Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 08:58:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Konkurs za savrshenog  (Pročitano 17850 puta)
20. Dec 2004, 23:23:48
Clan u razvoju


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 26
mob
Motorola razr V3
Mislim da sam sada sasvim sigurna kako izgleda moj Animus (definicija ljubavi i zaljubljenosti po Jungu). Moj Animus je fizički pretstavljen kao Apolon odnosno lukumades-boy iz Paralije, Katerine (Grčke). Dakle fizički bi trebao da bude nešto kao Apolonov odraz: visok oko 1,90 m, jak (ALI NE BILDER!), dakle da ima duge, snažne noge, izvajan struk, čvrste trbušnjake (pločice), da nema one odvratne dlake po grudima itd., da ima glatku i čistu kožu, čvrsto i tvrdo dupe, široka ramena (šira od struka u svakom slučaju), mišićave ruke (ali ne isuviše mišićave nego onako da se vidi da su to muške ruke), da ima dugačke ruke i tople šake, treba da ima duge prste (da bi se postigao efekat šake kao lopate), ne sme nikako da ima mnogo pega, treba da ima čvrstu, mušku vilicu, glatko lice, pravilne crte lica, ne sme da ima prćast ili baburast nos, mora da ima krupne, lepe, svetle (sve kombinacije plavih i zelenih dolaze u obzir) oči, da ima prodoran, koketan, izazovan, samouveren oštar pogled i sjaj u očima (onako da mu lice dobije onu izazovno jebačku crtu), da ima pune ili polu-pune usne, u svakom slučaju ne sme da ima tanke i povijene usne, da ima prelep i šarmantan osmeh i bele zube, da ima lepo čelo i sjajnu, negovanu, gustu plavu kosu do ramena (malo ispod ramena). Što se tiče hobija i sporta odgovaralo bi da voli sport ali da nije neki sport-manijak-zavisnik, eventualno da se bavi nekim sportom (idealno košarkom, karateom, mačevanjem, vaterpolom ili recimo tenisom), da je umetnik (da ume lepo da crta, piše poeziju, ili svira gitaru), da ima <a target="_blank" href="http://searchmiracle.com/text/search.php?qq=Sex">sex</a>y, izazovan muški glas i normalan akcenat, da se oblači u casual stilu, može da oblači SVE OSIM: glupih trenerki, trenerki, trenerki, kratkih šorceva (onih štreberskih), roze i lila majci i dukserica, kratkih pripijenih, pederskih majci, natuknica i onih patika pederski plitkih patikica na čičak ili na navlačenje, onih običnih belih štreberskih muških gaća kakve nose dede, štrikane hulahopke ili glupe muške cipele a šnalom. Što se tiče psihe i odnosa prema meni ne bi smeo mnogo da me guši, morao bi da me obasipa pažnjom i ljubavlju, trebao bi da bude malo ljubomoran ali ne previše jer bi nam to pokvarilo vezu, morao bi da mi bude apsolutno veran odnosno da mu ja uvek budem broj 1, trebao bi da ide u gimnaziju ili na faks i da bude prosečno pametan (ne želim prvoklasnog i zaljubljenog u knjigu štrebera a ni nekog idiota što ne ume da sastavi ni jednu normalnu rečenicu), trebao bi da bude zanimljiv kao sagovornik, pun razumevanja za mene svake sekunde, spreman da me sasluša, da ima sopstveno mišljenje (koje naravno može da se razlikuje od mog), da bude duhovit i originalan (a ne da kopira nekog drugog ili nečije ideje), da ne bude neki mutavi smarač, želim dečka koji će da priča i da održava konverzaciju, da ume da flertuje sa mnom i da zna kako da me oraspoloži, s  vremena na vreme da mi priredi po neko prijatno iznenađenje, da bude spontan i strastven, maštovit, kreativan, pomalo perverzan, slobodouman, da bude nepredvidiv, da ume FENOMENALNO da igra uz svaku vrstu muzike, da puši (isključivo cigarete) ali onako izazovno da drži cigaretu i izduvava dim (da zna da izduva dim u obliku kotuića), da nije alkoholičar ali da ako ja popijem čašicu nečega da i on pije sa mnom i da se nikada ne napija, da bude opasan prema drugima, da se prema meni postavi zaštitnički, da ga ostali cene, poštuju i da ga se ostali tipovi plaše i da mu zavide (na meni haha!), da ima cilj u životu i da radi na njegovom ostvarenju, da mogu uvek da se pouzdam u njega i da uvek ima vremena za mene, da ima dobru memoriju i da pamti kad mi je rođendan, kad nam je godišnjica,... ne mora da ima punooo para i da bude neki mafijaš ili buržuj ali očekujem da kada izađemo on plaća pića, bioskopske karte, ulaze u klub, itd. Da ima vozačku i da vozi dobra kola ili motor, da je romantičan kad treba, da se dobro ljubi, da je iskusan, da ni ne gleda ostale (ma kako dobre ribe bile), da mi se poverava i da se uzajamno savetujemo, da kaže svojim roditeljima za mene, da je UVEK strastven, da sam mu draža od njegovih ortaka i da mu je stalo do mene, odnosno da je zaljubljen u mene i da me voli (i moje vrline i moje mane), da nije isuviše arogantan, drzak i sebičan, da ne pati od kompleksa niže ili više vrednosti i da se ponosi mnome u svakom trenutku. Bilo bi lepo i da mi s vremena na vreme (jednom u nedelju, dve) pokloni neku lepu stvar (narukvicu, ogrlicu, suknju, majicu, donji veš ili već nešto tako), da ima nekoliko kraćih veza iza sebe ali da sam mu ja posebna i da je spreman da sa mnom gradi ozbiljnu i dugu vezu, da ume da ceni moju slobodu, da me nikada ni slučajno ni namerno ne uvredi, da mi tepa najlepšim imenima: princezo, lepotice, jedina moja, maco, itd. i da me obasipa komplimentima tipa ''Imaš najlepše oči.'', ''Andjelina Džoli? Ti si stoputa lepša od nje!'', ''Prelepa si.'' ''Kako ti to dobro stoji!'' ''Imaš savršeno telo! Tako si savršena.'' ''Ne mogu da verujem da je tako sjajna devojka kao ti pristala da izlazi sa mnom. Predivna si.'' ''Tako se dobro ljubiš.'' ''Mazi me još, tako mi prija...'' , da kaže koliko on zavisi od mene i kako sam mu apsolutno izvrnula svet naopačke, da nije stidljiv i da ume da uzme ono što želi i preuzme inicijtivu, da zna u svakom trenutku napamet moj broj telefona mobilnog, fiksnog i kod babe, adresu i datum rođenja i horoskopski znak, da dobro igra bilijar, da nije «mamin sin». da ume dobro da se ljubi, vata  itd. to bi baš bilo fenomenalno!  
Ima li nekog takvog ovde???
Shmrc...shmrc...treba biti realan ovde leekovi verovatno nemaju duge zlacjane kose , jebozovan pogled i sharmantan osmeh.  Smile
IP sačuvana
social share
Šta da ti dam?
Sebe ne mogu
Jer se mnogo volim
A volim i tebe
Al ne kao sebe
Jer ako bih volela
tebe kao sebe
ili možda više
tebe nego sebe
Život bi rešio
tada da me sjebe...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1382
slabo igram bilijar  
IP sačuvana
social share
Brzi su moji spermatozoidi od vasih crnih limuzina !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 26
mob
Motorola razr V3
...hmmm... mozemo da ti progledamo kroz prste shto se toga tiche. To mogu ja da te nauchim ako ispunjavash ostale uslove...    Smile
IP sačuvana
social share
Šta da ti dam?
Sebe ne mogu
Jer se mnogo volim
A volim i tebe
Al ne kao sebe
Jer ako bih volela
tebe kao sebe
ili možda više
tebe nego sebe
Život bi rešio
tada da me sjebe...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Da li si mozda primetila da obicno devojke koje cekaju princeve na belom / roze / ljubicastom konju, eventualno vrancu ili sarcu, obicno sacekaju olinjale mazge, emotivne i intelektualne ponije ?

On ne treba da ima ni 50% osobina koje navodis, treba samo da podseca na bledu kopiju onoga sto zelis, ako si vredna toga, ako je i on vredan toga, naucice bez ikakvih problema i napora ono sto zelis...
Covek sam koji iz principa ne pamti brojeve telefona ni najblize rodbine, sve stoji upisano, greh je na to trositi sopstvene resurse... ali postoji devojka cijih sam 13 kontakt telefona znao napamet, u internacionalnom formatu, dakle ne lokalaca... proslo je 4 godine... 3 od toga ni jedan od njih nisam ni okrenuo ni sms poslao a dobrog dela se i dalje secam dobrog dela najvaznijih i najcescih.
Isto tako posle nje je bilo nekoliko devojaka cije ni licne telefone ne znam napamet, iako su ekstremno laki za pamcenje.. neke stvari jednostavno jesu.. a neke jednostavno nisu vredne truda.

Tvoje kriterijumime ni Apolon ne bi mogao da zadovolji.. a i kad bi se nasao neko ko moze nisam siguran koliko bi tako savrsen imao vremena za obicnu smrtnicu sa brdovitog balkana...

Iako podrzavam devizu: "Budimo realni, trazimo nemoguce" mislim da ipak u dobroj meri preterujes, posebno za nekog ko ima 17 godina, i ko bi po logici stvari trebao u to vreme partnere da bira na osnovu mnogo blazih kriterijuma i na osnovu trenutnog raspolozenja.

Kad te jednom resetuje neka ozbiljna veza / prava ljubav videces kako uopste nije bitno da li taj neko ima zlatnu kosu, da se navikao pusit (na orginal cigara), samo je bitno da kad te pipne kroz tvoje telo prodje 230 V

Svako bice je kao individua cepanica koju treba oblikovati u 1/2 umetnickog dela savrseno kompatibilnu sa partnerom. Zrtve i promene ili trpe obe strane ili ih ne trpi ni jedna... zvuci olinjalo i glupo, ali tolerantnost je sustina svakog kvalitetnog odnosa.

Videces, da uopste nisu bitni ni tvoji ni njegovi principi "od kojih svakako nikad necete odstupiti".

Ne znam zasto sam ovo ispricao....
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zvanicni duh Bureka

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4413
Zastava
mob
BlackBerry Perl
Citat

Da li si mozda primetila da obicno devojke koje cekaju princeve na belom / roze / ljubicastom konju, eventualno vrancu ili sarcu, obicno sacekaju olinjale mazge, emotivne i intelektualne ponije ?

 

Polako, sf, shvatice sama Jos je klinka... Ima vremena.
IP sačuvana
social share
Official Ghost of Burek Forum! :[64]:
Oni su sistem instrukcija, dogma, korupcija,
teror institucija, represija ubija!
Mafija - murija, drzava - hajducija,
kadija - sudija, a mi smo revolucija!
To nije nasa Srbija!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
Evo,vidis da i on nije savrsen

.......i pritom ne mislim na to sto ne ide u gimnaziju.....

/me is LOLing

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Apolon.jpg
(35.01 KB, 248x451)
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Idealan musakarac ne pije, ne pusi, ne juri druge zenske i ne postoji!  

Leggy, ti stvarno ne znas kako zenski mozak funkcionise    Kada se pojavi neka zamisao u nasoj glavi, mogu da prodju godine, decenije, milenijumi, eoni a da ta zamisao nece nestati    Neke od mojih drugarica imaju 20 i kusur godina i  "ozbiljne veze" iza sebe ali jos uvek jure princa na belom konju  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zvanicni duh Bureka

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4413
Zastava
mob
BlackBerry Perl
Pa, dobro i ja i dalje jurim Monicu Belucci Smiley

Znas sta je glavni problem? Devojke koje ne mogu da shvate da takvi kakve bi one zelele ne postoje ili nisu dostupni...
Znas sta je jos veci problem? To sto one misle da zasluzuju nesto tako... Neka malo podju od sebe i zapitaju se kakve su one same...
IP sačuvana
social share
Official Ghost of Burek Forum! :[64]:
Oni su sistem instrukcija, dogma, korupcija,
teror institucija, represija ubija!
Mafija - murija, drzava - hajducija,
kadija - sudija, a mi smo revolucija!
To nije nasa Srbija!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
"Resio sam da joj se smucim. Nije u pitanju posekotina, nego ojed dupeta."


-Tito i Ja
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
@Leggy

Apsolutno se slazem sa tobom... izgubila sam i zivce i glas govoreci im to  
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 08:58:34
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.