ја корстим онај"...  Smile

IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
E fala bate moj internetski  Smile

A sta kazes za ovaj bebi sampon ?  Smile Inace zamisli  Smile Uzeli mi matorci neki novi beli bebi sampon  Smile Sad sam malo pazio i drugacije prao kosu ( doduse i dalje onako brzo i nervozno trljajuci  Smile jebi ga , gusta mi dlaka pa nikako da dodjem do same koze glave ) i zamisli...Posto kosu teram ovako ceo zivot:




Ali uglavnom kapiram da kapiras poentu. Sa strane i nazad mi je krace , a gore mi je dosta duze i onda gore teram nazad , na gore i tako mi stoji normalno kosa ceo zivot  Smile Ne stavljam gela uopste , a ljudi u neverici.


Uglavnom posto je teram tako nikad nisam uspeo onako normalno , klasicno bez imidza napred , na dole da je spustim...I sad probam posle ovog tusiranja sa tim novim samponom i uspem brate  Smile Kosa mi bila meka ko pero , reakcija je bila ovakva :





I onda sam je vratio na staro  Smile

Nemam ja nameru da menjam friz nije to prob. Nego me jebe sto svaki dan moram da je perem i da vodim dosta racuna o njoj. Jebemu mater.
« Poslednja izmena: 20. Apr 2012, 01:14:25 od Џеј Џеј Окоча »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
nemoj da je pereš tako cesto. remetiš kiselost kože glave.
nemoj da koristiš bebi šampone, pravljeni su za bebe. bebe i odrasli ljudi nemaju istu kiselost kože glave, to može da utiče na stvaranje peruti i svrab.
uzmi u apoteci ampule B6 vitamina, jednu ampulu sipaj u flašicu šampona i izmućkaj.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
mob
Nokia krntija
рече ти готаго за косили, и мом буразеру је направио перут.

Citat
Nego me jebe sto svaki dan moram da je perem i da vodim dosta racuna o njoj.

Па јебига. Ако те нервира, увек можеш да обријеш главу. Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac


carski  Smile




Perem sa Head & Shoulders-om na 4-5 dana. Od kako njega koristim (5-6 godina) nemam nikakvih problema. Trenutno ovaj ocean energy.

« Poslednja izmena: 20. Apr 2012, 02:07:41 od insideman »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
Dad fucked me over  Smile

My whole life is a lie...


Sto se tice heder shodera koristio sam ga jedno vreme kao mladji i imao sam BRUTALNO MNOGO PERUTI.



Gotago , ajde malo obrazlozi to sa vitaminom ? Koji onda da koristim sampon i sta da radim s vitaminom?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
B6 vitamin je upakovan u staklenu flasicu kao ono za inekcije. (slika u atačmentu).
prodaje se u apotekama na komad.
B vitamin je dobar za kosu. polomis vrh flasice, sipas u flasu sampona, izmuckas i time peres kosu. muckaj pre svakog pranja.

ne bi trebao da koristis sampone protiv peruti i sampone za masnu kosu. obicno efekat bude suprotan.
moras sam da otkrijes koji ti odgovara. svi imamo razlicite tipove kose i kože.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

11.jpg
(44.31 KB, 415x1200)
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
Cekaj jel ovo sranje moze da me ubije ili osteti tako nesto ? Ne znam kako da otkrijem koji sampon treba da koristim. I za cega ovo pomaze ? Imam jako gustu kosu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Нема предаје повлачења ко хоће да га памте

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 24714
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.62
Citat
Guglovao

 Smile

даље нисам чито
IP sačuvana
social share

I have something more important than courage.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 14:06:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.