Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koliko naplatiti kompletnu izradu ovog sajta?  (Pročitano 5929 puta)
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Mislim da ti je malo losa navigacija. Recimo ako odes na kontakt, moras da ides ponovo na home da bi video kategorije. Dizajn je prilicno los, ali nisi ti kriv.
Sto se tice naplate, probaj da naplacujes na sat, tako ces i ti znati koliko si truda ulozio a klijent ce znati sta konkretno placa.

Mislim da je nepotrebno dalje diskutovati sto se dizajna tice.... hehe.... i dizajn i navigacija su radjeni po idejii klijenta... tako da :-)
Kao sto rekoh, minimalna cena za izradu sajta - ispod koje svakako necu "sici" je 400e.
IP sačuvana
social share
Unapred zahvalan na odgovoru,
Separavelavicinaversalamitipik ovski
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Here I am, on the road again...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3818
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
HTC Touch Pro
jer ovo za nekog slijepog klijenta ili sta...razumijem da covjek hoce nesto bzvz ali bar su slike mogle biti "antialiasnigovane" ako ne nista drugo

malo mi je cudna ta tvoja prica-da klijent hoce ovakav site na koji mu se niko od posjetilaca nece vratiti ponovo
jer po obimu djelatnosti izgledaju kao ozbiljna i velika firma a ovakva prezentacija ih uopste nece proslaviti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Život je kurva! Zato treba biti makro životu!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
400 evra za html  Smile

Brate mili, ako nadjesh takvu ovcu da ti da toliko para za HTML, onda je slobodno oshishaj. Iskreno ti kazem.

Ovde u vojvodini kada pomenesh cifru iznad 100 evra za HTML odmah i najveci laik ce ti se podrugljivo nasmejeti i oterati iz kancelarije jer ljudi rade chitave CMS sisteme sa extra odrajenim SEO engine-om za 5000 dinara, shto je ruku na srce advanced technology naspram ovoga shto ti treba da uradish njima.

Kazem ti nemoj da budesh alav, i da te zanesu priche o ceni od 300 eura ( najmanje) da cesh dobiti, uzmi 200 i budi presrecan shto si nashao takvu ovcu za shishanje!

Ajde javi shta si uradio. Pozzz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Apple iPhone 6s
Bice mi zadovoljstvo da tim ljudima koji prave cms sisteme sa seo enginima za 100e, za svaki dam duplo, ako zaista znaju sta radde.. jer obicno kada to neko kaze prica o klincima koji ne znaju ni da instaliraju wp/tp kako treba.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Život je kurva! Zato treba biti makro životu!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Pa, iskreno....SEO je vec postao smeshan za nameshtanje, i nikad ti samo nameshtanje SEO engine-a nece dovesti sve posetioce koje imash ( to barem ti znash )

SEO, upakovan sa posetama sa nekom drugog sajta koji se dobro rangira na pretrazivachima ( baner na drugom sajtu, userbar na drugom forumu itd...) i lepo definisane kljuchne rechi , su sve shto treba da sajt bude potencijalna stanica za surfere....( i naravno malo doza srece nije na odmet  Smile )

U Joomla CMS-u je sprdnja podesiti SEO, takodje i u e107, Mambo, PHPnuke itd.....

Evo ajde daj meni meni duplo, tj netreba, daj mi samo 100 evri i podesicu ti u Joomla CMS-u SEO engine  Smile

Nisam ja nishta rekao zlonamerno choveka, nego bash suprotno, nek oshisha ovcu slobodno, ako je ovaj vec spreman da da tolike pare za HTML.....jer, iskreno, to praktichno svako iole upucen u web programiranje mora da zna...josh ako mu je doneo sav materijal, tj pisani materijal, chitav sajt odradjen za efektivnih 24 sata, sa sve picikato podeshenim kljuchnim rechima  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Apple iPhone 6s
Ti si rekao da ljudi za rade chitave CMS sisteme sa extra odrajenim SEO engine-om za 5000 dinara
To me zanima. Instalacija seo modula u gotov CMS zaista ne spada u domen mog interesovanja Wink
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Život je kurva! Zato treba biti makro životu!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
A, najbolje da pishu CMS sistem za nekog posebno ( jbg, nismo se sporazumeli  Smile ) Stvrno nevidim svrhu zashto bi neko danas pisao/programirao chitav CMS sistem od nule....

Jeste da je ispravljanje CMS-a deset puta tezi posao od samog pisanja/programiranja chitavog sajta u PHP-u, i zato ako neko hoce da prepravlja CMS onda je malo  chvrknut Smile  Smile

Zato onda se prilegne malo na PHP i odradi se tih par sitnica, ali ako necesh da se cimash i da personalizujesh CMS do te mere da imash sasvim novi CMS, onda je sasvim normalno reshenje gotov CMS...e sad 'gotov' neznachi da je bash sve gotovo...treba tu josh mnogo shtoshta poraditi, ali nishta voshe u okviru od 24h efektive, sto je ok za 5000 dindzi.....

Eeeee,kako meni ne naleti neka talva ovca da mi daje barem 200 evra za HTML.....odmah bi mu ga do naredne vecheri odradio  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Apple iPhone 6s
Dakle 200e ne vredi kada neko sedne, digitalizuje sav sadrzaj, uradi design od nule, i html stranice koje su pravilno crosslinkovane... ali vredi kada neko instalira gotov cms, gotov skin, gotov seo mod, i logo i samo copy/paste ubaci tekst.
To je saljivo.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
Zastava SCG / Zvecan / Kosovo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
za ovo, 200-300 evra realno . . .  500 i vishe ako mozesh da izvuchesh
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zivim danas, jer sutra mozda nece ni doci!!!

Zodijak
Pol
Poruke 489
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
SonyEricsson W950i
Ne znam da li si sam radio ali prosecno oko 200e, najvise sto mozes da izvuces(po mom misljenju) je oko 300e...
Ne verujem da je ovo neki template jer prvi put vidim ovakav dizajn, stvarno je extra  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.