Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 23:40:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 15 16 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Konačno metal festival u Srbiji!  (Pročitano 20350 puta)
Svakodnevni prolaznik


I Want Out

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 359
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
mob
Nokia 
Kojih tacno?. Odavno ne pratim, imamo potvrde agenata, to se jedino racuna. Smiley
super ak' je tako  Smile
npr. nemaju Ensiferum, Saturnus, The 69 eyes, SyX...
ne bih se ja brinula da to nisu neki od bendova koji mene najvise zanimaju....
IP sačuvana
social share
not all vampires suck blood
not all of them die for love
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 51
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
OK, hvala sto si javila, da ih iscimamo za to.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
"The Exploited" u Smederevu



O ovom festivalu smo već pisali. Najavljen je kao najveći metal događaj na Balkanu svih vremena. Priznat je i u Evropi. Više od 50 veoma poznatih bendova na jednom mestu. I to čak nije u pitanju ni Beograd, ni Novi Sad već maleno Smederevo. Datum održavanja od 1. do 5. jula.

Svi smo se iskreno zabrinuli za "Castle" festival kad je objavljeno da "Whitesnake", kao i "Def Leppard" otkazuju svoje učešće na pomenutoj manifestaciji. Razlog je bio navodna nemogućnost da se uklope u termin, s obzirom na to da su morali da pomere sve zakazane datume za nastupe. Mi smo pomislili da sve to ima veze s trenutnom veoma nestabilnom političkom situacijom u zemlji. Uostalom, i neki drugi bendovi su zbog toga ili pod drugim izgovorom otkazali koncerte kod nas ("Smashing Pumpkins", "Kiss", Majkl Bolton i Toni Cetinski...)

A onda je usledila bomba. Ne da nije ugrožen nego će ovaj festival biti još jači. A sada će svakako biti mesta i za mene. Zvanično je potvrđeno (i na oficijelnom sajtu benda i na sajtu festivala) da će u Smederevu nastupiti i čuveni pankeri i skandal majstori "The Exploited". Zvuči pomalo začuđujuće, ali ovi momci su i ranije praktikovali da se pojavljuju na sličnim skupovima.

"The Exploited" je nastao 1979. godine u Edinburgu. Osnovao ga je Teri Buken, koji je ubrzo izgubio interesovanje za bend i prepustio kormilo svom bratu Vatiju. On je ostao jedini član koji se nije promenio od osnivanja do danas. Prvi je uneo čiroki frizuru u pank i autor je krilatice "Punk's Not Dead". Što se mene lično tiče, na kasetama još čuvam njihova prva dva albuma - "Punk's Not Dead" i "Troops of Tomorrow", kao i kompilaciju "Best of Exploited: Totally Exploited". Dobro se sećam kako sam kao klinac terorisao komšije pesmama poput "Punk's Not Dead", "Fuck A Mod", "Troops of Tomorrow" ("Sunshine" ima odličnu obradu ove numere), "Barmy Army", kao i nezaobilaznom "Sex & Violence". Moram priznati da kasnija izdanja nisam dovoljno dobro upoznao, ali i ovo će biti dovoljno da se pojavim tamo i uživam.

Ovo nije prvi put da "The Exploited" dolazi kod nas. Pre tri godine nastupili su u beogradskom SKC-u, tačnije odsvirali su samo tri pesme, a potom je koncert prekinut jer je neko u prepunoj sali bacio suzavac. Inače, tokom čitave karijere prate ih veliki skandali. Često su učestvovali u tučama, hapšeni su, uništavana je oprema na nastupima, u Finskoj je jedna obožavateljka odgrizla komadić jezika Vatiju... Nadamo se da će ovoga puta svirka trajati malo duže.

Ove popularne pankere možete gledati 2. jula, a cena jednodnevne karte je 2.590 dinara. Komplet karata još uvek košta 5.300 din. a u ponudi su i posebne vikend-karte, koje važe samo za subotu i nedelju, po ceni od 4.000. Ulaznice možete nabaviti na svim prodajnim mestima "Eventima", u Bilet servisu, kao i na zvaničnom sajtu Festivala.

Punk's Not Dead! - verujte Vatiju.

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
„The 69 Eyes“ uoči Festivala „Castle“
Spremni smo za najbolju hevimetal žurku ovog leta
Autor: N. Džodan | 05.05.2008 - 06:15


Popularni finski gotik-rok bend „The 69 Eyes“ nastupiće na Festivalu „Castle“ koji će se održati na Smederevskoj tvrđavi od 1. do 5. jula. Bend je nastao u Helsinkiju 1989. godine, objavili su devet studijskih albuma, a snimili su i izdanja sa obradama Igija Popa i njegovih „Stooges“, kao i grupa „Misfits“ i „Dictators“. Ovo će biti prvi koncert „The 69 Eyes“ u Srbiji, a frontmen grupe, poznat kao Jyrki 69, ne krije zadovoljstvo što će se predstaviti srpskoj publici.

- Veoma smo ponosni što smo pozvani na Festival „Castle“. Zaista je velika čast biti na spisku sa ovakvim imenima! Fantastično! „Morbid Angel“, „Cradle Of Filth“, „Lordi“... neki od mojih najdražih bendova i mnogo dobrih prijatelja će biti tamo. Ako uzmemo u obzir i jedinstvenu lokaciju, to će definitivno biti najbolja metal žurka ovog leta - kaže harizmatični pevač.
Grupa „The 69 Eyes“ tokom karijere često je menjala žanrove, tako je od glem-roka, preko postpanka, najveću komercijalnu popularnost stekla sa poslednjih nekoliko albuma na kojima su dominantni uticaji gotik muzike. Njihovi najveći hitovi su „Gothic girl“, „Lost boys“, „Crashing high“, „Dance d’amour“, „Betty Blue“, „Still Waters Run Deep“..., a sa poslednjeg albuma „Angels“ izdvojile su se pesme „Perfect skin“ i „Never say die“. Neke od ovih numera moći će uživo da čuje i publika u Smederevu.
- Sviraćemo pesme sa naše best of set liste, tako da publika može da očekuje sto odsto gotik rokenrol. Zato želimo da vidimo sve srpske rokere i gotičare na jednom mestu. Izađite gde god da ste, budimo deo najbolje metal žurke - poručuje Jyrki 69.
Karte za festival za svih pet dana u pretprodaji koštaju 5.300 dinara, vikend karta (petak i subota) je 4.000, dok je dnevna ulaznica 2.590 dinara. Karte se mogu kupiti u „Eventimu“, „Bilet servisu“ i „Card servisu“. Na Festivalu „Castle“ najavljeni su i „Judast Priest“, „Lordi“, „Exploited“, „Cradle of filth“, „Helloween“, „Sodom“, „Brutal truth“...

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


bitch. [kriticharka na burek forumu.] :P

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 157
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Ericsson k608i
Shlogirala sam se kada sam chula da dolaze neki bendovi Smile Medju njima,Korpiklaani i Gorgoroth!!! :O  Ja dolazim,kupila sam karte i ne mogu da dochekam taj dan Smile
« Poslednja izmena: 07. Maj 2008, 17:48:53 od malena-devojcica »
IP sačuvana
social share

..You can look,but you cant touch..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 64
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5;M
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone 3Gs
"Ako je za utehu, Judas Priest će sa najavljenim Cavalera Conspiracy održati koncert na Tašmajdanu 1. jula."

Nadajmo se da ce bar neko od preostalih izvodjaca da dodje na Exit (Exploited bi bili savrseni Smile )
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
69 Eyes bi bio super bend gledati uzivo. Ja sam cak i razmisljao da dodjem u Srbiju samo za taj koncert plus naravno Gorgoroth
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Somewhere around nothing!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11442
Zastava Herceg-Novi
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Apple Iphone 5s
Samo 300 prodatih karata...pa tu nesto debelo nije valjalo Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
nece niko u Smedervo jbg daleko im Smile Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 15 16 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 23:40:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.163 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.