Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: "Koliko je tacna Astrologija? ~ Anketa "  
100%
99%
90%
70%
51%
manje od 20%
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Koliko je tacna Astrologija? ~ Anketa "  (Pročitano 30135 puta)
10. Nov 2007, 18:55:24
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung d900
 Ako je dobar Astrolog, dosta je tacna...
« Poslednja izmena: 11. Nov 2007, 16:25:14 od marye »
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 
e ovako
ne bih da nesto kazem a da se zamerim nekim ljudima na ovo podforumu zato necu imenovati nikako imena koji su mi radili sinastriju i natal ...

po natalu su "pogodjeni" moj karakter i narav i recimo neki planovi za buducnost koji su pri tome sada mnogo neizvesniji nego tada ...recimo pola pola tacno receno.

sto se tice ljubavi tu je potpuni promasaj.u svakom smislu.i po izboru partnera i po citanju sadasnje veze tj. braka
ali bukvalno nista nije tacno receno  Smile

dalje...posao ...nigde nije receno da sam imala odlicnu poslovnu priliku kao sto se i desilo i ja sam prihvatila posao.
nego samo da se mucim sa sadasnjim poslom i da nema izgleda za drugi posao ....

najvise istine u svemu recenom "pripada" andjeli pizzeli ..njoj zahvalnost i poljubac  Smile
ali je za ljubav potpuno pogresila  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Apple iPhone SE 2020
ne vodim statistiku... ne opterecujem se tacnoscu...  Smiley

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 
ne vodim statistiku... ne opterecujem se tacnoscu...  Smiley



ja sam bas namerno htela da vidim tacnost svega recenog da bi zadovoljila svoju znatizelju o astrologiji ...
vidim i shvatam da je to citanje zvezda relativno povrsno...to su neke smernice koje u vecini slucajeva u mom natalu nemaju nikavu ulogu sa velikim stvarima u mom zivotu ..
tako da...sam pristalica da sam sebi krojis sudbinu i svojim potezima odredjujes zivotni put
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung d900
Citat
ne vodim statistiku... ne opterecujem se tacnoscu...  Smiley
Nismo ocekivali da se iznose statisticki podaci vec eto onako svako da kaze koliko ima u njoj istine...

IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Jedan od najvećih astrologa Dupor je napisao knjigu ''Ne verujete? Proverite!'' Mislim da njen naziv sve govori.  Smile Smile
Imajte na umu da su na ovom podforumu uglavnom početnici u izučavanju astrologije...ima par jako dobrih astrologa.

Sandra jesi li ikada bila na razgovor kod astrologa? Nemoj draga na osnovu ovoga ovde što pročitaš da sudiš o astrologiji.  Smile
Ja na osnovu svojih iskustava mogu da kažem da je astrologija tačna a to što ja ne znam dovoljno i što možda ne umem da protumačim na pravi način - to je samo do mene  Smile

Tačnost astrologije je vrlo diskutabilna tema Smiley Mnogi ljudi ne znaju koje su mogućnosti astrologije, svi uglavnom misle da služi za proricanje svega svačega - to naravno nije tačno.  Smile
« Poslednja izmena: 10. Nov 2007, 20:58:26 od Makišon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1366
Zastava south of heaven
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Astrologija ne pogadja sitnice,samo odredjene stvari...nikad nisam bio kod astrologa,ali sam uradeo kartu na netu i nashao znachenje aspekta i kuca (na ovom forumu  Smile )i moram priznati da je potpuno tachna,i da me opisuje bash onakvog kakav jesam.Po meni planete daju samo neki vid svoje energije,te ljudi vodjeni nekom podsvesnom energijom vrshe takve i takve stvari...astrologija ne moze da pogodi u koliko minuta ce te ujesti komarac ili slichno...chak i najveci laici ne mogu da opovrgnu uticaj Meseca i Sunca na choveka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 292
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
ja sam do sada imala iskustvo sa jednom zenom koja po meni nije astrolg, ali mi je radila solarni horoskop, pa sta znam to je bilo nekako sve ukratko i sada se ne secam svega,ali je bilo stvari koje mi je i pogodila, ali kazem nije to bilo nesto specijalno tumacenje.
Naravno ne mislim da je astrologija svemoguca, ali mislim da moze da nam pomogne da razumemo sebe, da upoznamo sebe, i sve svoje mane.
Kada je nesto lose, naravno da se nadam da to nece nida se desi, sto je jako moguce, a opet i neke dobre stavri ne moraju da nam se dese, sve to zavisi kako radi nasa karta.
Ja sam naprimer imala aspekte da u oktobru, pocetkom dobijem i nadjem posao, ali ja nazalost nisam bila zadovoljna u tom momentu sa ponudom koju sam dobila. Znaci mogla sam da pocnem da radim, ali ja vise nisam zella da eksperimentisem kada je posao u pitanju i da razmisljam sta ce biti dalje. znaci ja ne mogu kriviti ljude koji su mi rekli e taj period ti nije los, razmisli, a ja sam odlucila da radim po mom.
Sve je to jako komplikovano, koliko sam ja skontala neki aspekti nam se i neostvare, sve to zavisi.
A kad je Andjela upitanju, meni je dala jako tacne i precizne odgovore, cak su me i odusevili koliko su tacni i koliko to ima veze sa mnom.
toliko od mene
pozzzzz  Smile
« Poslednja izmena: 11. Nov 2007, 17:15:14 od s_ana_dra »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Slobodna volja čovekova je svemugoća  Smile
Slažem se u potpunosti sa poslednja dve poruke
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung d900
Citat
sandra80
po natalu su "pogodjeni" moj karakter i narav i recimo neki planovi za buducnost koji su pri tome sada mnogo neizvesniji nego tada ...recimo pola pola tacno receno.
sto se tice ljubavi tu je potpuni promasaj.u svakom smislu.i po izboru partnera i po pitanju sadasnje veze tj. braka
ali bukvalno nista nije tacno receno   
dalje...posao ...nigde nije receno da sam imala odlicnu poslovnu priliku kao sto se i desilo i ja sam prihvatila posao.
nego samo da se mucim sa sadasnjim poslom i da nema izgleda za drugi posao ....
najvise istine u svemu recenom "pripada" andjeli pizzeli ..njoj zahvalnost i poljubac   
ali je za ljubav potpuno pogresila
       Licno mislim da ti mesas pojam Astrolog i pojam Astrologija.
 
Citat
a sam bas namerno htela da vidim tacnost svega recenog da bi zadovoljila svoju znatizelju o astrologiji ...
        A sta cemo da radimo ako si dala pogresne podatke o rodjenju (mozda nenamerno)?
 
Citat
vidim i shvatam da je to citanje zvezda relativno povrsno...to su neke smernice koje u vecini slucajeva u mom natalu nemaju nikavu ulogu sa velikim stvarima u mom zivotu ..
tako da...sam pristalica da sam sebi krojis sudbinu i svojim potezima odredjujes zivotni put
         Ovde mesas pojam Astrologije i pojam sudbine.
 
 
Citat
s_ana_dra
 Sve je to jako komplikovano, koliko sam ja skontala neki aspekti nam se i neostvare, sve to zavisi.

           Slazem se da je Astrologija u sustini mnogo kompleksna i da treba mnogo godina da bi se dosta ovladalo njom, a to kako ce se aspekti odigrati u necijoj Natalnoj karti ne zavisi samo od nas. Ne zaboravite okolinu. Ako dve osobe imaju istu Natalnu kartu ne znaci da ce im i sudbine biti iste.

Citat
Makishon
  Tačnost astrologije je vrlo diskutabilna tema  Mnogi ljudi ne znaju koje su mogućnosti astrologije, svi uglavnom misle da služi za proricanje svega svačega - to naravno nije tačno.   
   Slazem se, ali zar nije logicno da ocenjujemo Astrologa po njegovoj tacnosti i preciznosti?
   
Citat
Slobodna volja čovekova je svemugoća   
        Ne bih rekao.
« Poslednja izmena: 12. Nov 2007, 21:58:29 od fatalan »
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.