Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Konzervativan po pitanju proslosti devojaka  (Pročitano 11636 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.99
Citat
Uletim u pricu sa devojkom, smeskamo se, budem malo duhovit, igramo, smuvamo se i onda aj da nazdravimo ja uzmem koka-kolu i pocinje podsmevanje:"Plasi se da ga mama ne grdi. Hajde idi kuci pij mleko...",

Ne mogu da citam dalje posle ovoga ali navescu ti dva primera:

1. Moj brat, nije okusio alkohol nekoliko godina u gradu pije koka kolu ili gusti sok i skoro svake sedmice smuva neku ribu sa nekom bude malo duze sa nekom ne i slicno ali uglavnom ni jedna mu nije rekla da ide kuci da pije mleko.

2. Moj drugar, sportista odnosno kik bokser jedan od boljih u svojoj kategoriji pije jako retko a i kad pije to je vise kad ga ja nagovorim. Mogu samo da ti posaljem slike njegovih devojaka (ustvari necu da ih saljem Smile al mi veruj na rec Smile ) decku ide vrlo dobro sto se toga tice a u gradu pije guaranu ili gusti sok Wink



Cela prica je postavljena na pogresnim osnovama, tebe one nisu smatrale pickom zato sto si pio sokic nego zato sto je tvoja pojava bila takva.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
Prvo i prvo, ostavi se antidepresiva. To sto ces se kljukati lekovima ti nece previse koristiti( ako ih pijes zbog ovog problema  Smile )

Nemoj da nikad potenciras price o bivsim "ljubavima" , to neki put moze samo da ih "podgreje" za neke stvari. Ako ti ispricaju nesto u redu ali ne potenciraj pricu o tome  Smile . Orf ti je lepo rekao, to sto ne pijes i ponasas se van nekog "bad boy" sablona nema veze sa time sto te ostavljaju zbog bivsih. To samo ima veze sa tvojim karakterom i tvojom postavkom Smiley

PS Evo ti film upravo o toj temi. Nije los iako je klasicna romanticna komedija ali verujem da ce te smiriti i nece ti trebati antidepresivi posle njega Smiley

http://www.imdb.com/title/tt0401244/
« Poslednja izmena: 16. Jul 2010, 17:55:52 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Nikako nemoj da slušaš savete da ostaviš lekove. Ako si osetio da te je život preopteretio, javio se lekaru i dobio terapiju to nije zato što se lekari rado oslobađaju zaliha ksanaksa nego zato što je tebi potrebna pomoć hemije, između ostalog, u ovom momentu.

Ono što je važno je da svom psihijatru izneseš problem koji imaš sa devojkama, da ti posveti pažnju i da ti pomogne savetom neko ko je daleko bolje upućen u tvoje probleme i pogled na svet nego mi.

U svakom slučaju ono što je pomenuo Dare, promeni ciljnu grupu devojaka, umesto napucane plavuše koja je prošla kilometražu i bila trofej 20 spomenara gledaj neupadljivu smeđu devojku koja će se posvetiti vezi sa tobom. Farbanje kose, štikle i malu crnu haljinu možeš i ti da joj kupiš, ali karakter ne možeš.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Samsung 
Боли те уво са ким и како, па бре људи се мувају и са преко 30 година веровао ти или не и шта сад треба да јој бројим 15 година радног дејтинг стажа? Ја никада девојке нисам питао нити ме је занимало ко је бивши и шта курацпалац, наравно нешто почну и сам еда причају ал сам за те приче искрено незаинтересован.

Е сад, немој ни у другу крајност па да као један иначе ОК лик скроз вуче годинама рибу коју зову "Сандра курац" или "Данџа блајв", нађи неку ипак мало мање компромитовану Smile

Бресквица Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Mind the cat

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 183
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Znala sam da će Simče da ti kaže nešto pametno, pa ja tu "ništa ne b diro", sem možda podvukla da menjaš ciljnu grupu devojaka![b][/b] Gde bre nađete sve te nazovi devojke?!


Mlad si, sve je to proces sazrevanja. Sa izvesne vremenske distance shvatićeš da su samo bile nezrele. Veruj mi, u tim godinama su žene najbahatije i najgluplje u svom  životnom veku!
IP sačuvana
social share
Mrrrrr.....Prrrrr.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 1395
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
pa, boga mi dobio si dobre savete i vreme je da ih poslusas.
ako ti je za utehu, i devojke imaju slican problem. jednostavno su se ljudi promenili (kazem ljudi, znaci oba pola) tako da danas tesko mozes da nadjes i iskrenog prijatelja a kamoli partnera.
svo to ponasanje koje si naveo, nije uvek karakteristicno samo za odredjene godine. naime, imas puno ljudi koji se blize 30-im (pa cak i 60-im), a jos uvek nisu sazreli za neke stvari. zasto? pa lakse je biti i razmisljati kao klinac Smile
i meni su savetovali da budem ono sto jesam i da se ne utapam previse u okolinu samo zbog straha od odbacivanja.
na kraju krajeva, bolje biti sam (ne bukvalno) nego okruzen budalama i losim ljudima neprosirenih vidika Smile
IP sačuvana
social share
U se i u svoje kljuse!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 144
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Nokia 5310 XpressMusic
E, pa zbog obaveza koje sam pominjao morao sam da se odmaknem od racunara, pa cu sada odgovoriti na poruke Smiley

Citat
Pod kojom dijagnozom uzimas antidepresive?
depresija, sifra je nesto sa F, pa neki broj, nisam siguran

Citat
Verujem da se tu kod tebe svega nagomilalo i da ima jos brdo drugih stvari mimo tog tvo ljubavnog momenta ali veruj da samo sebi sa tim govnima pravis medvedju uslugu,zamisli kad bi svi ljudi cirkali antidepresive kad zagusti? Probaj da mislis malo drugacije po tom pitanju,znas da si sticajem okolnosti malo zreliji i ozbiljniji za svoje godine,postavi te lekove i probleme samo kao test svoje licnosti i ako ih popijes dokazaces da si slab..a to nisi,niti su lekovi resenje problema.

nagomilalo se mnogo, sto iz porodice, sto iz drustva iz detinjstva. Drugovi iz kraja su svi redom, svi, hteli da budu maco tipovi i prvi put sam lepio umrlice nekih od njih vec sa mojih 13 godina, pa je jedan popunio strane crne hronike na jedan dan,..., a eto bas danas o jednom mozete citati u jednim dnevnim novinama i sve sam to podnosio jer sam morao, nisam imao izbora, pa mi se vratilo sada kada su se neke stvari kod kuce sredile.

Citat
Bilo bi pozeljno da nadjes neku koja ne voli i nema naviku da prica o bivsima,
Nisi svestan kakav sam magnet za takve, kao da mi na celu pise, ali ne da se takvima dopadnem kada me upoznaju, vec pocnu da mi se osmehuju u prolazu, upoznamo se, izadjemo, provedemo se super, smuvamo ili ne, ali cim na pet minuta nastane tisina eto izliva poverenja.

Citat
(ne mislim na gej fore  Smile )
Smile Smile Smile

Citat
1. Moj brat, nije okusio alkohol nekoliko godina u gradu pije koka kolu ili gusti sok i skoro svake sedmice smuva neku ribu sa nekom bude malo duze sa nekom ne i slicno ali uglavnom ni jedna mu nije rekla da ide kuci da pije mleko.

Meni jesu! Ne sada, vec u tinejdz dobu. Ne znam gde izlazi tvoj brat. Ja sam isao na kucne zurke i cesto nailazio na podsmevanje zbog toga.

Citat
2. Moj drugar, sportista odnosno kik bokser jedan od boljih u svojoj kategoriji pije jako retko a i kad pije to je vise kad ga ja nagovorim. Mogu samo da ti posaljem slike njegovih devojaka (ustvari necu da ih saljem Smile al mi veruj na rec Smile ) decku ide vrlo dobro sto se toga tice a u gradu pije guaranu ili gusti sok Wink

Kyokoshinkai sam trenirao, 8 godina, veoma slicno kik-boksu. Nisam Bo zna koliko bio uspesan, ali ima nekih medalj. I ja pijem guaranu  Smiley

Citat
Cela prica je postavljena na pogresnim osnovama, tebe one nisu smatrale pickom zato sto si pio sokic nego zato sto je tvoja pojava bila takva.

Zbog toga sto ne pijem, sto izbegavam konflikte, zato sto me nije bilo sramota da pred ekipom kuci posaljem poruku da ostajem duze,  postujem profesore, pruzim ruku trudnici kada izlazi iz autobusa, pozdravim se sa ocevim kolegama vozacima GSP-a i sl. Ne znam tacno kakav stav mi je bio potreban. Samo sam bio iskren i neisfoliran. Da naglasim, sada ne nailazim na te situacije,sta vise ljudi veoma cene takvo ponasanje sto je i normalno, problem je sto devojke stavljam u kalup onih od pre par godina i sada i ako zaista zelis da pruzis savet nemoj mi reci:"Jednostavno, nemoj to da radis".
P.S. Procitaj do kraja, molim te, ako zelis da me posavetujes  Smile

Citat
Prvo i prvo, ostavi se antidepresiva.

To uzimam uz nadzor lekara i ne sme se tek tako prestati uzimati.

Citat
To sto ces se kljukati lekovima ti nece previse koristiti( ako ih pijes zbog ovog problema  Smile )
Ne pijem zbog ovog problea, tj. samo zbog ovog, ali napisah vec Smiley

Citat
Nemoj da nikad potenciras price o bivsim "ljubavima" , to neki put moze samo da ih "podgreje" za neke stvari. Ako ti ispricaju nesto u redu ali ne potenciraj pricu o tome  Smile .
Ne pominjem! Kao sto sam napisao, obozavaju da mi pokazu fotografiju bivseg, kazu sta im je smetalo kod njega, a ja kada uz smesak kazem:"Doooobro, aj sada malo da pricamo o nama" odmah dobijem neki potcenjivacki pogled.

Citat
PS Evo ti film upravo o toj temi. Nije los iako je klasicna romanticna komedija ali verujem da ce te smiriti i nece ti trebati antidepresivi posle njega Smiley
Hvala, pogledacu  Smile

Citat
Nikako nemoj da slušaš savete da ostaviš lekove.
Necu, znam sve. Hvala na odgovrnom savetu  Smile Nije se za tek tako igrati tim stvarima i moram reci da je hemija u jednom periodu super stvar, tek koliko da malo "pogura" coveka.

Citat
U svakom slučaju ono što je pomenuo Dare, promeni ciljnu grupu devojaka, umesto napucane plavuše koja je prošla kilometražu i bila trofej 20 spomenara gledaj neupadljivu smeđu devojku
Sa iskvarcanom, nepristojno dekoltiranom... nemam o cemu ni da pricam. Da li bi mi verovala kada bih ti rekao da su dve poslednje predivno vaspitane, ma ne mogu da i h opisujem, ali predivne, one koje u svojoj istoriji imaju tipove preko kojih ne mogu da predjem!!! Skoro sam na trcanju upoznao jednu koja studira, ide s' majkom u kupovinu, povremeno radi, pristojna, vesela..., ma lepota i posle par dana je vidim kako u svlacionici kleci pred nekim tipom. U tome i jeste srz problema, sto cim stupim u kontakt sa devojkom uzimam je kao ko zna kakvu. Jezim se kada PRODJEM pored neke folkoteke i vidim u beloj haljini i crnim donjim vesom sa sve podvezicama. Zaista bih zeleo da se posvetim jednoj najpristojnije, ali ubi me to sta je bilo pre, da li je ona nosila takve podvezice.

Sada bih zamolio da me ne napada niko, sta me briga sta je bilo, jer zbog toga i jesam ovde, da bih prevazisao to.

Citat
Gde bre nađete sve te nazovi devojke?!
Evo, naprimer procitaj ovo prethodno sa trcanja.


Citat
na kraju krajeva, bolje biti sam (ne bukvalno) nego okruzen budalama i losim ljudima neprosirenih vidika Smile
Smile Smile Smile

I moram da dodam, pored svih problema sa kojima se i dalje suocavam ne pricam o njima tek tako. Ne meslim da je u redu neku vezicu koja je u povoju time "zaciniti" i na sta sam naisao? Jedna ne samo da mi je stalno kukala osvojim problemima, koje sam zaista saslusao, vec je i  jednom trenutku pocela da mi prica kako je njen bivsi bio nasilan jer su mu roditelji razvedeni!!! I onda sam tu "pukao" i poceo da psujem (sebe) i devojkama me pohvalila drugaricama kako sam "namazan svim bojama", jer eto, sest meseci sam med i mleko i tada sam pokazao svoju pravu stranu, a jednostavno nisam mogao to vise da podnesem.
« Poslednja izmena: 16. Jul 2010, 21:03:57 od Ljuki87 »
IP sačuvana
social share
Covek bez maste je covek bez krila
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 144
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Nokia 5310 XpressMusic
E, pa zbog obaveza koje sam pominjao morao sam da se odmaknem od racunara, pa cu sada odgovoriti na poruke Smiley

Citat
Pod kojom dijagnozom uzimas antidepresive?
depresija, sifra je nesto sa F, pa neki broj, nisam siguran

Citat
Verujem da se tu kod tebe svega nagomilalo i da ima jos brdo drugih stvari mimo tog tvo ljubavnog momenta ali veruj da samo sebi sa tim govnima pravis medvedju uslugu,zamisli kad bi svi ljudi cirkali antidepresive kad zagusti? Probaj da mislis malo drugacije po tom pitanju,znas da si sticajem okolnosti malo zreliji i ozbiljniji za svoje godine,postavi te lekove i probleme samo kao test svoje licnosti i ako ih popijes dokazaces da si slab..a to nisi,niti su lekovi resenje problema.

nagomilalo se mnogo, sto iz porodice, sto iz drustva iz detinjstva. Drugovi iz kraja su svi redom, svi, hteli da budu maco tipovi i prvi put sam lepio umrlice nekih od njih vec sa mojih 13 godina, pa je jedan popunio strane crne hronike na jedan dan,..., a eto bas danas o jednom mozete citati u jednim dnevnim novinama i sve sam to podnosio jer sam morao, nisam imao izbora, pa mi se vratilo sada kada su se neke stvari kod kuce sredile.

Citat
Bilo bi pozeljno da nadjes neku koja ne voli i nema naviku da prica o bivsima,
Nisi svestan kakav sam magnet za takve, kao da mi na celu pise, ali ne da se takvima dopadnem kada me upoznaju, vec pocnu da mi se osmehuju u prolazu, upoznamo se, izadjemo, provedemo se super, smuvamo ili ne, ali cim na pet minuta nastane tisina eto izliva poverenja.

Citat
(ne mislim na gej fore  Smile )
Smile Smile Smile

Citat
1. Moj brat, nije okusio alkohol nekoliko godina u gradu pije koka kolu ili gusti sok i skoro svake sedmice smuva neku ribu sa nekom bude malo duze sa nekom ne i slicno ali uglavnom ni jedna mu nije rekla da ide kuci da pije mleko.

Meni jesu! Ne sada, vec u tinejdz dobu. Ne znam gde izlazi tvoj brat. Ja sam isao na kucne zurke i cesto nailazio na podsmevanje zbog toga.

Citat
2. Moj drugar, sportista odnosno kik bokser jedan od boljih u svojoj kategoriji pije jako retko a i kad pije to je vise kad ga ja nagovorim. Mogu samo da ti posaljem slike njegovih devojaka (ustvari necu da ih saljem Smile al mi veruj na rec Smile ) decku ide vrlo dobro sto se toga tice a u gradu pije guaranu ili gusti sok Wink

Kyokoshinkai sam trenirao, 8 godina, veoma slicno kik-boksu. Nisam Bo zna koliko bio uspesan, ali ima nekih medalj. I ja pijem guaranu  Smiley

Citat
Cela prica je postavljena na pogresnim osnovama, tebe one nisu smatrale pickom zato sto si pio sokic nego zato sto je tvoja pojava bila takva.

Zbog toga sto ne pijem, sto izbegavam konflikte, zato sto me nije bilo sramota da pred ekipom kuci posaljem poruku da ostajem duze,  postujem profesore, pruzim ruku trudnici kada izlazi iz autobusa, pozdravim se sa ocevim kolegama vozacima GSP-a i sl. Ne znam tacno kakav stav mi je bio potreban. Samo sam bio iskren i neisfoliran. Da naglasim, sada ne nailazim na te situacije,sta vise ljudi veoma cene takvo ponasanje sto je i normalno, problem je sto devojke stavljam u kalup onih od pre par godina i sada i ako zaista zelis da pruzis savet nemoj mi reci:"Jednostavno, nemoj to da radis".
P.S. Procitaj do kraja, molim te, ako zelis da me posavetujes  Smile

Citat
Prvo i prvo, ostavi se antidepresiva.

To uzimam uz nadzor lekara i ne sme se tek tako prestati uzimati.

Citat
To sto ces se kljukati lekovima ti nece previse koristiti( ako ih pijes zbog ovog problema  Smile )
Ne pijem zbog ovog problea, tj. samo zbog ovog, ali napisah vec Smiley

Citat
Nemoj da nikad potenciras price o bivsim "ljubavima" , to neki put moze samo da ih "podgreje" za neke stvari. Ako ti ispricaju nesto u redu ali ne potenciraj pricu o tome  Smile .
Ne pominjem! Kao sto sam napisao, obozavaju da mi pokazu fotografiju bivseg, kazu sta im je smetalo kod njega, a ja kada uz smesak kazem:"Doooobro, aj sada malo da pricamo o nama" odmah dobijem neki potcenjivacki pogled.

Citat
PS Evo ti film upravo o toj temi. Nije los iako je klasicna romanticna komedija ali verujem da ce te smiriti i nece ti trebati antidepresivi posle njega Smiley
Hvala, pogledacu  Smile

Citat
Nikako nemoj da slušaš savete da ostaviš lekove.
Necu, znam sve. Hvala na odgovrnom savetu  Smile Nije se za tek tako igrati tim stvarima i moram reci da je hemija u jednom periodu super stvar, tek koliko da malo "pogura" coveka.

Citat
U svakom slučaju ono što je pomenuo Dare, promeni ciljnu grupu devojaka, umesto napucane plavuše koja je prošla kilometražu i bila trofej 20 spomenara gledaj neupadljivu smeđu devojku
Sa iskvarcanom, nepristojno dekoltiranom... nemam o cemu ni da pricam. Da li bi mi verovala kada bih ti rekao da su dve poslednje predivno vaspitane, ma ne mogu da i h opisujem, ali predivne, one koje u svojoj istoriji imaju tipove preko kojih ne mogu da predjem!!! Skoro sam na trcanju upoznao jednu koja studira, ide s' majkom u kupovinu, povremeno radi, pristojna, vesela..., ma lepota i posle par dana je vidim kako u svlacionici kleci pred nekim tipom. U tome i jeste srz problema, sto cim stupim u kontakt sa devojkom uzimam je kao ko zna kakvu. Jezim se kada PRODJEM pored neke folkoteke i vidim u beloj haljini i crnim donjim vesom sa sve podvezicama. Zaista bih zeleo da se posvetim jednoj najpristojnije, ali ubi me to sta je bilo pre, da li je ona nosila takve podvezice.

Sada bih zamolio da me ne napada niko, sta me briga sta je bilo, jer zbog toga i jesam ovde, da bih prevazisao to.

Citat
Gde bre nađete sve te nazovi devojke?!
Evo, naprimer procitaj ovo prethodno sa trcanja.


Citat
na kraju krajeva, bolje biti sam (ne bukvalno) nego okruzen budalama i losim ljudima neprosirenih vidika Smile
Smile Smile Smile

I moram da dodam, pored svih problema sa kojima se i dalje suocavam ne pricam o njima tek tako. Ne meslim da je u redu neku vezicu koja je u povoju time "zaciniti" i na sta sam naisao? Jedna ne samo da mi je stalno kukala osvojim problemima, koje sam zaista saslusao, vec je i  jednom trenutku pocela da mi prica kako je njen bivsi bio nasilan jer su mu roditelji razvedeni i ocekivala je da pokazem sazaljenje za tu njegovu pricu!!! I onda sam tu "pukao" i poceo da psujem (sebe) i devojkama me pohvalila drugaricama kako sam "namazan svim bojama", jer eto, sest meseci sam med i mleko i tada sam pokazao svoju pravu stranu, a jednostavno nisam mogao to vise da podnesem.
IP sačuvana
social share
Covek bez maste je covek bez krila
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
depresija, sifra je nesto sa F, pa neki broj, nisam siguran

Pomoglo bi kad bi pokusao da se prisetis koji broj. Mozda nam dijagnoza moze dati odgovor na pitanje zasto te muce misli o bivsim tipovima svojih devojaka.
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 144
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Nokia 5310 XpressMusic
F
depresija, sifra je nesto sa F, pa neki broj, nisam siguran

Pomoglo bi kad bi pokusao da se prisetis koji broj. Mozda nam dijagnoza moze dati odgovor na pitanje zasto te muce misli o bivsim tipovima svojih devojaka.

F 32
IP sačuvana
social share
Covek bez maste je covek bez krila
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.