Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koliko je dobar ovaj servis za wireless i koja oprema je sve potrebna za to?  (Pročitano 9371 puta)
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
LG Nexus 5
@Kope

Potrazi vise wireless provajdera, vidi ponude, u principu, najjeftiniji je i najlosiji, zato sto naizgled ti sve nudi ali ti jos onako usput napomene i proxy i jos mali milion ogranicenja koja ti izgledaju nebitno....
Tek kada se uzivis u brzinu pa pozelis nesto vise od neta, bude ono veliko "prc"..... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
Samo dva bedna provajdera ima ovde Smile tehnicom je skuplji, a i time je bolji Smile
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
LG Nexus 5
Tako je, ne moze sam da menja ip....

Kada su ortaku radili wireless, tip ga pitao ako hoce da umrezava kompove, moze da mu ostavi par ip adresa....
Naravno, bez ikakve naknade, a ip su privatne....
Ma bwe, dosta je jedna IP adresa, kasnije on sam bira IP adrese u dozvoljenom opsegu, netreba niko da mu daje...
Kada umrezi ta 2 racunara ostaje mu samo da sheruje net i to je to, cak i nema potrebe da ukucava IP adrese, Samo treba stavi "Obtain an IP address automatically"Racunari ce se videti i prepoznati sami po sebi ako je XP na njima...

Veruj mi, i to zavisi od provajdera, kod nekih to obtain ne funkcionise, imao ti bilo koji OS....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Apple iPhone 4
Ne razumem bas najbolje zasto ne bi mogla 2 ili vise racunara? Ja imam dialup i sherovao sam konekciju kroz wireless do drugog kompa u sobi i to radi lepo. Tamo sam samo podesio privatnu IP adresu moje mreze i za gateway stavio moju IP adresu sa prvog racunara, opet privatnu i podesio DNS od provajdera i radi sve bez problema, ne treba proxy ne treba nista...

Jedino da to ako ides preko wireless-a ide drugacije ali ne znam, nemam uslove za bilo sta bolje od dialup-a pa ne mogu ni da probam... ali mislim da bi to trebalo da radi...
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Samsung Wave
U svakom slucaju neka pita, moze da se desi da to jednostavno nece tako da funkcionise kako bi trebalo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Blago kuci koju zaobidjem :D

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5996
Zastava Tako blizu a tako daleko
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 6130
Jer ko pita ne skita Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
Dakle ovako stoje stvari: Nisam bio da pitam ali za koj dan bi trebao da odem ali ima tu jos nesto. Posto ja imam i Kucu i Stan ovde u Krusevcu (Radije bi ostao kuci) imam tri mogucnosti: Ako ostanem Kuci, mogu samo Wireless da koristim ali nisam siguran kako ce to da bude. Drugo, ako odem u Stanu, tamo mogu isto da koristim Wireless (cak sa prozora vidim Access Point koje je daleko nekih 100-200m Smile , Evo slike ). Trece. Mogu i Kablovski internet ali ima i tu jedan problem. Smile U toj zgradi gde imam Stan uvedena je kablovska televizija samo sto se ja nisam projavio za prikljucak Smile pa ako se prijavim za prikljucak, zasta jos treba da se prijavim da bi koristio kablovski posto sam video kod providera PTT NET da je dosta jeftin a i on je valjda jedini ovde koji to nudi? Smile
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Samsung Wave
Ovo za wireless ti je idealno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
LG Nexus 5
Ako si mislio na zgradu ispod strelice tamo skroz, onda to i nije bas 100-200m....

Citat
pa ako se prijavim za prikljucak, zasta jos treba da se prijavim da bi koristio kablovski

Prijavi se i za prikljucenje na net i na kablovsku....pozeljno je da prospes pricu ti ili neko tvoj ste se nedavno tu uselili, a treba vam hitno net zbog toga i toga, a imate problem sto nemate prikljucak....

Ne znam koliko  ce to sve da te kosta, samo znam da ne bi trebalo da cekas vise od 3-4 dana. Sve zavisi da li imaju puno posla oko uvodjenja kablovske ili su skoro svuda vec uveli....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
 Smile Posao imam - pa ja sam bre mod. Smile
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.