Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Dakle,koliko vam je to vreme ostalo u secanju???Pamtite ga po dobrom ili losem???
Ne ponovilo se!!!
Pojma nemam,nisam siguran.
Nije lose bilo...
Odlicno,kada bi se samo ponovilo,bili smo srecni!!!
Ne zelim ni da komentarisem tog coveka!!!(-)
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koliko ste voleli TITOvo vreme i njega kao licnost???  (Pročitano 11357 puta)
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung S7
Stara SFRJ je imala najvece dugovanje 1973 godine i bilo je negde oko 4 Milijardi dolara.E sad vreme inflacija,standard ....eto to bi danas bilo oko 12 Milijardi,a mi smo duzni preko 40 .
Ja ne govorim o vremenu pre WWII ....jer je smesno porediti.Industrija,broj stanovnika itd ...je bio drukciji.I to mnogo.Pazi ni ja se ne bih slozio u to vreme da udjemo u zajednicu Srba,Hrvata i Slovenaca....ali eto papci smo ispali i to uradili.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 228
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
              Znate li za onaj grafit:
             "Druze Tito ti se nama vrati, tebe vole Srbi i Hrvati. Ti si krao i svima si davao,
ovi kradu nikome ne dadu" !
             Lazarija (sa malim zakasnjenjem):
             Krcun je prvo bio komunista pa tek onda Srbin. Problem je sto je on zaista verovao da cini dobro svom narodu sprovodeci metode zbog kojih je sam izjavio da su mu
"ruke krvave do lakata". E, upravo su takvi likovi iz svih YU naroda doveli i odrzali na vlasti
Josipa Broza. A kad smo vec kod njega, imam utisak da ga kriticari vise proglasavaju krivim
za stvari koje NIJE uradio nego za one koje jeste.
           
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung S7
Citat
A kad smo vec kod njega, imam utisak da ga kriticari vise proglasavaju krivim
za stvari koje NIJE uradio nego za one koje jeste.

Tu se slazemo.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hvala ti Kolton na odgovoru, a sto se tice grafita, znas ti onaj
" Zlatibore sapni Tari da Krcuna ubi Stari"
Da i ti svi koji su prvenstveno verovali u komunizam, mahom su bili Srbi.... Verovatno je drug Krcun rekao u jednoj kafani u Beogradu na konstataciju druga Mihiza da su mu ruke krvave do lakata, sedece "Kakvi do lakata do ramena covece".
Ipk moram ti reci da si uparavu sto se tice da je Krcun prvenstveno bio komunista, pa tek onda Srbin, ali recimo kada je jednom prilikom kao i mnogo puta bio pijan u prisustvu Rankovica rekao Titu da je velika steta sto ovaj nije Srbin, pocinje njegovo unistenje, dakle Krcun prekaljeni komunac rekao je tadasnjem samozvanom Bogu da je steta sto ustvari nije nas covek vec radi sve za Hrvate, jer vec tada se znalo da "braca Rvati" vuku vodu na svoju vodenicu, na sta Tile mirno i sa uzivanjem gleda..... Toliko o Krcunu i on je zrtva kao i mnogi komunisticke revolucije predvodjene degenerikom Titom......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 228
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
              Lazarija:
              Posto pominjes Mihiza, vidim da citamo iste knjige. To je lepo, ali ocigledno je da
iz njih izvlacimo razlicite zakljucke: Krcun je zrtva ? A sta je onda general Draza Mihajlovic koga je upravo OZNA pod Krcunovom komandom uhvatila ? Krcuna, Hebranga, Djilasa i svih
ostalih koji su pali u "dvorskim cistkama" ni malo mi nije zao. Znas ono: ko sa djavolom tikve sadi...!
              Sto se tice "degenerika Tita", molim te reci mi ko je gori: ludak ili oni koji ga slusaju ? Pri tom naravno mislim na Broza i sve one koji su ga zaista iskreno obozavali i plakali na njegovoj sahrani.
« Poslednja izmena: 03. Jun 2007, 21:00:11 od kolton »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kolton prijatelju mi zaista citamo iste knjige, i vadimo iste zakljucke veruj mi. Ja nisam rekla da je meni zao Krcuna ili bilo kojeg druga koji je pao u cistki. Vidi ja sam postovalac Cicin i mislim da je on prava zrtva, predhodnim tekstom nisam stitila komuniste, naprotiv zelela sam da kazem koliko su bili izigrani i da su oni zaista ludaci koji su slusali jos veceg ludaka, znaci Tito je ludak svakako, medjutim on se jedini ovajdio od tog ludovanja, svi ostali su bili kreteni koji su dozvolili da im ludak kroji kapu. A ovi sto su plakali za njim na te ljude ja prosto nemam komentar..... nazalost takvih jos ima i danas
Pozdrav za tebe i nadam se da smo se skontali!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 228
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
              Pozdrav i za tebe, Lazarija i naravno da se slazemo u mnogim stvarima.
              Pa dobro, ne bas u svim: sto se tice obicnih ljudi koji su 04.05.1980. iskreno plakali, mogu samo da ponovim moju prvu poruku na ovu temu, tj. pitanje da li je ijedan od YU naroda bolje ziveo u svojoj novijoj istoriji nego pod Titom ? Ne bih bas rekao da se on
"jedini ovajdio".
              Pozdrav jos jednom i nadam se da nema ljutnje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nema nikakve ljutnje Kolton, naravno da ljudi ne mogu da se slazu po svim stavkama onda zivot nikako nije zabavan, a ni forumi nebi postojali....
Pozzz
P.S. Plakali su i oni tog 04.05.1980. koji su znali sta ih ceka nakon Diktatorive smrti......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


xxx

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1764
Zastava Kikinda
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
SonyEricsson xperia arcS
Citat
da li je ijedan od YU naroda bolje ziveo u svojoj novijoj istoriji nego pod Titom ?
nekom je to novija istorija, nekome jedina istorija, nekome tek mizeran delic istorije
ali povrsno gledano svima je bilo dobro,ako zagrebemo malo dublje bolo bi svega i svacega ali to ce istorija izneti na videlo
nadam se da cu to doziveti jer me zivo interesuje kakve su se igranke tu igrale

malo sam otisao u of , nisam bio dovoljno star da bi uzivao u njegovoj drzavi a ko detetu bilo bi mi dobro i pod kraljem i pod titom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 228
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
              Lazarija, nisam shvatio tvoj P.S. Ako si mislila na one pametnije stanovnike SFRJ koji su shvatali da zive u drzavi koju na okupu drzi samo Titova licnost, onda se slazemo. Inace, da li si znala da je 1980. postojao predlog da Jugoslavija promeni ime i da se po Titu
nazove TITANIK ! Sala, naravno.
               Danijeld: verujem ti da nisi bio dovoljno star da uzivas u njegovoj drzavi. Nisam ni
ja. A nasi roditelji ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.