Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koliko kosta WAP?  (Pročitano 3394 puta)
24. Jul 2002, 21:11:06
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1827
Zastava Čas vamo,čas tamo, sve u svemu mnogo vozikanja
mob
Nokia E52
Koliko kredita moram da uzmem da bih mogao da odem na net preko mobilnog?  Smile  Ozbiljno sada koliko kosta wap na prepaid-u?

Jos jedno pitanje koji bese broj da se proveri do kada vazi kredit tj dokle mora da se potrosi iliti da se uplati nov?

Hvala unapred.

p.s. Sto SF nema na ES-u??Jer otisao na more negde? Smiley
IP sačuvana
social share
Ipak mozda niste tako dobri vozaci: Youtube link
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ovako za wap i mobilni internt nisu isto. Mozes preko moba na net tako sto ces ga koristiti kao modem , a mozes i direktno na ekranu moba gledati wap stranice.
Ne kosta nista posebno vec samo vreme telefonskog razgovora.
Proveravas na 1214 ili *121# stim sto se prvo placa a drugo ne.
Sto se dopunjavanja tice, dopuna od 200 i 500 (koliko se secam) traju 30+10 dana a od 1000 180+30 dana.
--------------------------------------------
Nema me na ES-u jer je Gojko Vujevic izneo mnogo neistina na moj racun , nije mi dozvolio da budem moderator , a i oko mnogo mojih stvari se turido da me omete, ponizi i zezne ma koliko se ja trudio da ucinim ES boljim mestom i ma koliko se trudio da unapredim. No , ne zelim o tome da pricam, jednostavno ne dam da me iko zajebava i omalovazava, a narocito neko ko je kao Gojko. Kada sam mu na ES letu trebao bilo je kao da smo teletabisi, a kada on meni treba ume da vredja i zajebava. Ne bi ni znao da je takav da mi nije opreneo jedan prijatelj mail od njega.
Zato ako nekog zanima SF izmedju ostalog radi na telfonovom forumu , forumu koji ce uskoro u oblasti GSM-a postati jedan od vodecih u Evropi jer ljudi koji su na njemu okupljeni poseduju znanje i zelju da isto prenesu bez predrasuda. Ostalo necu za sada spominjati .. cuce se vec Smiley
A za ES ... od kada sam ja otisao otislo je nekoliko ljudi koji su bili jako vazni i dobri STINGER NA PRIMER , a uskoro sam cuo da ce jos neki otici jer smatraju ono ponasanje za neprihvatljivo!!! Pogledaj samo broj postovas i clanova dnevno a bogami i poseta, DUPLO JE MANJI! Gojko je uz nas doveo ES na vrh, ali bez nas moze samo da se dalje ukopava. Sto Srbin moze da zasere niko ne moze!
Posetim samo sa vremena na vreme ES leto deo foruma i pogledam da nema privatnih poruka, a i to sam koliko god sam mogao posalo ljudima da mi se javljaju na mail minic@beotel.yu jer ne gledam.
Ponekad odem i da sredim profil jer Gojko ima obicaj da obrise sliku cisto iz cefa i ako je moja licna i prava, za razliku od nekih koji mogu i animacije stavljati nije ni vazno.
Zao mi je samo sto se sa nekima ne cujem, ali ipak sam ostao u kontaktu sa vecinom ok ljudi [torbica, random, ivan dimkovic, mihailo, ....] ostali, znaju gde me mogu naci .. lepo pise MY OWN PLACE TO RELAX!
Toliko o tom sranju.
--------------------------------------------
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1827
Zastava Čas vamo,čas tamo, sve u svemu mnogo vozikanja
mob
Nokia E52
Znac wap kosta isto koliko i poziv?Koliko sam uspeo da razumem?!?
---------------------------------
Posto sam ti poslao PP i nisi mi odgovorio,znao sam da je nesto....
Pretpostavljam da je do problema doslo Gojkovom temom o Ivan-u Dim.
Kada je rekako moram iskreno reci dosta losih stvari na tvoj racun.Jer si ti jedan (ako ne i jedini) koji se bas trudio da taj deo foruma lici na nesto i da uvek ima odgovora.Provalio sam da si se bas trudio oko ES-leta.Ja sam postovao dva odgovora na ES-letu niko vec nedelju ako ne i vise se nije setio ni da kaze nesto....
Stvano ste napravili od ES-a nesto veliko.Mada sada sve manje "strucnih" odgovor na gsm-u
Nije moje da se mesam tako da necu samo sam izneo svoje misljenje.

Poz!
IP sačuvana
social share
Ipak mozda niste tako dobri vozaci: Youtube link
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ako ti je uljucena usluga data prenosa kosta (a ukljucena ti je)
'++++++++++++++++
Nije Ivan DImkovic, dimkovic je car i nikada to ne bi uradio. Uz radnoma i dragog tatu jedni lik ya koga na forumu garantujem da zaista mnogo zna! Dejan Krstic .. decko koji nema veze sa GSM je dao komentar.
Nisu vayni strucini odgovori, vazno je da covek sto pre dobije tacan odogovr na svoje pitanje, kako on dosao i kako bio izrazen, apsolutno nije vazno.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ja mislim da cena WAP-a nije kao razgovora. Mislim da WAP ima posebnu tarifu i da je u svakom slucaju dosta jeftiniji od minuta razogovra, bar zvanicno, e sada sto oni drpaju to je posebna prica.

------------------------------------------------------------------------

BTW, a mene nespominjes medju ljude koji nesto znaju?  :wink:  Dobro, dobro, sacu ja da pocnem da ignorisem ovaj forum pa ce da se raspadne kao ES kad si ga ti napustio :wink:
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nije za sada jeftinija ...
-------
Ti, Pedja78, Artz, Joker, Caboom, Mario, Imp , .... ima ljudi koji znaju , ali pricam o VODECOJ STRUKTURI. Vlasti.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1827
Zastava Čas vamo,čas tamo, sve u svemu mnogo vozikanja
mob
Nokia E52
Mislio sam na Dejana Krstica nego sam gledao tvoj post pre toga i onda mahinalno napisao.

Nisam siguran da je wap isto kao i poziv jer sam za 3 sec. wap-a potrosio oko 15 din
IP sačuvana
social share
Ipak mozda niste tako dobri vozaci: Youtube link
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ista je cena, nije te toliko kostalo , samo je izgledalo tako ...
Verovatno si bas zabo kraj billing intervala pa ti naplatio za sledeci period.
A inace trebao si da zoves 1010 za wap .. ne znam sta sit i zvao ....
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1827
Zastava Čas vamo,čas tamo, sve u svemu mnogo vozikanja
mob
Nokia E52
Posto imam siemens m35i otisao sam tamo u internet deo i onda je on zavo
IP sačuvana
social share
Ipak mozda niste tako dobri vozaci: Youtube link
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
ako je telefon skidan sa mreze (a jeste) onda ima u sebi predefinisano sta gde treba da zove za wap, a to nije juga, pa je vrlo moguce to sto pricas.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.