Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Dakle,koliko vam je to vreme ostalo u secanju???Pamtite ga po dobrom ili losem???
Ne ponovilo se!!!
Pojma nemam,nisam siguran.
Nije lose bilo...
Odlicno,kada bi se samo ponovilo,bili smo srecni!!!
Ne zelim ni da komentarisem tog coveka!!!(-)
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koliko ste voleli TITOvo vreme i njega kao licnost???  (Pročitano 11368 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 228
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
              Lazarija:
              Slazem se sa svim sto si napisala (sem za Krcuna). A sada mi odgovori na jedno pitanje: ko je vise
kriv, Diktator (Tito) ili njegovi naivni poslusnici (Srbi) ?
              Markoski:
              Reci ces da se ponavljam i mozda ces biti u pravu, ali sve lose stvari u drzavi u kojoj nije reseno nacionalno a i mnoga druga pitanja su pocela 1918.! Cist primer: raspad
Jugoslovenske Kraljevske vojske aprila 1941. Tacno je da su komunisti imali ulogu u tome,
ali glavni razlog je bila masovna izdaja Hrvata i Slovenaca (svaka cast izuzecima).
               Ne zelim da te vredjam,taman posla, ali me podsecas na neke moje profesore koji su bili ubedjeni da istorija Jugoslavije pocinje 1945.
« Poslednja izmena: 01. Jun 2007, 23:33:01 od kolton »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ok Kolton, Srbi jesu krivi ali samo sto su bili naivni, znas jednostavno ja volim Srbiju i ovaj nas narod jeste bio napacen, zato i dalje ne mogu da krivim potpuno Srbijansku naivnost, dakle Diktator je kriv po svim Bozijim zakonima. Molim te nemoj da mislis da ja pricam o nekoj zaveri protiv Srba, tipa Vatikan unistava pravoslavlje preko Cercila i Tita ja samo hocu da ti kazem da je Zagorac bio svetski olos i tacno je znao kako ce sa Srbima, realno nije ih mirisao!!!! Slusaj kada su vecina naivnih Srba ukopcali sta je titoizam bilo je kasno, narod ondasnje Srbije bio je nepismen totalno, lako je bilo Djilasu, Koci, Krcunu da propagiraju revoluciju, koja se pretvorila u krvavi obracun sa svakim ko i malo misli svojom glavom. Kolton hocu ja da priznam da je Tile uspeo da nasanka Srbe, ali ipak nekako mislim da su ga provalili, oni koje nije uspeo da potamani taktikom -iole pametne uklanjam ili saljem Srbijance na Sremski front, ti koji su ga provalili u pocetku su mislili da je ideja komunisticke revolucije ok. a onda bum shavatili su da je vodja svetski delikvent.
Sto se tice Krcuna zasto mislis da nije bio prosrpski orjentisan{ nadam se da smo ovim pitanjem u temi, jer ipak je Krcun bio u uzem Diktatorovom okruzenju}?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 192
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
BlackBerry 8800
Citat
ипак су и Љотићевци убијали Србе, а они су и омогућили да се комунизам као куга шири по Србији.
   Ти кад лупиш, стварно лупиш. Smile Smile  Па управо сте ви сарађавили небројено пута са комунистима!!!  Ми нисмо никада !
Који то "ми"? Ја у то време нисам био ни рођен.

Што се комунаца тиче, с обзиром да Недић и Љотић лично нису хтели наоружавати једину формацију за борбу против (у овом случају комунистички) тероризам, дакле Жандармерију, зато што су знали да је увелико наклоњена Дражи, тешко би могла герилска формација која је оспособљена за борбу против окупатора то да чини. Знајући то, Дража примењују тактику "боље да ми буду на дохват руке, него да их морам јурити док они жаре и пале".
Поред тога, Дражина основна филозофија је "треба искористити једне непријатеље против других", а основни циљ му је био да припреми терен зау устанак када савезници буду близу искрцавања на Јадранску обалу. Комунисти су га приморали да преурани тај устанак, али када су доказали да су само жедни Србске крви (октобар 1941) и издаје Срба, од тада је наређивао да се без милости комунци униште свугде.

Али хоћеш ли порећи да су Љотани убијали Србе у Крагујевцу октобра 1941?
Хоћеш ли порећи да је лично персонални Љотићев секретар цинкарио Дражине Четнике, јатаке и обавештајце у БГ немцима?
Хоћеш ли порећи да је Љотић и пре погибије на путу ка Немачкој, и даље веровао у Хитлера, који је убијао Србе и захваљујући којем је убачен олош комунистички који је лежао у француским затворима због искуства у шпанском рату?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1209
Zastava Nediceva Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 6030
У мојем крају сам један од првих који су увели интернет и годинама, годинама уназад са идеолошки обојеним равногорцима сам се расправљао милион пута (форум Погледи, РЧП-Брчко, СРС форум где сам такорећи протеран) и увек слушао папагајски понављане, ротиране гомиле некохерентних бесмислица.
Д. Михајловић васпитан је у стриктно про-француском духу Карађорђевића и слепој мржњи према Немцима. Био је опасан левичар пре рата. Око себе скупио је масоне и социјал демократе у главни штаб. Сарађивао је са комунистима и сретао се на свом терену са Брозом два пута! Прво су Дражиновци почели да убијају Немце, једину Легалну Власт у Србији тога времена. Недић или Љотић, није важно, рекао је: “Дражо, очи имаш а не видиш, уши имаш а не чујеш, главу имаш а не мислиш”. Једини изговор да Дража избегне смртну казну за Велеиздају Нације је његова малоумност (сличност са Bushom). Али дражиноваца који није био малоуман него покварени Анти-Србин до сржи у костима једино би преиспитала доживотна робија. Бесмислено се уопште расправљати са равногорцима и комунистима и усташама. Дражиновци су сараживали са комунистима небројено пута (на свим нивоима) и према томе равногорце сматрам плутократским колабораторима и слугама.
Истина полако продире  и потребно је да се у Србији више једном за све времена изврши историјски ревизионизам, јер, о Дражи је много писано, пише и писаће се. О Љотићу, није (на правди истине) ништа писано, не пише се а писаће се. Жив био па дочекао.
IP sačuvana
social share
На овоме свету могу да кажем што се дешава то није истина...мислим на овоме свету, што бих нагласио..да...пропаганда, што већина кажу, о овоме..није истина.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung S7
Ejjj uopste me ne interesuje kakav je Tito bio kao covek.Neko je postavio pitanje da li neka bivsa republika stare SFRJ zivi sad bolje nego tada.Odgovor je NE.Cak ni Slovenci........Prosto pricamo o stanju...tada i sada.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Brat broj 666

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2806
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 6630
Ejjj uopste me ne interesuje kakav je Tito bio kao covek.Neko je postavio pitanje da li neka bivsa republika stare SFRJ zivi sad bolje nego tada.Odgovor je NE.Cak ni Slovenci........Prosto pricamo o stanju...tada i sada.
Voleo bih da argumentuješ svoju tvrdnju činjenicama , poštujem tvoje mišljenje , ali ovakve prostoprširene ne daju kvalitet diskusiji .
IP sačuvana
social share
Pol Pot , Idi Amin , Robert Mugabe , Avgusto Pinoče , Anastazio Somoza , Mao Cedung , Enver Hodža ...Svi se rađaju samo jednom al umiru mnogo puta .



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung S7
Ejjj uopste me ne interesuje kakav je Tito bio kao covek.Neko je postavio pitanje da li neka bivsa republika stare SFRJ zivi sad bolje nego tada.Odgovor je NE.Cak ni Slovenci........Prosto pricamo o stanju...tada i sada.
Voleo bih da argumentuješ svoju tvrdnju činjenicama , poštujem tvoje mišljenje , ali ovakve prostoprširene ne daju kvalitet diskusiji .

Da ne zelis mozda da ti iznosim godisnje obracune ,dugovanja i slicno?Mislim da ti argumentujem????Cime????Secanjima??
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 192
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
BlackBerry 8800
Ejjj uopste me ne interesuje kakav je Tito bio kao covek.Neko je postavio pitanje da li neka bivsa republika stare SFRJ zivi sad bolje nego tada.Odgovor je NE.Cak ni Slovenci........Prosto pricamo o stanju...tada i sada.
Мало си упућен.
Срби су најбоље живели до југословенства и најгоре за време комунизма. А разлог је тај шт осу имали Светосавље.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 192
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
BlackBerry 8800
Da ne zelis mozda da ti iznosim godisnje obracune ,dugovanja i slicno?Mislim da ti argumentujem????Cime????Secanjima??
Па управо би то било потребно ако хоћеш некоме нешто доказати. Посебно мене интересује дуговање, пошто се комунистичка федерација задуживала до пропасти ради куповине социјалног мира (зато је инфлација била деценијама на двоцифреним просеком, и зато су постојали бонови и 1980. за прехрамбрене производе и бензин), док је рецимо Краљевина Србија до Балканских ратова била економски абсолутно самостална држава, док е т оза Словенију не може рећи. Ево у прилог интересантан чланак: http://www.pogledi.co.yu/id1.php3?id=224&izv=81
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 192
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
BlackBerry 8800
У мојем крају сам један од првих који су увели интернет и годинама, годинама уназад са идеолошки обојеним равногорцима сам се расправљао милион пута (форум Погледи, РЧП-Брчко, СРС форум где сам такорећи протеран) и увек слушао папагајски понављане, ротиране гомиле некохерентних бесмислица.
Четништво није политика већ начин ратовања, тако да истинит слебденик дела Драже Михаиловића не може бити идеолошки обојен.
Елем, не сећам се да сам те посебно виђао на те форуме.
Д. Михајловић васпитан је у стриктно про-француском духу Карађорђевића и слепој мржњи према Немцима. Био је опасан левичар пре рата. Око себе скупио је масоне и социјал демократе у главни штаб. Сарађивао је са комунистима и сретао се на свом терену са Брозом два пута! Прво су Дражиновци почели да убијају Немце, једину Легалну Власт у Србији тога времена. Недић или Љотић, није важно, рекао је: “Дражо, очи имаш а не видиш, уши имаш а не чујеш, главу имаш а не мислиш”. Једини изговор да Дража избегне смртну казну за Велеиздају Нације је његова малоумност (сличност са Bushom). Али дражиноваца који није био малоуман него покварени Анти-Србин до сржи у костима једино би преиспитала доживотна робија. Бесмислено се уопште расправљати са равногорцима и комунистима и усташама. Дражиновци су сараживали са комунистима небројено пута (на свим нивоима) и према томе равногорце сматрам плутократским колабораторима и слугама.
Истина полако продире  и потребно је да се у Србији више једном за све времена изврши историјски ревизионизам, јер, о Дражи је много писано, пише и писаће се. О Љотићу, није (на правди истине) ништа писано, не пише се а писаће се. Жив био па дочекао.
Каква гомила глупости чији је темељ живи песак.
Па ти све ово написа о Дражи а немаш ни један једини докуменат да понудиш како би потврдио те наводне "чињенице"! О љотићу се писало али исто као и ти: без докумената, тако да то нема никакву научну вредност.
Ево мало научно штиво, па да онда видим твоја документа: http://www.pogledi.co.yu/knjige/cnu1.pdf
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.132 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.