Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:33:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koliko mozete da izdrzite u seksu?  (Pročitano 6674 puta)
16. Dec 2006, 21:37:20
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
U pitanju je seks. Devojka me ostavila jer u seksu mogu da izdrzim oko dva(2) minuta. Pitanje postavljam svim dobrim ljudima koji zele pomoci i informisati se. Molim vas samo da budete iskreni.
Da li mislite da zbog toga vredi ostaviti decka?
I da li znate neke metode za poboljsanje vremena?
Unapred hvala na odgovorima!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


cool

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1052
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
SonyEricsson 
no comment
Smile
IP sačuvana
social share
oleeeeeee !!!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
mislim da u sex shopovima postoje neki sprejevi za produzenje odnosa. navodno obavljaju posao.
gledaj za vreme seksa da mislis na nesto ruzno. Isprve mozda nece pomoci, ali se mozes istrenirati vremenom.
« Poslednja izmena: 16. Dec 2006, 22:12:33 od gox_sp »
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 684
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC 
e,ako te je ostavila bas zbog toga bas bezveze,a sto se tice tvog problema trebalo bi da masturbiras sto cesce i posebno pre odnosa.Vremenom ces se istrenirati...
IP sačuvana
social share
My dream is to fly over the rainbow so high...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1390
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia 3310
e,ako te je ostavila bas zbog toga bas bezveze,a sto se tice tvog problema trebalo bi da masturbiras sto cesce i posebno pre odnosa.Vremenom ces se istrenirati...

Pa kakva ti je to riba što te ostavi "suva" k*rca Smile
Šalim se, očigledno je sa tobom bila zbog sex-a a ne iz ljubavi, ali sad šta je tu je.
Primeni ubuduće metodu ovog lika što sam citirao jer poprilično pomaže ako ne možeš izdražati duže a da ne svršiš. I meni se dešavalo da na početku veze kad krenemo sa sexom ne mogu da se kontrolišem jer me riba izuzetno pali i svršim maltene u gaće a da ga još nisam ni stavio. Naravno vremenom se čovek zasiti ako je u dužoj vezi pa i nagon opadne. Ipak i tada zavisi od situacije i mnogih stvari.
Samo ti njega "izmlati" pre sastanka i dogovora i produžićeš vreme bar za dodatnih dva minuta više Smile
IP sačuvana
social share
ne pitaj me kako živim u kafani jaaaaa...takva je moja sudbinaaaa...
PS - od mene nemojte tražiti passworde i da vam reuploadujem linkove - sve što stavim na burek ja sam to prekopirao za vaše zadovoljstvo Wink
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 779
Zastava Sovjetski savez
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Motorola E 550
Za kontrolu nad ejakulacijom, veoma je bitan PC misic (to je onaj pomocu kog zaustavljamo mlaz kada piskimo  Smile). Probaj sledeci put da zastavis mlaz nekoliko puta, tako ces ga ojacati. Takodje nemoj da ides u krevet pune besike, jer ce ti to samo odmoci, mada sam pricao sa likovima kojima to pomaze (?!) Smile, probaj oba, pa zakljuci sam...

Videces, sa Jacim PC misicem, bice ti lakse da se kontrolises, i kad osetis da si blizu, samo se smiris stegnes par puta PC, i dobices dodatno vreme... Smile

Probaj takodje da masturbiras sto duze, a da ne svrsis... tako vezbas samo kontrolu...



« Poslednja izmena: 16. Dec 2006, 23:02:19 od pajser »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1489
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 
Nista se ne brini samo sto vise treniraj.
Kondicija se stice treningom
IP sačuvana
social share
Ja kroz selo idem za mnom vicu babe ev`e ide onaj sto zivi za dzabe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Pajser ti je rekao uglavnom sve, redovno masurbiraj, vezbaj taj misic ( to je klucno ako imas taj poremecaj ) , nemoj da se zanosis sa onim prstenovima da ne bi nesto sjebao...
Nikakvi sprejevi i sex igracke, to moze kasnije ... vezbaj i prilikom masturbiranja ... medju nama to moze da se radi i vise casova bez prestanka ... Smiley

Puna besika pomaze , jer ti treba mnogo vise vremena da ejakuliras ( svrsis ) ..
Mozes da probas da je zadovoljis prvo oralno pa predjes na regular Smiley

Eto.. to je bio najcudniji savet koji sam ja dao nekom -_-
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


prim.med.dr.sci. protivpožarni. aparat pekom

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4245
Zastava Kolasin- Kruscic
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K530i
Pa, dobro, reci ti meni koliko dugo imas seksualne odnose, mislim koliko si iskusan u sexu? Jer, vremenom se to samo od sebe rijesi... A ta djevojka je, po meni, kucka ili popaljenica, bez ljutnje. Kada bih ti dao savjet tipa "Probaj da mislis na kevu ili komsinicu od 60-ak godina" kolege forumasi bi me proglasili bolesnikom, pa cu to preskociti.  Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Somewhere around nothing!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11442
Zastava Herceg-Novi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple Iphone 5s
e,ako te je ostavila bas zbog toga bas bezveze,a sto se tice tvog problema trebalo bi da masturbiras sto cesce i posebno pre odnosa.Vremenom ces se istrenirati...

Pa kakva ti je to riba što te ostavi "suva" k*rca Smile
Šalim se, očigledno je sa tobom bila zbog sex-a a ne iz ljubavi, ali sad šta je tu je.
Primeni ubuduće metodu ovog lika što sam citirao jer poprilično pomaže ako ne možeš izdražati duže a da ne svršiš. I meni se dešavalo da na početku veze kad krenemo sa sexom ne mogu da se kontrolišem jer me riba izuzetno pali i svršim maltene u gaće a da ga još nisam ni stavio. Naravno vremenom se čovek zasiti ako je u dužoj vezi pa i nagon opadne. Ipak i tada zavisi od situacije i mnogih stvari.
Samo ti njega "izmlati" pre sastanka i dogovora i produžićeš vreme bar za dodatnih dva minuta više Smile

slazem se!cura je kriva Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:33:27
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.