Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koliko para dajete roditeljima sa kojima zivite?  (Pročitano 21397 puta)
08. Dec 2010, 15:15:03
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Dakle, iz naslova je sve jasno. Koliko i ako uopste dajete? Poguralo me to sto mi je majka oko podneva zgodno rekla da je 'sve poskupelo i da 12 hiljada koje dajem u kucu mesecno vise nije dovoljno'. Ja od tada imam snaznu zelju da uzmem noz i izvadim joj srce da vidim koje je boje a i da joj odsecem glavu i pogledam koliko crva ima unutra.
Naime, kako kome od drugova i drugarica koji jos zive sa roditeljima (jbg, ima nas) spomenem ovo, manje vise mi svi kazu da 'ne daju u kucu mesecno pare vec kad zafali tipa za rezije 5 - 10 iljada oni priloze' i da prvi put cuju da roditelj direktno trazi od svog deteta novac.

Note:
zivimo na Nbg; 60 km; rezije 11k sve sa poskupljenjem.
moja majka (ili gazdarica ne znam ni ja vise sta je...) ima skoro 70 godina
nakon obavljanja kucnih poslova, provodi vreme gledajuci u kutiju zvanu TV gde u cosku ekrana uglavnom stoji Pink
ima penziju 500evra
sa nama su jos i moja sestra i sestric (sestra takodje daje pare u kucu)

Da li sam ja kreten sto smatram da moja majka treba da dotira tih 70-100evra koje mozda daje preko od onoga sto ja dajem a trosim? I da li sam sebican sto ja sad stedim pare da bih kupio auto i ne pada mi napamet da joj dam i din vise od onoga sto dajem? I da li sam lud sto mislim da odnos roditelj-dete u kome roditelj trazi od svog deteta novac (a apsolutno mu ne treba) i nije bas najsrecniji?
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
postoje li ikakve sanse da ne zivis sa njom?
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Sve  Smile
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.215
mob
Nokia 
Cim dete prestane da bude dete odnos sa roditeljima ako zive zajedno nece biti najsrecniji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Citat
Da li sam ja kreten sto smatram da moja majka treba da dotira tih 70-100evra koje mozda daje preko od onoga sto ja dajem a trosim?
Nisi, ali ne umes da se postavis

Citat
I da li sam lud sto mislim da odnos roditelj-dete u kome roditelj trazi od svog deteta novac (a apsolutno mu ne treba) i nije bas najsrecniji?
Roditelji treba da pomazu nama kao i mi njima tako da donekle i nisi u pravu ali ako ti smatras da je previse jednostavno razgovaraj sa njom otvoreno joj kazi kakva je situacija i da ne mozes da dajes vise od toga jer treba i tebi
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.215
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
i da prvi put cuju da roditelj direktno trazi od svog deteta novac.

Ti se druzis sa ljudima koji imaju mnogo fine roditelje... prosto kao da nisu sa ovog sveta... Smiley

Ja ne dajem fiksnu cifru u kucu... ali dajem... najvise kroz kupovinu stvari... i placanje racuna... Smiley
Ali... opet... nije da se nije desilo da me roditelji pitaju da im pozajmim pare za ovo ili ono...
Doduse... ja sam jedinica... pa mi se prasta mnogo...

S druge strane... kada su u pitanju oni koji nisu jedinci, ta recenica je mnogo cesca... direktno ili indirektno...
Tj. nije da roditelji namecu, vec posle par meseci histerije sto im je dete napokon pocelo da radi (ovo napokon je posledica nedostatka stalnijeg posla), prosto se ocekuje da dete pomaze u kucu...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
postoje li ikakve sanse da ne zivis sa njom?

Postoji. Da odem do caleta (iselio se jer nije mogao da je trpi pre 3 godine), kazem mu da podnese zahtev za razvod, plate oboje po tipa 2000evra za advokate i troskove razvoda. Stan se proda. Cale i ja kupimo jedan mali stan u jebenoj Borci ili Batajnici kao i keva i sestra sa sestricem. Sto znaci da cemo sestra i ja da putujemo sat vremena na posao u jednom pravcu i da cemo svi (sem mog caleta koji je ocuh mojoj sestri) biti na gubitku (novcanom) sto na mesecnom sto na globalnom nivou.
« Poslednja izmena: 08. Dec 2010, 15:40:02 od 1deki »
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Citat
Ja od tada imam snaznu zelju da uzmem noz i izvadim joj srce da vidim koje je boje a i da joj odsecem glavu i pogledam koliko crva ima unutra.
Smile

Majka ti je i nije ti ne znam šta uradila...

Dok sam živeo sa roditeljima, davao sam kad god sam mogao, sebi ostavljao za osnovno, garderobu, izlaske, imao sam doduše manji štek, ali sam i njega davao kad zatreba. Ali i oni su meni davali kad mi zafali za neke normalne prohteve... a ponekad i za krupnije stvari. Jedinac. Smile
Sada im takođe dam kad zatreba, iako ne oskudevaju, desi se da im zafali. Desi se da i meni treba, daju mi ako mogu. Pomažemo se. Smile
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Ne razumes me. Njoj NIKAD ne fali. Ima u steku 5000evra. To sto budem dao preko 12k samo ce da pridoda steku...
Ne znam da li mi je majka ili gazdarica...ako cemo nas odnos da gledamo preko para, onda je najbolje ovo sto sesiric kaze, da se odselim, zeno zaboravi na mene ja za tebe sigurno pitati necu a tebi neka drugi pricaju kako zivim jer me do kraja svog zivota sigurno vise videti neces pa ti uzivaj u svojih 500evra...
« Poslednja izmena: 08. Dec 2010, 15:55:37 od 1deki »
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.215
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne razumes me. Njoj NIKAD ne fali. Ima u steku 5000evra. To sto budem dao preko 12k samo ce da pridoda steku...

Pa znas kako... ona je uverena da ce ziveti vecno... Smiley

Hajde... nije da te ne razumem... svako od nas ima bar jednog roditelja koji je egoista... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.