Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Komplimenti koje voli da čuje svaka žena  (Pročitano 20435 puta)
16. Jan 2012, 13:36:27
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Apple iPhone SE 2020
Komplimenti koje voli da čuje svaka žena
Gordana Golubović, Foto: Shutterstock, 15. 01. 2012. 00:02
Komentara 11 | Preporuka 0
Čula je kako ima "lepe oči" ili "seksi usne" milion puta. kao i one sirovije, tipa "lepa zadnjica". Ali onih kvalitetnih nikad nije dovoljno.
 

 
NJENU PAMET
Da žene ih, takođe, imaju. Žene su kreativne, one su šefovi kompanija, političari, matematičari. Šta god poželite, žene mogu da urade. Nažalost, mnogi muškarci kao da ne priznaju ovu činjenicu. Davanje komplimenata zbog njene pameti, visprenosti i ideja, načina na koji ona gleda stvari, značiće mnogo više nego da joj izrecitujete kako "izgleda fantastično" u svakoj haljini u koju se uvuče. Pokušajte da priznate kako je vaša dama inteligentna, to će joj mnogo više značiti.
 
LIČNA DOSTIGNUĆA
Žene pristupaju zadacima isto tako posvećeno kao muškarci i u mnogim slučajevima im je teže da ostvare svoje ciljeve. U društvu u kom dominiraju muškarci, gde žene još ne zarađuju iste plate ili dobijaju priznanja kao njihove muške kolege, veoma je važno da prepoznate kada su žene spremne da se popu na socijalnoj, ekonomskoj, profesionalnoj i / ili političkoj lestvici. To nije lako dostignuće. Dajte joj kompliment zbog ciljeva koje je postavila i postigla. Ona to zaslužuje.
 
NJEN STIL
Momci nemaju problem da kažu predmetu svojih ljubavnih interesa kako su seksi. Ono što su muškarci skloni da urade jeste da previde jedinstvenost njihove devojke. Odvojite vreme da primetite male stvari koje ona nosi, a čine njen specifični stil. Reći "Bejb, zadnjica ti izgleda savršeno u tim farmerkama" je podnošljivo. Ali, ako primetite kako njene minđuše izdužuju vrat ili cipele savršeno izduže nogu je mnogo efikasniji kompliment. To pokazuje da obraćate pažnju na nju. To pokazuje da priznajete sav trud koji ona ulaže da bi uklopila odevnu kombinaciju pre izlaska sa vama. Momci ne shvataju koliko je to teško; sve što oni moraju da urade je je da nabace lepu košulju i farmerke.
 
NAČIN NA KOJI ONA VODI RAČUNA O VAMA
Ovo je veoma važno. Previše puta, momci uzimaju zdravo za gotovo stvari koje žene rade za njih po kući. Ona kuva za vas, pere vaš veš, skuplja razbacane čarape... U suštini, ona menja svoj način života da bi se muškarac osećao udobno.
 
NJENO RODITELJSTVO
Od žena je jednostavno očekuje da budu dobri roditelji. Muškarci zaista ne shvataju koliko dobra majka mora da radi sa detetom. Trudnice ih nose u sebi devet meseci, za vreme kojih im sva energija odlazi na razvijanje tog malog živog bića u stomaku. Kada se dete rodi, ono nastavlja da troši energiju svoje majke na svaki mogući način. Kako dete raste, mama je uvek tu. Biti majka je posao koji traje 24 sata, a većina modernih mama mora da se nosi i sa profesionalnim životom povrh toga. Muškarci nikada ne mogu potpuno da shvate šta zapravo znači biti dobra majka, ali mogu da joj pokažu da cene koliko ona ulaže truda.
 
Koji  je nalepši kompliment koji ste dobile od muškarca?

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Glavata majmunčina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Pridjem i kazem "bicu kratak, curo imas strahovit batak"  Smile
IP sačuvana
social share
Udri gudru na veselje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 481
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Ovaj koji je ovo pisao nema pojma nishta o zenama.

Imperativ je da mushkarac koji hoce da daje komplimente zeni, istakne sumnju u ono shto je na njoj ochigledno lepo ili shto ona istiche da je na njoj lepo. Kao shto je frizura ili nakit koji ona nosi ili recimo stajling odece koju ima na sebi. To treba raditi dosta pristojno i ne treba isticati tako neshto nego pomenuti chisto uzgred.

Primer: ,,Znash ne svidja mi se tvoja kosa tako ofarbana, vishe mi se svidjala prirodna boja.''

Ako to mushkarac to uradi kako valja, dakle, diskretno i uzgred, dobice reakciju od zene koja ce u odnosu izmedju njega i nje biti veoma povoljna naravno u njegovu korist. Zena mozda nece odmah reagovati, ali ce reagovati.

Dakle, jako je bitno izraziti sumnju u ono shto je na zeni ochigledno lepo, a po mogucstvu mozete hvaliti ono shto vi mislite da na zeni nije lepo ili nije ochigledno lepo, ako hocete. Davati komplimente i isticati one osobine ili karakteristike koje su na zeni ochigledno lepe ili je ona potpuno svesna da su a njoj lepe; od toga nemate nikakve koristi kao mushkarac, samo shtete.
IP sačuvana
social share
If you are strong feign weakness. If weak, pretend strength. Whatever your position, conceal it from the enemy, and he will waste his armies fighting his own phantoms.

Warhammer 40k - Tactica Imperium
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.25
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
 Smile

Svaka zena voli kompliment. Naravno ako je doticni upucen muskarca koji im se svidja.  Smile

Iz mog iskustva, obozavaju ovo za stil. Ne toliko u smislu fizickog koliko u smisli necega sto nose na sebi tipa "U toj haljini izgledas predivno.".
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Moj uobicajen kompliment ima veze sa ocima i sa grudima. Onda kad me malo bolje upoznaju kazu da sam vrlo opasna. I to je za mene kompliment.
Nisam od onih zena koje lete u tudji krevet ni na mnogo visprenije komplimente pa sam izostrila svoje oci za cuveni " ne obracaj mi se, ne gledaj me " pogled.

Najlepsi kompliment sam dobila od svog oca, gde mi je rekao da je ponosan na mene u kakvu sam osobu odrasla.
Od nnisam dobila nijedan kompliment koji vec nisam cula.
Od prijatelja da sam suptilna kao slon u porcelanskoj radnji.
I od bobaka ovde na forumu da sam opasnija od elitnog odreda SAS-a , sto smatram izuzetnim komplimentom. Bobak Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia krntija
Dakle, jako je bitno izraziti sumnju u ono shto je na zeni ochigledno lepo, a po mogucstvu mozete hvaliti ono shto vi mislite da na zeni nije lepo ili nije ochigledno lepo, ako hocete. Davati komplimente i isticati one osobine ili karakteristike koje su na zeni ochigledno lepe ili je ona potpuno svesna da su a njoj lepe; od toga nemate nikakve koristi kao mushkarac, samo shtete.

Немој да те неко лаже, ма колико риба била лепа и ма колико јој то пута рекли, па нек је и милион пута, она то воли да чује и милион први пут.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


tko zna kako daleko odlazim...

Zodijak
Pol Žena
Poruke 18119
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
čemu ove teme  Smile
IP sačuvana
social share
шš
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Samsung Galaxy S III
čemu ove teme  Smile

Beskrajni tutorial zavodjenja, uz pomoc kojeg niko nista nikada jebo` nije. Zene vole oficire.
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Da...to sam ja...

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 129
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.25
mob
SonyEricsson w810i
Smile

Svaka zena voli kompliment. Naravno ako je doticni upucen muskarca koji im se svidja.  Smile

Iz mog iskustva, obozavaju ovo za stil. Ne toliko u smislu fizickog koliko u smisli necega sto nose na sebi tipa "U toj haljini izgledas predivno.".
Hm.... Smile da li mi zene vama delujemo toliko " providno " da je to jedini kompliment koji nas ispunjava ?
Prazne osobe....losa iskustva....
Draze mi je da cujem od muskarca da sam duhovita...kreativna...
I da pohvale kolega....volim kad ih cujem....zato sto se max trudim da obavljam svoj posao kako treba...
IP sačuvana
social share
Život se ne meri brojem udisaja koje napravimo za vreme života vec brojem trenutaka koji nas ostavljaju bez daha.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.