Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koliko je normalno da se lozis na neki bend?  (Pročitano 5567 puta)
18. Okt 2006, 14:58:45
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1047
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung G880
Evo da posle duzeg vremena otvorim neku temu za koju milsim da moze da zivi.

Poenta je da vidim koliko se ko lozi i sta je u stanju da uradi kada je u pitanju omiljeni bend.

Meni prva stvar koja pada napamet je da mi je na torti za 15 rodjendan pisalo ime omiljenog benda.Sada mi je to veoma stupidno i smesno.
Sa 16 samo totalno otkinuo na Oasis i pored muzike kupovao sam sve novine gde je pisalo bilo sta vezano za isti bend.Takodje sam naucio sve pesme sa tada jedina 2 albuma i b strane singlova.Inace i danas sam njihov veliki fan ali samo volim da skupljam diskove.I ne znam sve pesme napamet.

Od domacih bendova jedino volim Atheist Rap.1996 sam isao na sve njihove koncerte u krugu od 500 km.Na kraju smo postali ortaci. Smile
Jedan od bisera mi je to sto sam bio u stanju da po zimi odem u starcevo na koncert i da se posle vracam 13km peske do panceva a potom da sedim 5 sati u pekari i da cekam voz za bg.Inace nisam bio sam.Bio je samnom jos jedan isti takav. Smile

Toliko za prvi post.

Ima toga jos!

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1456
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
S obzirom kakvih sve manijaka i fanatika ima po svetu, ti si jos i dobar  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 552
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
UUUUUUUUU  ja se mnogo lozim na neke bandove i dobru muziku.

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Safari
nikad se toliko nisam lozio
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung Neki shit
Jebiga otkud znam...

Ja volim da se setim koliko sam se nekada lozio na neki bend...takodje volim da ostavim neki trag iz tog perioda..uglavnom je to majica ali ponekad je i nesto vise  Smile

Na mom avataru na majici pise pixies...na taj bend sam se stravicno lozio pre oko godinu dana...danas samo pustim neki njihov album kada se smaram..uopste ih vise ne slusam kao pre...ali ponovo necu da skinem taj logo sa majice zato sto me podseca na taj period..

Sad prolazim kroz ministry i Celtic frost fazu...bas me zanima koliko ce to da potraje (iako ministry slusam vec 3 godine)

A sto se tice novina uglavnom to i ja radim...kupio sam neki budjavi casopis samo da vidim sta je pisalo za bend therapy?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1047
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung G880
A reciimo sta si sve spreman da uradis da bi otisao na koncert nekog benda na koji se lozis?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Safari
za sam za kraftwerk bio spreman da napravim sacekusu i odvalim nekog od batina za kratu.al sva sreca bilo je jos karti kod tapkarosa... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung Neki shit
 Smile

Ne znam sto se tice koncerata sve zavisi od raspolozenja...npr. Kada je alice in chains trebao da odrzi koncert u madjarskoj vec sutra sam izvukao vizu i sve sto je potrebno za to...kasnije su otkazali koncert ali nema veze...Metallicu sam kupio cim se karta pojavila u prodaji...a Megadeth sam kupio 4 sata pre koncerta kod tapkarosa...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja se nikad  nisam specijalno lozila na bendove,najveca opsesija mi je bila grupa HIM kad se tek pojavila,ali me i to proslo....mada,  imam rodicu kojoj je 24 i koja se jos uvijek ludjacki lozi na te likove,suza je suzu gonila kad nije mogla otici na  njihov koncert u ZG,mislim....to je meni bash bolesno Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung Neki shit
Meni su suze posle na oci kada je poceo "Ectasy of Gold" (uvod) na metallicinom koncertu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.