Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: U koju kategoriju bi se najprije svrstali?
Kompjuteraš - "nikada nisam imao konzolu niti je zelim. Samo PC, Amiga, MSX,Commodore,..."
50%  (20)
Konzolaš - "PC rijetko koristim za igre. Pretežno se igram na konzoli."
2.5%  (1)
Mješanc - "Nekada sam imao konzolu, ali sada se igram samo na PC-u" ili "Vječito sam se igrao na kompu, ali me je toliko smorio da ne gine i jedna konzola."
42.5%  (17)
Mobile/Facebook gamer - "Igram se samo na svom telefonu."... "Ili gram pretežno facebook i slične igrice"
0%  (0)
Uopšte ne igram ništa. Sve mi je smor.
5%  (2)
Ukupno glasova: 40
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kom tipu gamera pripadate?  (Pročitano 3039 puta)
14. Maj 2012, 12:38:17
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46927
Zastava Босна
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Odavno nije bilo neke interesantn ankete na ovom dijelu foruma. Pa da vidimo malo kakva je struktura gamera na Burek kutku!  Smile U anketu sam ubacio tipove prema platformi kojoj gravitirate. Tu je moguće odabrati samo jednu opciju. A na temi pišite šta ste i prema žanrovskom opredijeljenju. Recimo, evo par kategorija za razmatranje:


- Retro gamer: Uživate provodeći sate na MAME, Gens, ZSNES, Kega Fusion, VisualBoyAdvance, VirtuaNES i sličnim emulatorima.

- Role Play fan, avanturista Najbitniji su vam likovi i priča. SVe ostalo je u drugom planu.

- Ljubitelj akcionih igara Vas Deus Ex ili Mass Effect do bola smaraju. Ali zato uživate u Crysis, COD, BF, GoW i sličnim naslovima. Najbitnija vam je akcija, gameply, adrenalin... Likovi i priča su u drugom planu!

- Sportista Samo možete da igrate F1, NFS, NBA, FIFA, PES, NHL i slične naslove.  Sve ostalo vas užasno smara!

- Strateg Strategije i upravljača simulacija su u centru vaše pažnje. Svega ostalog bi se mogli odreći. Ali ovih žanrova nikako.

- Multiplayer freak Dakle samo Dota, WoW, CS, LoL i slični naslovi dolaze u obzir.Sve ostalo je sranje. Nepotrebno gubljenje vremena, koje možete iskoristiti na daleko pametniji način.   

- Slučajni prolaznik Ne igram skoro ništa. Tu i tamo po nešto probam, ali to se sve može svesti na prste jedne ruke godišnje. 




Dakle, šta ste? Koje od ovih kategorija vas opisuju?
« Poslednja izmena: 14. Maj 2012, 13:13:00 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62
Citat
- Retro gamer: Uživate provodeći sate na MAME, Gens, ZSNES, Kega Fusion, VisualBoyAdvance, VirtuaNES i sličnim emulatorima.

- Role Play fan, avanturista Najbitniji su vam likovi i priča. SVe ostalo je u drugom planu.

- Ljubitelj akcionih igara Vas Deus Ex ili Mass Effect do bola smaraju. Ali zato uživate u Crysis, COD, BF, GoW i sličnim naslovima. Najbitnija vam je akcija, gameply, adrenalin... Likovi i priča su u drugom planu!

- Sportista Samo možete da igrate F1, NFS, NBA, FIFA, PES, NHL i slične naslove.  Sve ostalo vas užasno smara!
Mix ove cetiri. Pre neki dan igrao MAME  i uzivao kao niko, RPG mi je mozda i omiljeni zanr, mogu da odigram i neku dobru pucacinu tipa Return to Castle Wolfenstein i sl. a o sada sam presao dobar deo Need For Speedova i igrao nekoliko FIFA i NFL igara. Smile

Jedino ne mogu strategije i MMO. Strategije me brzo smore a MMO me nervira jer uvek ispadaju novi i novi sadrzaji pa te tera da ga igras dok ne crknes...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46927
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Vidim da će kompjuteraši dominirati. Što nije ništa neočekivano. Ali evo da napišem koju o sebi. 

Igrao sam se na Falsh Segi (NES-u), originalnoj Sega Mega Drive 2 konzoli, Game Boy Advance-u te rado išao u Play Station igraonicu. Tek negdje oko 2002.e sam nabavio prvi komp. A PC gamer definitno postao 2003.e... Ali u meni i dalje žive junaci sa konzola, gamepadovi, Sega, Nintendo i sve što sam do tada proživio. Posjedovao sam GBA i MD2 sa desetinama cartridge-a. Ko je god 90'-ih imao Segu ili Nintendo nikada nije mogao postati "zadrti" kompjuteraš. U doba suverene vladavine PS2 nisam ni pomišljao na konzolu. Jer nikada nisam bio fan Sony-a. Za mene je Sega bila božanstvo, Nintendo odlična konzola za sva vremena, a PlayStation nešto što me nikada nije moglo nešto posebno privući. Doba aktuelnih Next-Gen sistema obilježila je moja želja da opet nabavim konzolu. Najviše sam bio zagrijan za XBOX360, potom Wii... a o PS3 nikada nisam razmišljao. Ali eto, desilo se da sam ostao PC gamer. A to iz razloga što vječito maštam o tome kako će se Sega vratiti na tržište konzola. Uvijek sam na to gledao kao na neki "jedini pravi" razlog za povratak konzolama. Jer zaista, PC vam može biti sve i svja. Iskreno cjenim i PC i konzole.
« Poslednja izmena: 14. Maj 2012, 14:13:34 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


7th son of a 7th son

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6046
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
HTC one s
Ja ne znam u koju kategoriju da se "metnem", stavio sam ovo trece  Smile
Davne '93-94 (mozda je bilo i posle toga) sam dobio od roditelja Nintendo (NES) i tada sam krenuo da pikam video igre pa do danasnjeg dana. Omiljene igre iz tog perioda naravno Mario3, Megaman i Castlevania.
Posle toga sam presao na segu, nikada je nisam imao pa sam svaki dinar trosio u igraonici, secam se za dinar je moglo da se igra 7 minuta  Smile
Na aparatima ili kako se to vec zove sam picio "Mustafu" (nemam pojma kako se igrica zove do dan danas)  Smile
Posle toga sam visio na Soniju, a prvi racunar pazario 2004. i od tada do danas uglavnom igram PC igre (Wow ugalvnom vec 6 godina), kada nas ima vise igramo Fifu na Xbox-u, ali kada sam solo samo PC
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.168
Na aparatima ili kako se to vec zove sam picio "Mustafu" (nemam pojma kako se igrica zove do dan danas)  Smile

Cadillacs and Dinosaurs?
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
SonyEricsson K610i
Citat
- Strateg Strategije i upravljača simulacija su u centru vaše pažnje. Svega ostalog bi se mogli odreći. Ali ovih žanrova nikako.

i to bi bilo to... Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Ja sam ovaj što voli da igra video igre

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

gamers.jpg
(380.08 KB, 632x1474)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
LG Nexus 5
Isto miks svega.

Uporedo sa komodorom sam imao neku gejming konzolu sa 20 igrica, neki tenkici, avioni, formulice itd. Najbolje igre su mi bile lotus, nindza kornjace, dzajana sisters i super cmario. 1994/5 sam dobio gejm boj, wario land, motocrossmaniacs, mortalkombat su mi bile omiljene. Pa sam dobio komp, sa cudovisnim procesorom od 25 Mhz, mislim da sam tu igrao samo mortal kombat. Pa sam dobio segu, tu sam unistavao wrestle maniu, bugermena, Mk2 i Mk3, vektormena, Jim-a i striit of rejdz 3, fifa 95/96. Nakon toga sony PS1, relly cross i ace kombat ubedljivo najjace igre, pa formula 1995/6, street fighter, NBA, premier manager, silent hill, resident evil, tomb rider. Ujedno i poslednja konzola koju sam imao, onda sam se prestrojio na PC, jedno vreme se samo igrao starcraft, pa warcraft3. Pa su onda dosle pucacine, nikad nisam igrao multiplayer igre tipa kanter, ali su mi vrhunske bile Hitman, suffering, rainbowsix, stalker, splinter cell, H.A.W.K., kol of dutiji, betlfildi, left 4 dedovi, darksiders i slicno. U zadnjih 5-6 godina igram samo one igre gde mozes nekog da ubijes. Onda sam igrao jedno 2-3 godine ogame, web browser igru i zesce se smorio.

Kada sam u maju 2008 video ove trejlere, poceo sam da igram i ovu mmorpg koju igram i danas  Smile :



Licno, nista bolje od online igara nisam video, igra razbija kako je dobra. Hiljade ljudi, svakodnevno sibanje, luda ekipa na TeamSpeak-u, na evropskom serveru balkanska brigada najbolja ubedljivo. Smiley

« Poslednja izmena: 16. Maj 2012, 02:07:20 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46927
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Ja sam ovaj što voli da igra video igre

Ja se pomalo prepoznajem u trinaestoj sličici.  Smile

« Poslednja izmena: 16. Maj 2012, 10:17:10 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46927
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Po mojoj evidenciji platformske strukture svih igara koje sam do sada prešao trenutna zastupljenost izgleda ovako.



Cenzus:

Sega Mega Drive - 36%
PC - 31%
Arkadni aparati - 20%
Super Nintendo - 5%




Ispod cenzusa:

Sony PlayStation - 2%
Nokia telefoni - 2%
NES - 1%
Game Boy - 1%
Game Boy Advance - 1%

Sega Master System - 1%




Dakle konzole sastavljaju vladu.  Smile
« Poslednja izmena: 20. Maj 2012, 11:32:09 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.137 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.