Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Konstruktivna kritika  (Pročitano 5824 puta)
19. Feb 2006, 13:54:41
Pocetnik


ide me

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 7
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
U slucaju da nekog zanima - evo mojih prvih utisaka / kritika za ovaj sajt:

(-) Negativno:
- Prenatrpane stranice-  koju god stranicu otvorim, sve je puno informacija koje vise smetaju nego pomazu.
- Pretraga ne radi- apsolutno no_no za iti jedan forum. Bez dobre pretrage je dogosatno lutanje na dnevnom programu.
- Kako poslati privatnu poruku? - prestao sam traziti nakon cijelih 10 minuta. Zar je to tako tesko? Vidio sam jednu strasnu kokaru i ne mogu joj poslati poruku Smile
- Uploadiranje vlastitih avatara je puno interesantnije i individualnije - ali to je vec malenkost.

(+) Pozitivno:
- Vlada jako ugodan ton na forumima (u normalnom dijelu foruma).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
* prenatrpane stranice - forum je upravo prevalio 1.000.000 postova i 80.000 tema... za svakog postoji po nesto... novajlijama je, naravno, potrebno malo vremena da se naviknu na toliku kolicinu informacija, ali na kraju svako nadje svoj kutak
* pretraga ne radi - pretraga ne radi je je doslo do preopterecenja servera, a admini se trude da i taj problem rese... trenutno je uvedena pretraga preko google-a, tako da se stanje bar malo popravilo
* privatne poruke - korisnici moraju da imaju odredjeni broj poruka (a, koliko je to zna samo vlasnik foruma) kako bi mogli da salju privatne poruka... za to ogranicenje zahvalite clanovima koji su poruke koristili sa spam i tehnicku podrsku, te zagorcavali zivot ostalim clanovima i moderatorima\adminima
* uploadovanje vlastitih avatara - pri osnivanju foruma odluceno je da se koristi jedan set avatara... danas postoji toliko razlicitih avatara da svako moze da izabere neki koji odgovara njegovoj licnosti, a postoji i mogucnost pravljenja personalizovanih avatara kada clan ispuni odredjene uslove..

Inace, dobrodosao i prijatan ostanak na forumu Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


ide me

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 7
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Hi Anea,

hvala na brzom odgovoru. Cilj mog topica je bio da dam "feedback" jednog novog clana - znam da kritika nikad nije pozeljna. Nadam se da je moja tema tako i shvacena  Smile
* za pretrpane stranice vjerovatno imas pravo - vrijeme ce pokazati svoje.
* hmm, pretraga preko googlea je klasican "problem trazenja je rijesen" odgovor.
* privatne poruke su "sol u juhi". U slucaju da ste imali negativno iskustvo - mogu se nepogodni clanovi isljuciti iz foruma. Ovako smo svi stavljeni na nivo takvih ljudi.
* avatari su zaista sporedni, nije bitno.

Hvala na toploj dobrodoslici  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Citat
* hmm, pretraga preko googlea je klasican "problem trazenja je rijesen" odgovor.
Ne, pretraga preko googlea je klasican - "mi radimo ko skotovi, ulazemo svoje pare i svoje vreme a za uzvrat ne dobijamo nista, pa bi i onim sto imate trebali biti srecni" odgovor.
Citat
* privatne poruke su "sol u juhi". U slucaju da ste imali negativno iskustvo - mogu se nepogodni clanovi isljuciti iz foruma. Ovako smo svi stavljeni na nivo takvih ljudi.
Ajde sad i sam razmisli...
Svako ce imati sansu da spamuje, i svakog cu da izbacim.. i gde je tu resen problem?
Dodje registruje nalog i posalje 130 poruka.. i sta.. ja ga banujem a poruke su vec otisle.
I da ga izbacim, i da poruke obrisem, notifikacije na mail su otisle sa sadrzajem poruka.
Nivo na kom ste, vidi se brojem poruka i vremenom provedenim ovde.
Privatne poruke su za redovne clanove, i oni nemaju nikakav problem.
Za one koji nisu aktivni na forumu, ne vidim realno nikakvu potrebu da to bude ukljuceno jer su realne sanse da ce biti zloupotrebljeno, ili za reklamni spam ili za uznemiravanje clanova na drugi nacin.
Citat
* avatari su zaista sporedni, nije bitno.
Onima koji ovde duze vreme to nikako nije sporedno.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
mob
LG Nexus 5
Citat
Ne, pretraga preko googlea je klasican - "mi radimo ko skotovi, ulazemo svoje pare i svoje vreme a za uzvrat ne dobijamo nista, pa bi i onim sto imate trebali biti srecni" odgovor.

Koji si ti lik..... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


ide me

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 7
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
@serbianfighter.

ok - vjerovantno nisi shvatio smisao mog topica (za razliku od Anea-e).
Potpuno mi je jasno da kritika nikome draga nije, moj poticaj pisanje ove teme je iznimno dobronamjeran (naglasak na _konstruktivnu_ kritiku)
Nisam takodjer rekao da je sve lose, nego da su mi te stvari odmah zapele za oko...

* Kliknuo sam par put na "ads" s cim izrazavam zahvalnost postojanja ovakvih foruma (dakle da zauzvrat ne dobijas nista- tvoj  izgovor ne vrijedi).
P.S- Sto je to "skot"?

* Sto se tice privatnih poruka - razmislio sam (cak i prije pisanja prvog posta) i idalje smatram da je problem rijesen, ali samo sa tvoje (admin, pretpostavljam) strane.
Sto se tice razmisljanja - htio bi te takodjer na to potaknuti:
Pisanje u forum SVIM ucesnicima je dakle dozvoljeno - ali pojedinim (preko privatne poruke) zabranjeno? Ne vidim trag ljudske logike.
Nadalje, nivo bi se trebao procijeniti kakvocom napisanih postova a ne kolicinom (ako cemo bas cijepidlaciti).

* Ako ostalima dakle uploadanje avatar nije sporedno - zbog cega onda nema te opcije?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
OS
UNIX
Browser
Opera 8.52
Procitaj Pravilnik Burek Foruma tamo je sve napisano sta treba i kako treba
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Potpuno mi je jasno da kritika nikome draga nije, moj poticaj pisanje ove teme je iznimno dobronamjeran (naglasak na _konstruktivnu_ kritiku)
Nisam takodjer rekao da je sve lose, nego da su mi te stvari odmah zapele za oko...
Meni je kritika kao pojava jako draga, ali to ne znaci da zelim da 1000 puta odgovaram na identicna pitanja, jer mi je obrazlaganja svojih odluka vezano za neke stvari zaista muka.
Kome se ne svidja, ako ima negde bolje, slobodno.
Ovde je ovako, i postoje izuzetno vazni, objektivni razlozi zasto je bas ovako a ne drugacije.
Verovatno se ne svidja svakom, ali dovoljnom broju ljudi se svidja ocigledno.

Citat
* Kliknuo sam par put na "ads" s cim izrazavam zahvalnost postojanja ovakvih foruma (dakle da zauzvrat ne dobijas nista- tvoj  izgovor ne vrijedi).
Ads, ako stigne chek a obicno ne stigne bude par desetina eura mesecno, a oprema kosta najmanje 5-6 puta vise.
Dakle, ne, niko od nas od ovoga nema nista, a pojedini od nas ulazu i mnogo vremena i mnogo para i mnogo zivaca, i dakle, da, svako od vas treba da bude zadovoljan i zahvalan sto bilo sta dobija, jer kada se podvuce crta, 95% ljudi ne zasluzuje ni praznu stranicu da vidi, a kamoli neki sadrzaj. Sreca postoji i onih drugih 5%.

Citat
* Sto se tice privatnih poruka - razmislio sam (cak i prije pisanja prvog posta) i idalje smatram da je problem rijesen, ali samo sa tvoje (admin, pretpostavljam) strane.
Sto se tice razmisljanja - htio bi te takodjer na to potaknuti:
Pisanje u forum SVIM ucesnicima je dakle dozvoljeno - ali pojedinim (preko privatne poruke) zabranjeno? Ne vidim trag ljudske logike.
Nadalje, nivo bi se trebao procijeniti kakvocom napisanih postova a ne kolicinom (ako cemo bas cijepidlaciti).
To sto ti ne vidis logiku ne znaci da je nema. Znaci samo da ti nisi sposoban da je vidis.
Poruke moze da pise svako, takodje, poruke moze i da kontrolise dovoljan broj ljudi da cak iako neko krene pisati gluposti to relativno brzo sankcionisemo.
Privatne poruke ne moze pisati svako jer privatne poruke ne prolaze nikakvu moderaciju, jer da prolaze ne bi bile privatne, i zato na njih imaju prava samo aktivni clanovi.
Hocete da vam pustim privatne poruke, ali da svaka prvo prodje kroz moje ruke? Smiley
Burek je forum. Interner diskusija za pre svega javnu razmenu misljenja.
Nije chat. Nije dating servis. Nije servis malih oglasa.
Dakle, ko zeli koristiti neke od naprednijih funkcija mora da stekne neki staz i tu nema nikakve diskusije.
Sto se tice kvaliteta poruka...
Izuzetno cenim ljude koji govore i pisu mudro, ali to ne znaci da smatram da neko ko je uvek aktivan i solidan kao clan manje vredi od nekog ko je 2 puta dosao na forum i rekao po jednu pametnu stvar.
Procena kvaliteta necega je previse subjektivna stvar da bi tako olako o tome pricali.

Citat
* Ako ostalima dakle uploadanje avatar nije sporedno - zbog cega onda nema te opcije?
Podsetices me kad sam ja rekao da uploadovanje avatara nije sporedno.
Evo citiracu:
Citat
Citat
* avatari su zaista sporedni, nije bitno.
Onima koji ovde duze vreme to nikako nije sporedno.
Gde to tu konkretno pise?
Mozda ti vidis nesto sto ja ne vidim, al to i dalje ne menja cinjenicu da je odavno odluceno da ce se koristiti samo i iskljucivo ovi avatari, da ce po tome burek biti jedinstven i 95% onih koji ovde dolaze vole te male coveculjke.. ne kazem da ih vole svi.. ne kazem da treba da ih vole svi.. al ujedno i ne mislim da bi trebalo da me zanima da li se bas svima svidja.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


ide me

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 7
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
hvala na trudu i iscrpnim odgovorima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2547
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson K750 on Linux
ma SF [glow=red,2,300]rules [/glow] Smile kako si mu  samo odbrusio
IP sačuvana
social share
"Могућности су најчешће прерушенe у рад, тако да их већина људи не препознаје." Анн Ландерс

"Време је праведни судија тако да вредноте и марљивост незауставно воде до успеха"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.