Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: komplet karte za zvezda-bajern zvezda bolton  (Pročitano 8758 puta)
Pocetnik


zvezda je zivot sve ostalo su sitnice

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Imam ja 5 karata za jug , 50e komplet pa ko hoce nek izvoli
dacanaldo@burek.com
a sto toliko kad ces na kraju dati i ispod cene nije mi jasno
\
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 141
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nikad mi se nije desilo da dam ispod cene ali ajde ako tako mislis, idi na marakanu pa kad budes dao 4000 za jednu kartu javi se. Sto vas je mrzelo juce da cekate , lepo je dobiti kartu na ruke sat pred pocetak za 500 dinara vise.
Ako neces da kupis ne moras niko te ne tera. I onako ce na tekmu doci 95% pozera koji hoce bajern da vide a ne zvezdu , i zbog takvih je cena tolika.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat: dacanaldo link=topic=276986. msg4221303#msg4221303 date=1193138948
Nikad mi se nije desilo da dam ispod cene ali ajde ako tako mislis, idi na marakanu pa kad budes dao 4000 za jednu kartu javi se.  Sto vas je mrzelo juce da cekate , lepo je dobiti kartu na ruke sat pred pocetak za 500 dinara vise.
Ako neces da kupis ne moras niko te ne tera.  I onako ce na tekmu doci 95% pozera koji hoce bajern da vide a ne zvezdu , i zbog takvih je cena tolika.

Zbog takvih kao sto si ti, ja i slicni meni, koji smo bili na skoro svakoj utakmici zvezde ove sezone, moramo da dajemo tonu kesa da bismo otisli na ovakve utakmice.  To mi se desava stoti put.  I ovde prosipas price kako ti to radis da ne bi isli pozeri. . .  Pazi da se slucajno ne ugradis.  Nabavljate ili kupujete po nekoliko desetina karata.  I naravno da ce ici samo pozeri kad je karta 50e.  Ako ti je muka od njih onda nemoj da prodajes karte za toliko ili nemoj ni da ih kupujes da bi ih preprodavao.  I ne mogu svi da cekaju iz objektivnih razloga na blagajni 15 sati (npr.  stariji).  U inostranstvu verni navijaci imaju sezonske karte i sa njima se ulazi na sve meceve i preprodaja je ilegalna. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia ispo iz modu
Citat: dacanaldo link=topic=276986. msg4221303#msg4221303 date=1193138948
Nikad mi se nije desilo da dam ispod cene ali ajde ako tako mislis, idi na marakanu pa kad budes dao 4000 za jednu kartu javi se.  Sto vas je mrzelo juce da cekate , lepo je dobiti kartu na ruke sat pred pocetak za 500 dinara vise.
Ako neces da kupis ne moras niko te ne tera.  I onako ce na tekmu doci 95% pozera koji hoce bajern da vide a ne zvezdu , i zbog takvih je cena tolika.

Zbog takvih kao sto si ti, ja i slicni meni, koji smo bili na skoro svakoj utakmici zvezde ove sezone, moramo da dajemo tonu kesa da bismo otisli na ovakve utakmice.  To mi se desava stoti put.  I ovde prosipas price kako ti to radis da ne bi isli pozeri. . .  Pazi da se slucajno ne ugradis.  Nabavljate ili kupujete po nekoliko desetina karata.  I naravno da ce ici samo pozeri kad je karta 50e.  Ako ti je muka od njih onda nemoj da prodajes karte za toliko ili nemoj ni da ih kupujes da bi ih preprodavao.  I ne mogu svi da cekaju iz objektivnih razloga na blagajni 15 sati (npr.  stariji).  U inostranstvu verni navijaci imaju sezonske karte i sa njima se ulazi na sve meceve i preprodaja je ilegalna. . .


Што се нервираш, дођеш у четвртак биће тапкароша а људи без карте гомила и то оних редовних, сачекаш да се мало издвоји у страну и... 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 603
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
ti da si toliko redovan kao sto pricas vec bi znao nekoga ko bi ti nabavio kartu ili bi imao propusnicu zato nemoj da kenjas, redovni ste vi svi kad treba da se ide protiv bajerna
IP sačuvana
social share
. Zato su i ubacili vise kretena i pokvarenih ljudi, i jednog normalnog inteligentnog coveka, koji ih sve pobedjuje snagom svog intelekta a ne ogovaranjem, miniranjem, spletkarenjem i podjebavanjem. Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 510
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Nokia 6120
Twice ti si genijalac, tako ce im i biti  Smile  Smile  Smile
Mene licno zabole,imam besplatne karte za zapad,ali to tapkarosko pederisanje me uzasno nervira...uostalom kad dodje minut pred utakmicu davace ih i za 'dzabe',koliko puta je vec bilo tako,samo niko ne treba da im kupuje sad... bojkot tapkarosa  Smile
IP sačuvana
social share
zVeZda ZvezDa zveZda
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 141
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Niko nikog ne tera da kupuje karte , da si redovan ko sto nisi znao bi da mozes da se uclanis na oficijalni sajt navijaca zvezde i da do bijes kartu zasta hoces. Ko god misli da ce uzeti kartu ispod cene nek ceka , ja se secam slicne situacije prosle godine sa Milanom kad se nije moglo uci 1,5 sati ranije a na stadionu je bilo 80000 ljudi. Ko god je redovan na stadionu ima kartu siguran sam . Jos pominjes nemogu svi da cekaju 15 sati za kartu , znaci ja treba da cekam 15 sati i da ti kartu dam za koliko , po ceni, hm , opet kazem koliko sam video cena je fiksna kome se nesvidja nek se dovija na drugacije nacine.
I na zapadu imas preprodaje karata nismo to mi izmislili.
« Poslednja izmena: 23. Okt 2007, 16:11:02 od dacanaldo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


zvezda je zivot sve ostalo su sitnice

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
e brate nisu svi lezilebovici koji hoce leba bez motike pa cekaju u redu po kisi dok ostali moraju da rade ko crnci da bi zaradili pisljivi dinar da prezive i jos kad hoce na utakmice ucenjuju ih pa ja radim za 12 hiljada a tebi ni oro i kopo da dam 50e ma pali
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 603
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
imas prenos na rts-u
IP sačuvana
social share
. Zato su i ubacili vise kretena i pokvarenih ljudi, i jednog normalnog inteligentnog coveka, koji ih sve pobedjuje snagom svog intelekta a ne ogovaranjem, miniranjem, spletkarenjem i podjebavanjem. Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
nemojte dzabe da se nadate ja sam malopre kupio 2 za sever za 4500 to je najjeftinije. na dan tekme bice i skuplje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.