Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Korisni saveti iskusnih igrača  (Pročitano 45063 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Variety is the spice of life

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 17382
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
SonyEricsson W610
Hoce Wallery da skokne i do Subotice, mada joj je NS baza.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 453
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Djoka Balasevic!!!!!!  Spasila me je nevidjen broj puta---samo vidim W!!
Mada I Gospodin Antic ponekad uleti!
Mislim da tad moja drugarica stuca ceo dan!! Jer ja logikom idem na DJoku!!   Smile
Saljem joj jedan  Smile
A za ostale 98% Djoka!!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija

Ja sam zvezde.

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 5594
Zastava ...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Qtek 666
I kad ne znate odgovor i skroz vam je nepoznat lik ili pojam, uvek je ono najgluplje, a SF, u pravu su ljudi za tvoja, mada, moram da priznam da su skroz logicna i kad ne znas. Imam primedbu na sezova, tu nema pravila, ni logike...kad vidite sez dole, tu vam apsolutno nista ne moze pomoci osim puke srece, posto ne verujem da ima onih koji ono znaju. Smile
IP sačuvana
social share
Ako ništa ne tražiš, ono što ne tražiš, naći će tebe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

kimi, from d rezistens

Zodijak
Pol
Poruke 2559
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
I kad ne znate odgovor i skroz vam je nepoznat lik ili pojam, uvek je ono najgluplje

e, ovo je najprimenljivije kada se radi o pitanjima Mikija I Hrabrog, samo što bih ja preforumulisala da nije najgluplji, nego najneverovatniji odgovor  Smile bravo Milence, mada gubim polja, uvek se slatko nasmejem kad mi dodje tvoje pitanje...  Smile
IP sačuvana
social share
не вреди будали објашњавати да је будала
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 162
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Hvala na pohvalama,trudim se da saljem sto kreativnija i interesantnija pitanja i da se ne ponavljam.Pazite ne moze se reci da je najcudniji odgovor uvek tacan,tacniej treba od 4 cudna odgovora izabrati pravi.
A neki savet.Sta bih vam rekao,čitajte,zapažajte,imajte"istraživački duh",mislim uopste u zivotu e onada sa tako skupljenim znanjem necete imati problema u kvizu.
IP sačuvana
social share
PRAVDA VITEZI!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 28
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1064
mob
Nokia 3110c
- Ukoliko želite izbeći igrače sa visokim rejtingom, igrajte u intervalu od 03h do 10h
- Ne jurite dnevni rang po svaku cenu, jureći za "zvezdicama", može vam se desiti i da pobeđujete, a gubite PI
- Igrajte prijateljske partije što više, ne računaju se kad je u pitanju PI, a pritom se upoznajete sa pitanjima, uz opušteniju atmosferu sa ljudima koje sami birate
- Nemoj da vas obeshrabre nikovi koji iz relativno malog broja partija imaju visok PI, uglavnom je reč o duplim         nalozima
- I ne postoje glupa pitanja - postoje samo glupi odgovori
P.S. Izbegavajte u prijateljskim partijama ženske igrače koji dolaze sa područja 021 i 018 - opasni su u svakom pogledu Smile
Naravno, ovo poslednje je bilo šala, a i da hoćete da ih izbegnete, ne možete, pošto je ovde svaki drugi ili iz NS ili Niša... Smile
E, da, i šaljite pitanja - to nije sramota Smile
« Poslednja izmena: 28. Maj 2010, 12:31:36 od djojo79 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

kimi, from d rezistens

Zodijak
Pol
Poruke 2559
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
naravno da postoje samo glupi odgovori, kao npr. da je Kosovo prvi put proglasilo nezavisnost 1990. godine  Smile Smile
savet: pokušajte da se ne iznervirate mnogo, kad vam dodje ovo pitanje  Smile i da uspešno privedete partiju kraju, bez obzira na provokacije Smile (odnosi se naravno i na svaku drugu vrstu provokacije...)
« Poslednja izmena: 28. Maj 2010, 13:23:12 od kimi5 »
IP sačuvana
social share
не вреди будали објашњавати да је будала
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 453
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
P.S. Izbegavajte u prijateljskim partijama ženske igrače koji dolaze sa područja 021 i 018 - opasni su u svakom pogledu Smile


A da ja tebe malo 
Istina je da....
Ponekad se medjusobno 
Ponekad se udruzimo pa 

U svakom slucaju zanemarite njegov komentar, mi dame iz NS i NIS, smo vam najbolje, od nas samo mozete nauciti! 

Djojo a tebi  . Na njegova pitanja uvek stavit nekog skrooz nepoznatog ili ako je sport u pitanju neki totalno cudan kao na primer Skakanje u prazno!


 Smile
« Poslednja izmena: 28. Maj 2010, 13:31:09 od Lilien.Lily »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Sta mi gledas profil? Ako ti trebam, javi se

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 496
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.375.55
ne postoji glupo pitanje, postoji samo pitanje na koje znamo i na koje ne znamo odgovor Wink kucanje u toku partije je dobro, narocito ono kad treba da se odgovori sa brojem, kazes pozz i kad neko krene da odgovori, zviizne nulu Smile mozda malo kvarno, al  dobro Smiley
IP sačuvana
social share
Hvala svim mojim bivsim, jer da nije bilo njih, ne bih znao da postoje bolje...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


još uvek za tobom ludak

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 7938
Zastava Пало Алто
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1064
mob
LG g5
P.S. Izbegavajte u prijateljskim partijama ženske igrače koji dolaze sa područja 021 i 018 - opasni su u svakom pogledu Smile

 Smile tacno tako

veoma su opasne ali ne i nepobedive  Smile
IP sačuvana
social share
Facebook community manager

Burek filmski magazin No.1
Burek filmski magazin No.2

* - Remember Remember The 5th Of November, The Gunpowder, Treason and Plot.
* - I Know Of No Reason, Why The Gunpowder Treason, Should Ever Be Forgot.
* - Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
* - Istorija dokazuje da istorija može da dokaže sve.
* - Sky is the limit.
* - Postoje ljudi kojima su potrebni ljudi da im budu potrebni.
* - Ono što volimo da mislimo o sebi i ono što zaista jesmo retko kada imaju išta zajedničkog.




Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.