Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 989
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Komentari na temu Tiketi - Misljenja - Dojave  (Pročitano 354057 puta)
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Nepoznat
Browser
SonyEricssonK700i R2AY
mob
Nokia N8-00
Uhu,
Meni proslo
Chievo
Cagliari
Atalanta
Palermo

Hvala za tipove za Cagliari i Chievo! Smile
Danas sam miksovao tipove od 2 kralja, zoke i go downa

Monaco
Leiria
Betis
Numancia
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung i5700 + D880
brate,sto je sa starom temom,skroz se pretvorila u nagadjanja nekih tipova koji veze nemaju,ja licno nikog necu da slusam,samo go downa zoku managera i kralja hokeja draxumjana,nikog vise,nigde vise ni jednog infoa,sve neka nagadjanja prema osjecaju,ne znam,mozda gresim....

Stara tema je u kurcu,kao i uvek...Nego,ti lepo uzmi da radis isto sto i ovi koje si nabrojao - bacis se malo na surfovanje po raznim stranim kladiionicarskim sajtovima,sto vremenom moze da koristi kad ukapiras kome od tih stranaca (i koliko) treba verovati.Naravno,pre svega mislim na analize meceva,povrede igraca i slicne regularne faktore koji uticu na ishod meceva,a sto se tice tzv. "dojava",sta da ti kazem...Izracunaj koliko istih je doslo a koliko nije pa vidi sam Smile
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 452
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Sagem mlp321
brate,sto je sa starom temom,skroz se pretvorila u nagadjanja nekih tipova koji veze nemaju,ja licno nikog necu da slusam,samo go downa zoku managera i kralja hokeja draxumjana,nikog vise,nigde vise ni jednog infoa,sve neka nagadjanja prema osjecaju,ne znam,mozda gresim....

Stara tema je u kurcu,kao i uvek...Nego,ti lepo uzmi da radis isto sto i ovi koje si nabrojao - bacis se malo na surfovanje po raznim stranim kladiionicarskim sajtovima,sto vremenom moze da koristi kad ukapiras kome od tih stranaca (i koliko) treba verovati.Naravno,pre svega mislim na analize meceva,povrede igraca i slicne regularne faktore koji uticu na ishod meceva,a sto se tice tzv. "dojava",sta da ti kazem...Izracunaj koliko istih je doslo a koliko nije pa vidi sam Smile
Mozes preporucit koji sajt  Smile
IP sačuvana
social share
тадићу , тадићу ...још једну у низу српска издајицо, смећару , улизицо..иди извини им се јос једном - уф. грррррр ! Ко се нама извинио , нама у РС...па докле тако? Докле?
 Са подметањем дупета никада неђете у европу, маму бих своју продао, уф ! Даће Бог да никада и не уђеш у Европу, па неће они издајуце у својим редовима !

Радован – Српски херој
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung i5700 + D880
Mogu mali milion sajtova ali kasnije.Poslacu ti na PM veceras.
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Nepoznat
Browser
SonyEricssonK700i R2AY
mob
Nokia N8-00
Betis gubi 5:1
Villareal vodi 1:0
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 118
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Nokia N96
Leirija Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 401
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 8800 Sirocco
ja da se zahvalim samo zoki m na dva tipa od 4,a sve sam odigrao u sniglu sem hokeja koji mi nisu dali da igram,hvala brate za monaco i sunderland,makar da se izvuce malo para,a tebi go down hvala na numanciji,u svemu sam te ispratio ali eto samo to mi je doslo,pukoh juche i na b ligu i na betis danas,nego bice bolje glavu gore Smile Smile Smile
E Falzone,cenim tvoje misljenje,brate ako moze i meni na private koji boljis ajt da se ne placa i td,ja sam vec trazio na gooogle ali sam nasao samo neki suplji engleski,ne mogu da oprostis volu u dupe da pogode,zato help! Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


ne vjeruj ženi koja laže

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 17123
Zastava na obali mora
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia e72 + 6630
u jbt, odavno nisam imao ovako los vikend, srecom pa nisam stigo da uplatim sve sto sam mislio, inace bih bio u debelom minusu....
od sutra iz pocetka krecemo

puno srece svima
IP sačuvana
social share
jos neko vrijeme i ima da se sredim
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Za njega zivot cu da dam... Racunajte na nas...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 360
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
SonyEricsson k700i
ja da se zahvalim samo zoki m na dva tipa od 4,a sve sam odigrao u sniglu sem hokeja koji mi nisu dali da igram,hvala brate za monaco i sunderland,makar da se izvuce malo para,a tebi go down hvala na numanciji,u svemu sam te ispratio ali eto samo to mi je doslo,pukoh juche i na b ligu i na betis danas,nego bice bolje glavu gore Smile Smile Smile
E Falzone,cenim tvoje misljenje,brate ako moze i meni na private koji boljis ajt da se ne placa i td,ja sam vec trazio na gooogle ali sam nasao samo neki suplji engleski,ne mogu da oprostis volu u dupe da pogode,zato help! Smile Smile Smile


A jel mogu i ja da dobijem neki sajt na PM.. Smile Smile Smile

I zna li neko da mi objasni gde je to zoka_m ostavljao utakmice, jer sam ceo dan na forumu i nista o njemu nisam cuo... Smile Smile
« Poslednja izmena: 15. Jan 2007, 03:10:28 od crashoverr »
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 639
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hellboy321
junior
Posted: Sun Jan 14, 2007 1:02 pm    Post subject: Servis   

--------------------------------------------------------------------------------

E ljudi sinoc sam uplatio 50e i danas treba da mi stigne dojava iz grce od veoma pouzdanog izvora...Javi cu vam ako bude provereno...

     


Hellboy321
junior

Posted: Sun Jan 14, 2007 1:04 pm    Post subject:   

--------------------------------------------------------------------------------

Stiglo !!! Jos nije provereno ali treba da stigne potvrda !!! PAOK 2 ... Nemojte da sirite molim vas !!!



ovo je odgovor za njegov post u tiketima..posto je tamo obrisan jer je bio off i slazem se sa tim merama
Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 989
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.