Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 04:29:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kompjuter otkriva ko je pisao Bibliju?  (Pročitano 19042 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
znam za taj fals magije. ako ti se to svidja ponesi u svoj cas rastavljanja duse od tela. ja ne bih. ja bi radije poneo original Hristovo umiranje na krstu i vaskrsenje. saibaba je dokazao svoj fals umro je i kraj. Isus dokazuje svoje ustajanje i danas. prorostvima,cudesima,znacima.
Ne zanimaju me ni jedan ni drugi, obični amateri sa neprefinjenom publikom.


razumem da publika moze biti u pozoristu,na utakmicama u biosakopu,ali ne i nad ivicom pakla.
Kad budeš razumeo tu publiku, razumećeš više i odbacićeš lažnog idola.
idoli ne giovore iako usta imaju,kaze rec,ne hode i ako noge imaju,mora ih covek sam nositi. idoli ovog sveta su prepoznatljivi,covek hoda kud hoce i nosi svog laznog idola u srcu.to bi bio taj lazni idol. a Bog nas vodi u nebo i on je istiniti pastir dobri koji nije ispricao pricu kao muhamed u kuranu ili buda ili saibaba vec receno ispunio. procitaj pazljivo temu Bozja rec inspirisana Duhom Bozjim...svaki tip tamo je slika na Hrista. mojsije,isak koga otac prinosi zrtvovati,Isus navin, halev,josif narocito,job,jeremija,danilo. danilo je doneo od Boga prorostvo za 4. vlasti i sile koje ce biti kljucne i zadnju opisao jasno kao dan. ikraj svih vremena. ko god ima razumnosti pise u toj knjzi razumece to.
     uzmi sliku kajina i avelja videces sliku dolazeceg Hrista i dve vrste ljudi u religijama. samo dve vrste ljudi zive na zemlji. uzmi sliku jakova oca 12. plemena izraela i isava,samo dve vrste ljudi kao tipovi kroz dva coveka,koji su dosli kao blizanci. svet i covek su kao blizanci,samo mala nijansa ivica zileta deli istinu od lazi smrt od zivota. oni se susrecu a ipak su jedno drugom daleki. Pismo je sve u samo jednom prorostvu i opisu dolazeceg Isusa Hrista. ali ko moze promenuti coveka? dato mu je da ide kud hoce i na kraju sud. nekom je do vasara,do pozorista ulaznica mu je sopstvena dusa,.a neko ide sa svojom dusom na originalnu predstavu u jevandjelje i u zivot.svak bira tim. bas tako. za koga ce da navija i stavi sebe kao ulog. jedni navijaju za tim nema Bog i zna se ko je menadzer tog tima,a drugi za tim ima Bog i taj tim predvodi Bog kao menadzer,dajuc jasno otklrivenje sebe i njegovi ,njegova publika ga lako prepoznaje. oni iz tudjeg tabora kad dodju na utakmicu zivota ,jedna je i ovaj forum,oni vicu ua,nema Bog. ali Bozja publika skandira i dalje ,ziveo nas Gospod.on dolazi. amen. i tudja publika ce vikati do kraja utakmice,posle ce nastati muk,jer ce doci redari da pociste otpatke i bace u spaljivanje. to je Pismo preneseno jednostavnije malo.moram stalno to da napominjem,zbog razumevanja da je ovo sustina Pisma,ne moje umisljanje,a ko oce verovati oce,ko nece nece. mir svima cenjena publiko u ljubavi mog Boga pa i mojoj. vase duse su dragocene Bogu,pa mogu li meni biti manje dragocene.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7049
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0

idoli ne giovore iako usta imaju,kaze rec,ne hode i ako noge imaju,mora ih covek sam nositi. idoli ovog sveta su prepoznatljivi,covek hoda kud hoce i nosi svog laznog idola u srcu.to bi bio taj lazni idol. a Bog nas vodi u nebo i on je istiniti pastir dobri koji nije ispricao pricu kao muhamed u kuranu ili buda ili saibaba vec receno ispunio.
procitaj pazljivo temu Bozja rec inspirisana Duhom Bozjim...svaki tip tamo je slika na Hrista. mojsije,isak koga otac prinosi zrtvovati,Isus navin, halev,josif narocito,job,jeremija,danilo. danilo je doneo od Boga prorostvo za 4. vlasti i sile koje ce biti kljucne i zadnju opisao jasno kao dan. ikraj svih vremena. ko god ima razumnosti pise u toj knjzi razumece to.
     uzmi sliku kajina i avelja videces sliku dolazeceg Hrista i dve vrste ljudi u religijama. samo dve vrste ljudi zive na zemlji. uzmi sliku jakova oca 12. plemena izraela i isava,samo dve vrste ljudi kao tipovi kroz dva coveka,koji su dosli kao blizanci. svet i covek su kao blizanci,samo mala nijansa ivica zileta deli istinu od lazi smrt od zivota. oni se susrecu a ipak su jedno drugom daleki. Pismo je sve u samo jednom prorostvu i opisu dolazeceg Isusa Hrista. ali ko moze promenuti coveka? dato mu je da ide kud hoce i na kraju sud. nekom je do vasara,do pozorista ulaznica mu je sopstvena dusa,.a neko ide sa svojom dusom na originalnu predstavu u jevandjelje i u zivot.svak bira tim. bas tako. za koga ce da navija i stavi sebe kao ulog. jedni navijaju za tim nema Bog i zna se ko je menadzer tog tima,a drugi za tim ima Bog i taj tim predvodi Bog kao menadzer,dajuc jasno otklrivenje sebe i njegovi ,njegova publika ga lako prepoznaje. oni iz tudjeg tabora kad dodju na utakmicu zivota ,jedna je i ovaj forum,oni vicu ua,nema Bog. ali Bozja publika skandira i dalje ,ziveo nas Gospod.on dolazi. amen. i tudja publika ce vikati do kraja utakmice,posle ce nastati muk,jer ce doci redari da pociste otpatke i bace u spaljivanje. to je Pismo preneseno jednostavnije malo.moram stalno to da napominjem,zbog razumevanja da je ovo sustina Pisma,ne moje umisljanje,a ko oce verovati oce,ko nece nece. mir svima cenjena publiko u ljubavi mog Boga pa i mojoj. vase duse su dragocene Bogu,pa mogu li meni biti manje dragocene.
U pravu si, vrli hodočasniče, svetliji od Gandalfa Belog, obdareniji veštinom govora od Grime Crvjezika, duhovniji od Elronda. Poput Teodena, bejah jak u slabosti, a sada razumem Istinu. Nastaviće Pismo da se ispunjava, vekovi će proći a ono će i dalje da važi kao i pre 2000 godina. Dok je nas siromašnih duhom, biće i Pisma.
Tvoja misija je završena, svoj oblak si zaslužio pošteno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
znam za taj fals magije. ako ti se to svidja ponesi u svoj cas rastavljanja duse od tela. ja ne bih. ja bi radije poneo original Hristovo umiranje na krstu i vaskrsenje. saibaba je dokazao svoj fals umro je i kraj. Isus dokazuje svoje ustajanje i danas. prorostvima,cudesima,znacima.
Ne zanimaju me ni jedan ni drugi, obični amateri sa neprefinjenom publikom.


razumem da publika moze biti u pozoristu,na utakmicama u biosakopu,ali ne i nad ivicom pakla.
Kad budeš razumeo tu publiku, razumećeš više i odbacićeš lažnog idola.

idoli su prepoznatljivi kaze Rec Bozja,ne govore a usta imaju,ne hode a noge imaju,moras ih nositi da bi stigao gde oces,a to onda i nije neki cilj. Bogu Hristu nas vodi u sigurnu luku ito razlikuje tu stvar. Biblija opisuje naseg Boga kao originalnog pastira ane kao druge lazne pastire religija.
   no svak ulaze svoju dusu na ulaznicu u neku utakmicu . i svako ima svoj udeo u tome. tipovi ljudi u Bibliji poput kaina i avelja ili jakova i ezava i ako blizanci a tako razliciti,govore da i danas postoje dve tipologije ludi. istina je jako bliska tim tipovima a ipak se tako razlikuju izmedju.
  na jednoj takoj utamici jedni vicu nema Bog i navijaju za taj tim,a zna se ko je menadzer tog tima. na drugoj strani mi vernici Biblije verujemo u svoj tim kojega predvodi Bog. kada na nas teren dodje neko iz suprotnog tabora on vice,ua nema Boga,ali ga mi verujuci ne respektujemo vec i dalje klicemo,slava Bogu,amen! na kraju utakmice kada Sudija oglasi kraj svega,a taj sudija je Bog,doce "redari"" andjeli,kako je pisano i ocistice navijace sa terena koji su ostali nakon pobede Uznesenja.o tome se radi kad je u pitanju publika i utakmica zivota. mir svima prijatelji koji razmisljate u koju publiku da se svrstate danas.dok je jos cas. jer kraj utakmice se blizi,sto najbolje govore prorostva,recimo samo danilovo prorocanstvo o kraju vremena.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7049
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
idoli su prepoznatljivi kaze Rec Bozja,ne govore a usta imaju,ne hode a noge imaju,moras ih nositi da bi stigao gde oces,a to onda i nije neki cilj. Bogu Hristu nas vodi u sigurnu luku ito razlikuje tu stvar. Biblija opisuje naseg Boga kao originalnog pastira ane kao druge lazne pastire religija.
   no svak ulaze svoju dusu na ulaznicu u neku utakmicu . i svako ima svoj udeo u tome. tipovi ljudi u Bibliji poput kaina i avelja ili jakova i ezava i ako blizanci a tako razliciti,govore da i danas postoje dve tipologije ludi. istina je jako bliska tim tipovima a ipak se tako razlikuju izmedju.
  na jednoj takoj utamici jedni vicu nema Bog i navijaju za taj tim,a zna se ko je menadzer tog tima. na drugoj strani mi vernici Biblije verujemo u svoj tim kojega predvodi Bog. kada na nas teren dodje neko iz suprotnog tabora on vice,ua nema Boga,ali ga mi verujuci ne respektujemo vec i dalje klicemo,slava Bogu,amen! na kraju utakmice kada Sudija oglasi kraj svega,a taj sudija je Bog,doce "redari"" andjeli,kako je pisano i ocistice navijace sa terena koji su ostali nakon pobede Uznesenja.o tome se radi kad je u pitanju publika i utakmica zivota. mir svima prijatelji koji razmisljate u koju publiku da se svrstate danas.dok je jos cas. jer kraj utakmice se blizi,sto najbolje govore prorostva,recimo samo danilovo prorocanstvo o kraju vremena.
Tako je, mi pobedjujemo na ovoj utakmici, jer naš trener i vlasnik je i sudija i to je skroz pošteno. Dovoljno smo trpeli i vežbali...jaki smo, ojačali smo noseći svako svoj krst. Naš tim je tim čuda, mi možemo da hodamo po vodi, i da lečimo povredjene, a ateisti to ne mogu...protivnička odbrana se otvara kao more Mojsiju i na kraju 3:0 za nas (život, ljubav, sreća), nema produžetaka.
« Poslednja izmena: 07. Dec 2011, 13:11:57 od Predragoon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
idoli su prepoznatljivi kaze Rec Bozja,ne govore a usta imaju,ne hode a noge imaju,moras ih nositi da bi stigao gde oces,a to onda i nije neki cilj. Bogu Hristu nas vodi u sigurnu luku ito razlikuje tu stvar. Biblija opisuje naseg Boga kao originalnog pastira ane kao druge lazne pastire religija.
   no svak ulaze svoju dusu na ulaznicu u neku utakmicu . i svako ima svoj udeo u tome. tipovi ljudi u Bibliji poput kaina i avelja ili jakova i ezava i ako blizanci a tako razliciti,govore da i danas postoje dve tipologije ludi. istina je jako bliska tim tipovima a ipak se tako razlikuju izmedju.
  na jednoj takoj utamici jedni vicu nema Bog i navijaju za taj tim,a zna se ko je menadzer tog tima. na drugoj strani mi vernici Biblije verujemo u svoj tim kojega predvodi Bog. kada na nas teren dodje neko iz suprotnog tabora on vice,ua nema Boga,ali ga mi verujuci ne respektujemo vec i dalje klicemo,slava Bogu,amen! na kraju utakmice kada Sudija oglasi kraj svega,a taj sudija je Bog,doce "redari"" andjeli,kako je pisano i ocistice navijace sa terena koji su ostali nakon pobede Uznesenja.o tome se radi kad je u pitanju publika i utakmica zivota. mir svima prijatelji koji razmisljate u koju publiku da se svrstate danas.dok je jos cas. jer kraj utakmice se blizi,sto najbolje govore prorostva,recimo samo danilovo prorocanstvo o kraju vremena.
Tako je, mi pobedjujemo na ovoj utakmici, jer naš trener i vlasnik je i sudija i to je skroz pošteno. Dovoljno smo trpeli i vežbali...jaki smo, ojačali smo noseći svako svoj krst. Naš tim je tim čuda, mi možemo da hodamo po vodi, i da lečimo povredjene, a ateisti to ne mogu...protivnička odbrana se otvara kao more Mojsiju i na kraju 3:0 za nas (život, ljubav, sreća), nema produžetaka.
mir tebi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Kao sto se cesto desava kod ovakvih tema, na zalost, dolazi do suzavanja sukoba misljenja na mali broj ljudi u ovom slucaju do dva coveka. Jasno je da postoji konfrontacija misljenja i nije lose, za citaoce sa strane, da procitaju oba, i sama donesu sud, u skladu sa svojim tumacenjima, idealima i da ne nabrajam dalje, o tome, cije je misljenje prihvatljivije.
Tema je, nista novo niti spektakularno-Biblija odnosno pokusaj da se odgonetne ko je nju napisao. Jasno je jedno, ko god da je napisao, napisao je bestseler i da se finansira od nje, prevazisao bi bogatstvo mnogih na Zemlji.
Mi trenutno nemamo nista od toga da saznamo KO je napisao ili Zasto je napisao. Mozemo samo da je prihvatimo ili ne prihvatimo, u zavisnosti od ubedjenja raznih momenata koji su do ovog momenta satkani u nama. Da li je to skup rukopisa ljudi koji su imali vizije dok su, noseni tudjom rukom, pisali tekst, ili manipulativno smisljena zamka za ljude koji su bili, jesu i bice, je pitanje na koje, retko ko moze da odgovori. Da li je orginal ono sto citamo? Slobodno smem da tvrdim da nije, jer je ipak prosla kroz ruke mnogih vladajucih ljudi bez obzira da li su bili carevi, kraljevi, svestenici ili neki drugi ljudi, svakako zaduzeni za "sudbinu ljudskog roda". Da li je sve sto je naknadno nadjeno gnosticko, ni u to ne verujem. Samo je neprihvatljivo i po konceptu neprikladno za do sada stvorenu verziju. Ovakva kakva jeste, prihvacena je od mnogih a kako ce je neko tumaciti, apsolutno je primarno i apsolutno je diskutabilno svako dalje tumacenje. Ako Bog ima rec, on ima i misao, ako ima misao   on ima i Delo, ako ima Delo on odlicno zna sta dalje. A ono sto mi odlicno radimo svaki put kada nam se ukaze prilika da diskutujemo o uverenjima je da smo ubedljivo sigurni samo u svoje tumacenje. A cak i oni koji je se cvrsto drze, prekrsili su odavno njeno pravilo - Rec Bozja se ne izlaze na pijaci i o njoj se ne diskutuje. The end.
« Poslednja izmena: 09. Dec 2011, 22:30:47 od Arijada »
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Kao sto se cesto desava kod ovakvih tema, na zalost, dolazi do suzavanja sukoba misljenja na mali broj ljudi u ovom slucaju do dva coveka. Jasno je da postoji konfrontacija misljenja i nije lose, za citaoce sa strane, da procitaju oba, i sama donesu sud, u skladu sa svojim tumacenjima, idealima i da ne nabrajam dalje, o tome, cije je misljenje prihvatljivije.
Tema je, nista novo niti spektakularno-Biblija odnosno pokusaj da se odgonetne ko je nju napisao. Jasno je jedno, ko god da je napisao, napisao je bestseler i da se finansira od nje, prevazisao bi bogatstvo mnogih na Zemlji.
Mi trenutno nemamo nista od toga da saznamo KO je napisao ili Zasto je napisao. Mozemo samo da je prihvatimo ili ne prihvatimo, u zavisnosti od ubedjenja raznih momenata koji su do ovog momenta satkani u nama. Da li je to skup rukopisa ljudi koji su imali vizije dok su, noseni tudjom rukom, pisali tekst, ili manipulativno smisljena zamka za ljude koji su bili, jesu i bice, je pitanje na koje, retko ko moze da odgovori. Da li je orginal ono sto citamo? Slobodno smem da tvrdim da nije, jer je ipak prosla kroz ruke mnogih vladajucih ljudi bez obzira da li su bili carevi, kraljevi, svestenici ili neki drugi ljudi, svakako zaduzeni za "sudbinu ljudskog roda". Da li je sve sto je naknadno nadjeno gnosticko, ni u to ne verujem. Samo je neprihvatljivo i po konceptu neprikladno za do sada stvorenu verziju. Ovakva kakva jeste, prihvacena je od mnogih a kako ce je neko tumaciti, apsolutno je primarno i apsolutno je diskutabilno svako dalje tumacenje. Ako Bog ima rec, on ima i misao, ako ima misao   on ima i Delo, ako ima Delo on odlicno zna sta dalje. A ono sto mi odlicno radimo svaki put kada nam se ukaze prilika da diskutujemo o uverenjima je da smo ubedljivo sigurni samo u svoje tumacenje. A cak i oni koji je se cvrsto drze, prekrsili su odavno njeno pravilo - Rec Bozja se ne izlaze na pijaci i o njoj se ne diskutuje. The end.
ne znam koliko poznajes Rec Bozju,ali nisi u pravu da se o njopj ne diskutuje. mozda je samo izraz los. apostol pavle se u skoli nekog tirana cak tri meseca raspravljao diskutovao oko Pisma. apolos takodje sa jevrejima.
     Pismo nije menjano silom i vlascu vladara. kumranski rukopisi bacilisu u vodu sve kriticare Biblije. prorostva koja su tamo u gram pokazuju njenu originalnost. na kraju sam gospod je odredio njen kanon,sve osim toga i jeste apokrif i fals. zasto. zato sto nije nadahnuto i jednako ostalom napisanom.on je rekao da od krvlji avelja pa do poslednjeg proroka zarije koji je ubijen med oltarom je Bozja rec a to pada na zadnju knjigu malahije.  razmisljaj o svojoj slabosti da si tek prah i Bozji mir tebi draga duso.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Da li sam u pravu ili ne, mislim da niste kompetenti da o tome odlucujete. Bozja Rec je jedno a Bibliju ne svrstavam decidno u tu imenicu. Ona je pisana Rec. Da ne promasujemo temu, Covek se pita ko je nju napisao. Sve ostalo je razvodnjavanje teme i verovanje i ne verovanje u istu.
Prorocanstva? Recite Vi meni koja su se ispunila? Covek koji sledi Hristovo ucenje, ne postavlja pitanje vernika i nevernika. Pitanje se postavlja iskljucivo u smeru u Sta verujemo. Slozicete se da se Biblija tumaci na hiljadu nacina, minimum. A sam Hrist bi se sigurno razocarao nasim razlikama u poimanju napisane i sacuvane reci. A i recima napisanih jedni drugima.  Razlika je u tome ko je kako shvati a pri tom uzme u obzir i istorijske cinjenice koje nisu zanemarljive. Svako od nas ima pravo da cuje Rec, da je napise, prenese dalje, to je svrha Bozje promisli. I za to ne postoje odabrani od ljudi. Ali to sada nije tema.
Da sam prah, s duznim postovanjem, nikada necu prihvatiti. O, ne. Ja sam energija a ne prah.

Ostajte i Vi u miru Bozjem, gospodine  Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7049
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
The Force is strong in this one.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Bosch ima centrifugu
The Force is strong in this one.  Smile

I can feel the vibe myself  - meditate on that I shall ....
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 04:29:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.