Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 08:36:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Konfekcijski broj utiče na seks  (Pročitano 25748 puta)
07. Okt 2010, 18:51:06
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
mob
Nokia 
Konfekcijski broj utiče na seks




Višak kilograma izuzetno utiče na vaš libido, pogotovo nakon serija poput „Seks i grad“ i „Očajne domaćice“ gde je misliti, izgledati i osećati se lepo jedini kriterijum za vašu ženstvenost. Konfekcijski broj koji je sve iznad 36 se retko gde smatra seksi. Uz pritiske koji se nalaze na svakom koraku malo koja žena čak i sa najaktivnijim libidom neće pokleknuti pred predrasudama o višku kilograma.

Uprkos svoj lepoti i seksepilu koji vas okružuje, ni „buce“ ne bi trebalo da se osećaju manje privlačnim uz nekoliko korisnih saveta. Da biste povećali svoj libido morate načiniti neke promene na svom telu, ali je takođe jako zahvalno i da promenite način razmišljanja o sebi i svom telu:

Izgubite malo težine, svaki gram je veoma bitan jer iako se ne vidi daje vam dosta na samopouzdanju; hranite se zdravije, unosite više hrane koja kontroliše holesterol i nivo šećera u krvi; organizujte svoje vežbe tako da poboljšajte krvotok u karličnoj zoni; počnite sa čitanjem nekog seksi štiva; prihvatite svoje telo nebitno koje je veličine; verujte u svoju senzualnost. Početak vam mora biti pronalaženje i uklanjanje svih prepreka koje vam stoje na putu odličnog seksualnog života. Prema istraživanjima Martina Binksa, kliničkog psihologa, 30% gojaznih ljudi potraži pomoć stručnjaka upravo zbog toga što imaju problema sa željom ili samim činom.

Dokazano je da ovi problemi imaju koren u fizičkom stanju, odnosno u višku kilograma jer te osobe imaju problem sa holesterolom, ili simptomima dijabetesa. Kod muškaraca ovi problemi mogu dovesti do impotencije jer krvni sudovi u penisu ne sprovode krv u dovoljnim količinama, tako da se kod svih gojaznih muškaraca vremenom javlja gubitak želje za seksom ili impotencija.

Međutim, nisu samo muškarci zahvaćeni ovakvim tegobama, i kod žena sa viškom kilograma takođe vremenom opada seksualna želja. U njihovom slučaju, krvni sudovi koji sprovode krv do klitorisa se gase iz istih razloga.

Dodatne komplikacije nastaju kada se uz više masti povećava i nivo seksualnog hormona koji vezuje globulin (eng. SHBG) i time što se on vezuje za testosteron, manje ga ostaje slobodnog za seksualnu želju.

Binks kaže da se seksualna želja može povećati u trenutku kada ubedite sebe da više vodite računa o svom telu. Potrebno je da, recimo, jedete više voća i sebi postavite cilj da će vam to kontrolisati holesterol ili da smanjite kilažu za bilo koju meru. Nije potrebna drastična promena već samo da podignete sebi volju i da ste svesni da činite neku izmenu.

Ako ste raspoloženi za vežbe, 20 minuta telesnih vežbi tri puta nedeljno vam može pospešiti vlažnost, cirkulaciju, orgazmičku funkciju i želju za seksom. Kod žena učinak je još bolji ako se prihvatite neke seksi literature par minuta dnevno. Kako učite vremenom da seks dolazi iz vaše svesti o sebi i samom seksu, lakše ćete se uzbuditi a to je moguće samo ako vam kupovina ili kućni poslovi ne oduzimaju sve slobodno vreme.

Problem se krije i u društvu koje nas tera da prvo zamrzimo svoj izgled pre nego što se odlučimo na bilo kakvu promenu. Postoje žene koje su u dugim vezama ili braku a koje mrze svoje telo jer nije kao sa televizije i pomenutih serija što im znatno ugrožava seksualni život ali i odnos sa partnerom.

Ako ne možete sebi oprostiti tih par kilograma ili više, možda je potrebno savetovanje sa stručnim licem i automatski ćete postići bolju i zdraviju sliku o seksualnim aktivnostima koja ste izbegavali ili ugrožavali svojim stavovima.

Nije potrebno izgledati savršeno da biste uživali u seksu, morate osećati svoju senzualnost iznutra, nebitno koje ste veličine.

b92
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Nokia 
ahahahaha pa ti nisi normalna  Smile Smile Smile

Citat
Konfekcijski broj koji je sve iznad 36 se retko gde smatra seksi.

jeste, jeste . potpuno podrzavam  Smile Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
mob
Nokia 



E tu su ga bas lupili, slazem se  Smile

Inace, imam nekoliko drugarica koje imaju preko 10kg viska i znam da se jako stide svoga tela. Nisu imale seks godinama. Tako da ima istine u ovom textu. Retko koja zena moze da prevazidje svoj visak kilograma, uziva u seksu i oseca se privlacnom. Ako neka uspe- svaka cast, ja za sebe znam da ne bih uspela. Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Nokia 
izvini Loli ali mi te tvoje drugarice deluju malo frigidno . Mislim , kad je "ono" vreme ko te pita koliko kila imas . A i mrak i sumrak je mocan prijatelj  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
mob
Nokia 



Nisu bre frigidne, mislim bar da nisu, nismo se vatale pa da znam  Smile
One su inace jako emotivne, romanticne, pametne, kulturne ali kad dodje dan kad trebaju imati kontakt sa muskarcem - izgube samopouzdanje skroz naskroz. Sto je i razumljivo jelte?
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
Apple iPhone SE 2020
ahahahaha pa ti nisi normalna  Smile Smile Smile

Citat
Konfekcijski broj koji je sve iznad 36 se retko gde smatra seksi.

jeste, jeste . potpuno podrzavam  Smile Smile


Ne... zakljucak je da su muskarci postali pederi.
Vole samo rahiticne decake.

Ziveli...  Smile

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Nokia 



Nisu bre frigidne, mislim bar da nisu, nismo se vatale pa da znam  Smile
One su inace jako emotivne, romanticne, pametne, kulturne ali kad dodje dan kad trebaju imati kontakt sa muskarcem - izgube samopouzdanje skroz naskroz. Sto je i razumljivo jelte?

boze  Smile.. sto reko jedan moj drug , vec sam ga citirala ovde : kad se skine ja samo sise vidim:
i opet dolazimo do one price da mi uopste ne shvatamo koliko muskarci u tim momentima "gube glavu" a mi mislimo na kilazu , jbg. glupo zensko nista drugo.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
mob
Nokia 



Ako zena ima mali visak kg, to moze da bude i seksi i simpaticno. Ja ovde govorim o visku preko 10kg . Nemoj mi reci da je takva zena nekome privlacna? Smile

Isto vazi i za anoreksicarke, one cini se jos vise pate zbog svog seksualnog zivota.
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Nokia 



Ako zena ima mali visak kg, to moze da bude i seksi i simpaticno. Ja ovde govorim o visku preko 10kg . Nemoj mi reci da je takva zena nekome privlacna? Smile

Isto vazi i za anoreksicarke, one cini se jos vise pate zbog svog seksualnog zivota.

paaa imam 2 odgovora na tvoje pitanje.
ako je doticna single, moze da se nadje decko kojem zapravo i nije bitna njena tezina. vidjala sam to.
jedna devojka iz moje srednje je bila 160 cm visoka i imala na sistematskom 83 kilograma , i bila u vei sa jednim svojim drugarom iz razreda  Smile

a opet, sa druge strane , imala sam poznanicu koja nikako nije mogla da nadje decka zbog toga .

jbg, kljucno je to da je prva blistala , imala presladak osmeh , dugacku kosu . a ova druga bila sva kao nekuvana noga  Smile
znaci , ipak ima i licnost svoga udela  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
mob
Nokia 



Naravno da licnost najvise ima udela, zato sam i rekla da retko koja zena ume da prevazidje svoj izgled, u ovom slucaju kompleks zbog debljine. A najgore nesto je ubedjivati sve druge da nemas kompleks, a zapravo ga imas i to ogroman. Taj put vodi samo u depresiju i ocajanje. Odluci brate sutra da promenis navike i posle par meseci ces biti ponosna na sebe...a i imaces dugo prizeljkivani seks.  Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 08:36:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.