Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koliko sam pogrešila prema roditeljima?  (Pročitano 8552 puta)
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung S7
Teska prica, Smile ja sam imao sretno detinjstvo .....pa ne mogu da zamislim takav kosmar.Kako kazu "use i u svoje kljuse" , posle svega se ti jos plasis za njih?Pa ja ne znam ko je tu roditelj.....gledaj ti svog muza i decu ...a ostale .....teraj sto dalje.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 123
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Drago mi je što nalazim podršku u vama . I stvarno nisam razmišljala da bi pogrešila da mi je dete došlo kod njih u kuću, Nije mi padalo na pamet jer su drugačije gledali na muško dete. Njemu je otac davao neki značaj kao muškom detetu. Tako da sam vrlo brzo zaboravila sve odbacivanje i bilo mi je drago što moje dete ima njihovu pažnju. Ali čim je i moja sestra dobila sina, kojeg ja obožavam, počeli su opet isto odbacivanje.
A zašto sam uvek bila slaba prema njima ,neznam. Tako sam uvek čeznula kad gledam kako kod mojih drugarica dođe majka, pa zajedno piju kafu....Pa kada ti otac pomogne da nešto ostvariš u životu...zaštiti te. Verovatno sam zato tražila makar mrvice.
Sada sam barem sigurna da sam uradila ispravnu stvar, a osećaj krivice će valjda vremenom proći.
Što se tiče imovine, neznam šta ću. Mojoj sestri su već dali sprat i ona je kod njih, a svoj stan je iznajmila i rešila sve svoje brige. Nisam ljubomorna samo mi je još uvek teško zbog toga ali valjda će i to proći vremenom.
IP sačuvana
social share
Seneka
"Prijatelje stvara sreća, a nesreća proverava."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung S7
Citat
Mojoj sestri su već dali sprat i ona je kod njih, a svoj stan je iznajmila i rešila sve svoje brige. Nisam ljubomorna samo mi je još uvek teško zbog toga ali valjda će i to proći vremenom.

Za to se izbori, to nema apsolutno nikakve veze sa emocijama...trazi sta ti sleduje..ako ne zbog sebe onda zbog svoje dece njih da obezbedis Smile
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
upravu je cesarica trebala si davno da ih oteras u tri lepe Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 19882
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Ne tjeraj ih...bez obzira sto su tako postupili, ljudski je prastati a ti ipak ostani covjek..  Smile

Nego draga, svu tu ljubav koju nisi imala sa njima ti se porudi da pruzis svojoj djeci.....hvala bogu sposobna si za to!

strasna prica, jeziva...kakav monstrum od covjeka  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Tel.Me Your.Number
Eeeej čuješ li ti šta govoriš imaš muža, imaš dete koje polazi u srednju školu!! Koji će mu đavo neki tamo deda koji mu je tukao majku!! Pamet u glavu... batali ih i živi svoj život... ako želiš zovi ih jednom u 6 mesci i to je to
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 123
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
E znate kako je čudno kada se čovek odjednom oseti rasterećen, tako se ja sada osećam. Čiste savesti.
I naravno neću ih vređati, kao što i nikada nisam. A moje dete ima svu ljubav i razumevanje koje ja nikada nisam imala i hvala bogu pa sam ostala normalna. Bar tako mislim. Trebaće mi dugo da izbacim iz sebe ovaj nametnuti kompleks niže vrednosti ali valjda će vremenom nestati.
Što se tiče imovine imam još uvek neku kočnicu u sebi i nekako me sramota da tražim nešto. Neznam kako da tražim nešto kada to treba da tražim na silu ?
IP sačuvana
social share
Seneka
"Prijatelje stvara sreća, a nesreća proverava."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Samsung S7
Citat
Što se tiče imovine imam još uvek neku kočnicu u sebi i nekako me sramota da tražim nešto. Neznam kako da tražim nešto kada to treba da tražim na silu ?

Cekaj....nisu ti nista ponudili?Hmm......trazi onda...ali idi indirektno.Nekako kroz razgovor sa majkom ili ocem spomeni sta je dobila sestra i kako je to dobro i tada ces ustvari i videti da li ti spremaju nesto ili samo krompir (0) .U svakom slucaju ti dobijas.........bar ces znati kakvi su i ko su ti roditelji .......do kraja.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Tel.Me Your.Number
Ja mislim da od tih antihrista nikakvu imovinu ne treba da tražiš.... nadam se da si dobro situirana tako da ti ta imovina nije ni potrebna Smile
koliko sam shvatio ti vrlo malo komuniciraš sa njima... tako?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mislim da je greska sto i dalje zelis da kontaktiras sa njima.
Neke stvari se ne prastaju, ko god da je u pitanju.
Imas svoju porodicu i posveti joj se potpuno ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.