Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koliko mozemo???  (Pročitano 1967 puta)
27. Maj 2005, 15:49:55
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Petković se, kao što je i najavljivano, odlučio da ovoga puta iz nacionalnog tima izostavi Mateju Kežmana, umesto koga je pozvan najbolji strelac Lećea Marko Vučinić. Ipak, veliko iznenađenje predstavlja izostanak i kapitena Save Miloševića. Petković je prednost dao centarforu Crvene zvezde Nikoli Žigiću, rekavši da je to bila teška odluka, koja je doneta posle razgovora sa Miloševićem.


Za utakmicu sa Belgijom konkurišu sledeći igrači:

Golmani: Dragoslav Jevrić (Ankaraspor), Oliver Kovačević (Železnik)

Odbrambeni i spoljni igrači: Ivica Dragutinović (Standard Lijež), Goran Gavrančić (Dinamo Kijev), Mladen Krstajić (Šalke), Nemanja Vidić (Spartak Moskva), Nenad Đorđević (Partizan), Milan Dudić (C. Zvezda)

Igrači sredine terena: Dejan Stanković (Inter), Nenad Brnović (Partizan), Igor Duljaj (Šahtjor), Dragan Mladenović (Real Sosijedad), Ognjen Koroman (Krila Sovjetov), Saša Ilić (Partizan), Zvonimir Vukić (Šahtjor), Simon Vukčević (Partizan)

Napadači: Nenad Jestrović (Anderleht), Danijel Ljuboja (PSŽ), Nikola Žigić (C. Zvezda) i Mirko Vučinić (Leće)


Mislim da je pozvao trenutno najspremnije i igrace koji su u dobroj formi. Jos samo Basta nedostaje.

Jervic - Vidic - Gavrancic - Krstajic - Dragutinovic - Koroman - Stankovic - Mladenovic - Vukic - Zigic - Vucinic

Moje je misljenje da je ovo dobar tim i da moze da pobedi Belgiju.

(02. May 2007, 21:34:57)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3045
Zastava Beograd,Srbija
mob
Nokia 7610
Mislim da je spisak u redu.Posle mnoooogo,mnogo vremena su pozvani stvarno oni igraci koji igraju za svoje klubove.Svaka cast i Milosevicu i Kezmanu,ali da su se do sada selektori rukovodili statusom i formom igraca u svojim klubovima,Milosevic bi reprezentativnu karijeru zavrsio posle EP u Belgiji i Holandiji 2000.god,tako da je ovo najbolje sto imamo.Naravno da bi i Basta puno znacio.Simon Vukcevic je stvarno extra igrac,ali nema svrhe da sedi na klupi,a sedece verovatno,jer ne moze da igra pored Stankovica i Vukica,tako da bi bilo bolje da pomogne mladoj reprezentaciji,ali sta je tu je,to je selektorov izbor.Inace,meni se Petkovic ne svidja kao selektor,njemu je do juce Milosevic bio prvi napadac,koji je zadnji put odigrao dobar mec pre x godina,a Vucinic i Jestrovic koji daju golove cele sezone,nemaju takoreci mesta ni na klupi.Zato me je ovaj sastav obradovao,jer polako stvari dolaze na svoje,i u prvi plan izlazi pravi kvalitet.Iako mislim da Petko nije najbolje resenje na mestu selektora,naravno da svim srcem zelim da se plasiramo na SP2006.Selektor nije tu da ga neko voli ili ne,vec da postize rezultate,koji za sad stoje iza njega.Tako da,ako nas odvede u Nemacku,skidam kapu.

Poz,Mikica
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
                                                         Zigic 
                                                              Ljuboja

                                           Vukic                  Stankovic

                                        Mladenovic                Duljaj

                           Dragutinovic       Krstajic      Vidic      Koroman
                                                       
                                                           Jevric

Moraa u napadu igrati korpulentni igrac koji ce spustasti lopte , u ovom slucaju to je Zigic koji bi spustao lopte Ljuboji , Vukicu i Stankovicu ili posle centarsuta glavom pripretio protivnickom golu. Sto se radilica tice smatram da je Duljaj tu verovatno najbolje resenje a da ni Mladenovic nije u losoj formi. Jako bih voleo da vidim Mirka u prvoj postavi ali smatram da za njega jos uvek nema mesta kod Petkovica. Isto vazi i za Vukcevica. Toliko o tome ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Mislim da gresis u slucaju Koromana jer nemoze on da odigra desnog beka kako si ga postavio vec je po meni bolja varijanta koju petko koristi 3-5-2 sa Vidicem Gavrancicem i Krstajicem i dva spoljna koji igraju vise napred ali u slucaju protivnicke kontre ili ozbiljnijeg napada vracaju u odbranu nesto kao DML i DMR Dragutinovic i Koroman. Mladenovic je veliki radnik i mislim da bi trebao dobiti prednost u odnosu na Duljaja, Deki i Vukic ce pruziti maximu to je sigurno, a u napadu bi stavio Vucinica i Zigica jer se i Ljuboja nije naigrao u PSG kao i Savo i Kezman, kad je vec hteo da da sansu onima koji igraju trebao bi tako da uradi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
Pa pazi ovako ti si stavio levog beka u vezni red a ja desno krilo na desnu stranu povucenije malo Koroman je brz i mislim da bi mogao da isprati povratke u odbranu . E sada vec je pitanje da li bi tako nesto mogao spori Dragutinovic pa sa te tacke se slazem sa tvojom konstatacijom. Sto se tice tvoje konstatacije za Duljaja mnogo je brzi i agresivniji od Mladenovica ali nizi i u tvojoj postavi nema mesta za Mladenovica kada imas tri visoka stopera u liniji plus Vukica i Stankovica koji odradjuju posao u igri glavom i u poludefanzivi , ovde narocito mislim na Stankovica koji je po meni u tim zadacima neprevazidjen a ume jako dobro i u napadu ! Sto se Mirka tice ne mozes poceti utakmicu sa dva spora spic igraca seti se samo onog fijaska Kovacevic - Milosevic , vise se i ne secam ko ih je spojio ali bilo je jako tuzno ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
to nisu vezni igraci to su vise bocni igraci, Koromanu je odbrana losa strana i on je tipican napadacki igrac a i nevoli odbranu da igra. Dragutinovic moze da isprati poneki napad a i navikao je da igra na toj poziciji jer to Petko forsira a i u klubu to igra. Zasto Mladenovic, zato sto ima bolji pas od Duljaja a to nam treba jer on uzima sve lopte iz odbrane. Ljuboja nije igrao i zato sam protiv njegovog nastupa, inda je trebao da zove i Kezmana.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
Bar smo se slozili za spoljne ali po tvojoj postavci najbrzi igraci bi nam bili Koroman , Vukic i Stankovic ? Plasim se da je to malo presporo sa obzirom da oni ostali u tvojoj postavi i nisu bas nek tehnicari . Primer Reala sa brzim spoljnim igracima i uzasno sporim veznim redom ali tehnicki najboljim u galaksiji. Mozda i da zove Kezmana ali opet Keza nazalost ima uzasavajuc skor u reprezentaciji, mada i ja bih ga zvao skoro uvek covek se trudi i mnogo trci . Jesi siguran da Dragutinovic igra spoljnog ofanzivnog ? Nesto mi je to malo verovatno ... ali opet nisam se potrudio da se informisem pa ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Nije da igra spoljneg ofanfizvog ali nije koncentrisan samo na defanzivu, znaci nesto izmedju ako se ukaze prilika on ide napred. Koroman je brz, a i Deki je.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Vucinu i Zigica u napad i Mladenovica i Vukica u srednu.. jos da je Miha u odbrani sa njegovim loptama... genralno... samo treba cuvati gol i cekati sansu za napad.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
neznam zasto Mihu nije zvao al da treba Vucinicu dati sansu treba, decko je zasluzio
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.