Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koliko je dobar ovaj servis za wireless i koja oprema je sve potrebna za to?  (Pročitano 9370 puta)
19. Nov 2005, 01:46:36
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
Dakle ovo je servis:

Personal full:

Instalaciona taksa: 1500 din
Mesečno: 1800 din

Opis usluge:
Priključak za jedan računar
Link maksimalne širine 128 kbps / 64kbps
Jedna adresa iz privatnog opsega
Izlaz na internet preko NAT-a i Proxy servera
Prijava Username/Password
Protokol na linku PPPoE
e-mail adresa na TehnicomNet-u



U ovom servisu mi je jedan problem, a on je taj da mogu samo da povezem samo jedan komp, a hteo bih dva. Sta treba da se kupi za to?
I koju sve opremu trebam da kupim da bih mogao da koristim wireless na jednom kompu, a kasnije da povezem i drugi? Posto je oprema (paket) kod tehnicoma mnogo skupa, a znam gde mogu da nabavim za jeftine pare pa me interesuje ste sve tu treba? Napisite mi detaljno sve molim vasSmile
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
LG Nexus 5
Citat
Personal full:

Instalaciona taksa: 1500 din
Mesečno: 1800 din

Opis usluge:
Priključak za jedan računar
Link maksimalne širine 128 kbps / 64kbps
Jedna adresa iz privatnog opsega
Izlaz na internet preko NAT-a i Proxy servera
Prijava Username/Password
Protokol na linku PPPoE
e-mail adresa na TehnicomNet-u

Sve je ok, sem proxy-ja !  Raspitaj se kod njih sta omogucava, a sta onemogucava.....(da li radi p2p), sto ti je, verujem, vazno...
Iskreno, ne verujem da p2p radi (proxy)....

Sto se tice opreme, treba ti switch i par metara utp-a, mada i tu ima jedan zajeb....
Najbolje je da pozoves provajdera i da pitas ako bi uzimao njihovu opremu, da li je bitno navesti za koliko racunara ti treba oprema ili je fora da je samo uzmes, nebitno da li ce biti 2 ili vise u mrezi....
Provajder ima mogucnost dai "vidi" po ip adresama da li je jedan ili vise kompova na jednom nalogu...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Samsung Wave
Verovatno ti nece dozvoliti da povezes vise racunara posto se radi o privatnim ip adresama...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
OK.  znaci od povezivanja dva ili vise racunara preko ovog servisa nema nista posto nude i skuplje servise (preko 5.000 dinara mesecno ej!) koji omogucavaju to Smile
Citat
Sve je ok, sem proxy-ja !  Raspitaj se kod njih sta omogucava, a sta onemogucava.....(da li radi p2p), sto ti je, verujem, vazno...
Iskreno, ne verujem da p2p radi (proxy)....
Ima tu jedan mali problem Smiley ne znam sta je p2p Smile Smile
I jos nesto (zadnje pitanje, znam da sam dosadan) Sta mi sve treba od opreme da bi to funkcionisalo? Mislim, koju antenu,koje  kablove, ili sta vec treba mrezna kartica...?
« Poslednja izmena: 19. Nov 2005, 03:46:40 od kope »
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Samsung Wave
peer 2 peer, razmena fajlova, skidanje muzike, filmova, itd...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Samsung S7
Po Srpski Od Pc-ja do Pc-ja ....pa programcici kao Emule,ICQ,MSN,DC++,TORRENT....itd su ti klasicni primeri P2P programa stim da ICQ,MSN itd i nisu bas skroz takvi ,ali takodje razmena fajlova preko njih ti nece raditi.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Blago kuci koju zaobidjem :D

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5996
Zastava Tako blizu a tako daleko
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 6130
sto se tice umrezavanja 2 ili vise kompa, potrebna ti je fiksna ip adresa, to ti oni mogu dati ali verovatno vise koshta, ja imam fixnu ip adr. i imam umrezeno 3 racunara..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Samsung Wave
Sa fiksnom ip adresom, mozes koliko hoces kompova da povezes... e sad koliko to oni naplacuju... jebote koji su to lopovi...
« Poslednja izmena: 19. Nov 2005, 15:00:47 od Zoran Karavla »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
Po Srpski Od Pc-ja do Pc-ja ....pa programcici kao Emule,ICQ,MSN,DC++,TORRENT....itd su ti klasicni primeri P2P programa stim da ICQ,MSN itd i nisu bas skroz takvi ,ali takodje razmena fajlova preko njih ti nece raditi.
Samo ako je to tako da ne moze da radi, da li ce onda da radi ICQ za chatovanje (znaci nikakvo ramenjivanje fajlova), download i upload preko browsera na forumima i sajtovima- to mi je mnogo bitno!?
sto se tice umrezavanja 2 ili vise kompa, potrebna ti je fiksna ip adresa, to ti oni mogu dati ali verovatno vise koshta, ja imam fixnu ip adr. i imam umrezeno 3 racunara..
Samo sam hteo da umrezim dva PC-a da bi mogao sa drugarom da se zezam na Bureku ali kolko vidim da od toga nema nista Smile , a i nije ni bitno to sad, bitno je ovo gore sto sam napisao.
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Samsung Wave
To najbolje njih da pitas dal ce ti funkcionisati ti servisi kao sto je ICQ, itd...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.