Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kondomi i ženama smanjuju seksualni užitak  (Pročitano 17055 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Citat
Zar seksualno, kao i svako drugo vaspitanje ne kreće iz kuće?
Upravo, a nazalost vrlo mali broj roditelja uopste i pristupa toj temi sa decom  Smile

Citat
Neuporedivo je opširnija tema od čistog seksualnog užitka...
U pravu si ali tema je malko prosirena, doci ce modulatori pa ce reci da li da uopste nastavljamo
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 3504
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.13
Ali zar nije korisno proširiti temu, ovako mnoge teme ostanu na 2 - 3 strane i ne uđemo u srž. Ne bih htela nikoga ovim da provociram, ni na kraj pameti, samo mislim da se na svaku temu može mnogo reći, a da bi se reklo mora se malo proširiti...
IP sačuvana
social share


            Svako slovo koje napišem je deo mene, a ono što sam ja i što mogu biti nije ni deo napisanih slova...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.62
mob
Apple iPhone SE 2020
Čemu predrasude? Zašto je odmah osoba kojoj smeta kondom promiskuitetna? Kako se na forumu može znati ko kakav seksualni život ima, ko je koje infekcije preležao, ko abortirao, ko pije kontraceptivne pilule, ko pere ruke kad uđe u kuću... Ovo je slobodna diskusija gde svako ima pravo da kaže svoje mišljenje, utisak, iskustvo...

Mislim da si propustila pocetak teme gde je izjava u stilu da samo promiskuitetne osobe koriste kondom...

To ti kaze osoba koja je u tom slucaju jako promiskuitetna (tj. koristi naprednije oblike kontracepcije od - "izvadicu na vreme" i sa stalnim dugogodisnjim partnerom) i po misljenju nekih imala vise abortusa jer kaze da je abortus operacija koja zenu unistava psihicki i fizicki... Wink
« Poslednja izmena: 23. Sep 2010, 15:26:18 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 3504
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.13
Abortus nisam imala, ali od žena koje jesu, sve do jedne su rekle da je proći kroz to jako teško, i naravno, misle na psihički deo. Ne osuđujem ih, jer greške svakom mogu da se dese i mnogo je bolje, kad je već neželjena trudnoća, odstraniti plod, nego uništiti život i sebi i tom detetu. Uostalom, postoje abortusi koje prepisuju lekari kada nešto sa plodom nije u redu. Daću sve od sebe da ne dođem u tu situaciju, ali ponavljam, ne osuđujem žene koje su kroz to prošle.
Što se tiče kondoma, meni lično smetaju, jer sprečavaju spontanost. Naravno da sa novim partnerom neko vreme koristim, ali kad se izgradi neko poverenje i kada se dovoljno upoznamo, smatram ga nepotrebnim. Što se tiče kontracepcije, svaki ginekolog će preporučiti pilule, sa stalnim partnerom.
IP sačuvana
social share


            Svako slovo koje napišem je deo mene, a ono što sam ja i što mogu biti nije ni deo napisanih slova...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.62
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, ni ja ih ne osudjujem... ali smartram da upravo zbog svoje ozbiljnosti i trajnih oziljaka, abortus ne sme da bude oblik kontracepcije...

Zna se sta je kontracepcija, a sta je nuzna operacija...

U ostalom.. ne brine mene bela kuga, niti sam pro-life orijentisana... ali me brine nemaran odnos zena prema svom telu i one situacije kada abortus podje po losem, pa zena u 40-tim kuka za decom... To su mucne stvari koje su u vecini slucajeva mogle lako da se sprece...

Sto se tice spontanosti... mozda nemam toliko iskustva, ali za ovih 10-tak godina koliko sam seksualno aktivna on mi nikada nije ubijao uzitak...
« Poslednja izmena: 23. Sep 2010, 16:30:38 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 3504
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.13
To se apsolutno slažem, i ponavljam, niko nas neće čuvati, ako se same ne čuvamo.

Pa kada kažem spontanost, mislim da kada je kondom između, postoji redosled stvari - kad šta ide, i onda je oralni sex samo predigra... U oba slučaja  Smile
IP sačuvana
social share


            Svako slovo koje napišem je deo mene, a ono što sam ja i što mogu biti nije ni deo napisanih slova...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.62
mob
Apple iPhone SE 2020
Mislim da se i u oralni seks moze ugraditi deo sa kondomom... Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Nokia 
Citat
Abortus nisam imala, ali od žena koje jesu, sve do jedne su rekle da je proći kroz to jako teško, i naravno, misle na psihički deo.

seru ko foke  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Citat
Abortus nisam imala, ali od žena koje jesu, sve do jedne su rekle da je proći kroz to jako teško, i naravno, misle na psihički deo.

seru ko foke  Smile
sta ? nisu te bacili na kolica pa gurnuli nogom u drugu sobu ?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 106
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Ne moze i jare i pare. Ne mos da se jebe a da ne udje. Neka smanjuje uzitak, pa sta, zar je samo to bitno?
Uvek moze sve da se nadomesti drugim tehnikama.

A zene koje abortiraju Smile najobicniji sljam od zena! uzas.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.