Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 19:11:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koliko je besmisleno...?  (Pročitano 10420 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
@Wild-Dolphin
Ne ulazim ja u to da li si ti klinka ili nisi, a to i nema neke preterane veze sa godinama, klinac/klinka je period u psihickom razvoju i nije preterano vezan za mladost, znam ih i previse koji imaju 30 i vise godina a ponasaju se kao klinci. Definitivno imas klikera, ali moras malo realnije da gledas na zivot. U ostalom, ja nisam ni potegao to koliko godina imas, to je potegao/potegla mengele tj on/ona te je kategorisao u decu. A cinjenica da tu temu toliko izbegavas i da se toliko branis iako te niko ni za sta nije optuzio bas ne govori u prilog zrelosti... Godine ne mozes birati, ali svoje ponasanje mozes. Ako si mladja od nas to samo znaci da u startu imas prednost da se naucis na greskama koje smo mi pravili i da kad dodjes u godine u kojima smo mi sad budes u boljoj poziciji..
Jer, definitivno godine mnogo znace. I svi mi vrlo jasno primetimo razliku izmedju rezonovanja koje imamo sad, koje smo imali pre 5 i pre 10 godina

@clonezekapeka
Sam si dovoljno rekao o sebi.

@mengele
Ne shvatam potrebu da se uzrujavas, demokratija podrazumeva da svako ima pravo reci sta zeli i da svako snosi posledice onoga sto kaze.
Ne iskljucujem ljude koji imaju misljenja suprotna mojim, ovde je 16000 ljudi registrovano a banovano je svega 10ak uglavnom zbog vredjanja clanova ili sbog spamovanja foruma beskorisnim komentarima najcesce reklamama, nekad i nekim drugim stvarima kao sto su bile one njegove bile.
Ako vam se raspravlja o zekipeki imate temu o njemu pa se raspravljajte do mile volje, ne koristite ovu temu za to.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 8
Dragi moji, necu i nemogu vas sprciti da se prepucavate medju sobom, medjutim mogu vas obojicu zamoliti da me ne uvlacite u sve to i da me ne uvlacite u vase komentare.
CloneZekapeko, nemoj da pokvaris utisak koji si ostavio na mene. Umesto sto psujes, ostavi mi adresu kako bi nastavili razgovor na nekom drugom mestu.

Pozdrav obojici
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 8
Nema uzrujavanja.  Smile
Nemoj mi zameriti Serb.Fight. U komentarima i pisanjima doticnog zeke, pre nego je iskljucen, nije bilo ni reklama, ni beskorisnih komentara, niti vredjanja. Smile
E sada, ako si pod vredjanjem podrazumevao to sto ti je naglasavao da si dosadan, suvisan i bezpredmetan u temama koje je on postavio, onda je to sasvim druga stvar.
A beskorisnih komentara nekako sam mogla da nabrojim mnogo mnogo vise sa tvoje strane. Medjutim kako si ti glavni demokrata-policajac ovde, verovatno i sigurno je da ti mozes da masiras i maltretiras ljude na forumu. Smile
Predpostavljam sada da ces i ovo da podrazumevas pod vredjanjem.
Hoces i mene da iskljucis?
Ko je sledeci?
Zar niko nesme da ti kaze da si naporan i dosadan?
Nije ti to bas neka posebna reklama za sajt u kome si glavni.

Wild-Dolphin je verovatno neko naivno pilence koje je doslo na ovaj sajt u dobroj nameri, naravno da razgovara sa nekim. Ali verovatno ne da razgovara sa glavnim policajcem ovde koji ce pokusati da joj, kako je pocelo, pod pretnjama da je iskljuci, uvali svoja besmislena uverenja. Smile

Pregledala sam tvoje postavljene teme. Gomila besmislenih tema koje jedva da neko od 16.000 pomenutih i pogleda, a kamoli da komentarise.
A na jednoj ovakvoj temi kakva je ova, besmisao 8. Marta, ti si se okomio na ljude sa razlicitim shvatanjima od tvog. Smile

Wild-Dolphin, nemoj da klones duhom Smile , puno zena naokolo prezire praznike kao sto je ovaj na kome se zasniva tema. To obelezavanje je pre potrebno raznim muskim nesposobnjakovicima, a prisutni su se prepoznali kao takvi, kako bi imali izgovor da ljubakaju zene kojima u drugim okolnostima ne bi mogli ni da pridju.
A usput, zamalo da zaboravim, samo jos jedan razlog u kome bi se opijali na proslavama koje se jos uvek organizuju povodom toga.
Podrzavam te u gro stvari koje si iznela, medjutim, nemoj da nasedas na provokacije raznih “macho-a” ovde, koji pokusavaju da glume nesto o cemu samo mogu da sanjaju. Svoju intimu zadrzi za sebe, ili eventualno razmeni adresu sa nekim koga sama odaberes, pa ako ti je do price nastavi na nekom drugom mestu.
Ovde za takvo nesto ocigledno neces imati mira.

Na kraju krajeva, ako se budes previse opirala suprotnim misljenjima prisutnih, nebrini, naj vise sto moze da ti se desi je da budes iskljucena na silu. :|
Pozdravljam te Wild-Dolphin.
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
@mengele
Ako ti se i dalje prica o zekipeki pricaj na temi predvidjenoj za to. Ako ne poslusas upozoricu te jos jednom a onda banovati. Jednostavno, pravila postoje da bi se postovala, ko nece da ih postuje oticice odavde ili sam ili uz moju pomoc.
Da jeste spamovao, napisao je 5 identicnih tema u 5 razlicitih foruma i nakon toga je banovan. Kraj price. O onome kako se ponasao pre toga dovoljno govore njegove poruke i cinjenica da ga brani osoba koja se od starta isto kao on ponasa.
Nek ti dopre iz dupeta u glavu (jer po X-ti put ponavljam) da uopste nije stvar o suprotnim misljenjima, nikad nije ni bila, nego o stavu koji neko zauzima prema drugima.
Ovde ima nekih 50ak ljudi sa preko 600-700 komentara koji redovno dolaze i kojima je ovde lepo a i navijaju za drugi fudbalski klub, i podrzavaju drugu politicku partiju od mene, i druge su nacije i veroispovesti i imamo jos mali milion tema na kojima se mimoilazimo.
Niko nece biti izbacen zbog suprotnog misljenja, nikad nije ni bio, bice izbacen jer se ponasa kao idiot i tu opste nije bitno da li se slaze samnom ili ne oko neke stvari.
To bice je zaratilo sa celim forumom kako muskim delom tako i zenskim , vredjao je i druge ne samo mene, a sve sto treba o mojoj odluci rekao je komentarom na nju:
Citat
...Ajde seljacino i nju iskljuci.... Ma svakog ko ti se iole suprodstavi u razmisljanju....
Evo ga zekapeka..... jebo ti on mater...!

A sada me ponovo iskljuci, nabijem ti ga majke....

Kontas, jebe mi se da li ti se to svidja ili ne, al ja to ne trpim. Ne moram da trpim nicije lecenje kompleksa pa ni njegovo.
Ajde sad budi fina pa se od sad ponasaj u skladu sa pravilima i ne skreci sa teme nakon sto si upozorena da se na nju vratis.
Ako ti se sta ne svidja, imas puno pravo da odes i nikad se vise ne pojavis. Ako se vec pojavljujes tvoje prisustvo bice u skladu sa pravilima, kao i prisustvo bilo koga drugog.
Koristite istu leksiku, iste greske u pravopisu pravite. Jedino sto tebi nedostaje su tackice. Koristite iste racunare za pisanje + email adrese su vam slicne, sa iste adrese u vrlo kratkom razmaku ste napisali prvo ti poruku a zatim on onu uvredu, a onda si ti napisala da ti se javi Smiley Pritom on nije mogao znati o cemu se pise jer mu je nalog ugasen, kao gost nema pristup temama, a korisnicko ime je registrovano i maltene odmah poslata poruka, nije mogao stici ni procitati.
Nije ovo opsesija zekapekom, ovo je samo ono sto meni sa par klikova server kaze, a obicno takve informacije trazim kad mi je neko sumnjiv.

Ovde se svaka rasprava na temu zekapeke zavrsava. Ako vam sta nije jasno pitajte na temi koja je otvorena za tu namenu kada je on banovan.
Da li ti to dozivljavas kao pravedno ili ne je samo tvoja stvar i uopste ne znaci da ja to kao vlasnik moram postovati, a drugi korisnici trpeti.
I ne mlati u prazno, WildDolphin je apsolutno dobrodosla i nikad joj niko nicime pretio nije niti ce ako se nastavi ponasati korektno, jedino sto sam joj rekao jeste da o njenoj zrelosti ne govori previse cinjenica da se brani u vezi godina a niko je nije ni napao. Ona ima svoje rezone, ja svoje, ostali svoje, i normalno o tome diskutujemo.
Ti si ta koja je u startu napisala o ljudima na sajtu ovde:
Citat
Sa druge strane, mozda je taj datum potreban ljudima koji ovde na sajtu provode svoj zivot, pa unapred kazem da zaista razumem stavove izvesnih komentatora ovde.
Njima je zaista potrebno da odvoje jedan dan i kupe poklone zenama, ako ih uposte imaju, kako bi one same osetile makar kakvu paznju.
Gledajuci, posmatrajuci, postavljajuci se na mesto, eventualno mesto, zena muskih komentatora ovde, verovatno bih se osecala jako jako zapostavljenom.
Pobogu ljudi, muski svete! Umesto da se posvetite svojoj lepsoj polovini, vi se bavite ovde pisanjem o tome.
Imate li vi uopste svoju lepsu polovinu?
Sve imam neki osecaj da je nemate.
A ako i imate, onda pokloni moraju biti basnoslovno skupi, a kako nijedan od vas to nemoze da priusti, predpostavljam da ce vas zene ili devojke ubrzo napustiti. Inace, oni koji to mogu, se ne bave ovakvim forumima i ovakvim razgovorima, pa smo prisutni ovde samo mi sirotinja.
Dakle, gresim li?
Iz mog ugla gledanja, ja to ne bih dugo trpela. Noga u dupe, pa spavaj i pricaj o tome na sajtu.

Ok mi smo takvi, a posto si i ti clan, i o tebi to dovoljno govori.
Posto si u konfliktu sama sa sobom, sto se moze videti i po komentarima i po onome sto sam gore naveo italic slovima, budi ljubazna, vrati se normalnoj diskusiji ili otidji u miru.

Svaki dalji odgovor na ovo u vezi sa slucajem zekapeka007-clonezekapeka-mengele bice obrisan jer mu nije ovde mesto
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 53
@Serbian Fighter
Ti si mi mnogo zreliji kada banujesh tu ljude chim ti neshto ne odgovara... na kraju vishe niko nece ni dolaziti na ovaj forum...pa cesh stvarno postati u pravom smislu te rechi SerbianFighter...
...Mene je tako briga shta cesh ti misliti o meni, mom rezonovanju, zrelosti, godinama...vishe nemam zivaca niti zelim da se opravdavam, pogotovo ne tebi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Da ja ipak nacrtam?
U ostalom sta sam ja to lose rekao tebi? Rekao sam ti da je nezrelo to sto si uradila? Pa? Jel nije? Razmisli i sama, i ovo sto si sad napisala? Ko te je napao pa treba tako da se branis? I ko ti uopste trazi opravdanje? Svako ima pravo da misli sta mu je volja.

Politika ovog foruma se i onako ne menja 3 godine a ljudi je iz dana u dan sve vise a ukupno do sada izbacenih je manje od 20 a od tih 20 preko 50% je izbaceno zbog spamovanja reklama za razne multilevel akcije ili sajtove slicne prirode.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

ukratko.png
(66.88 KB, 460x389)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 8
E moj praznoglavi SerbijanFighteru!!!

Ja ovde vec punih godinu dana imam svoj lik, za koji ti naravno necu reci koji je, i razgovaram sa sasvim drugim ljudima bez problema.
Citajuci tvoje gluposti, a posebno raspravi sa zekanom, sam resila da ti obratim paznju na to da gresis, pa sam napravila jos jedan lik.  Ili nekoliko. Nikada to tvoja prazna glava nece moci da shvati i pohvata.
Naravno da znam E-mail doticnog zeke. Nije li ga on ovde ostavio javnosti kada je napravio svoj profil?

Kada si poceo da pricas o njemu kao krivcu, ja sam mu to javila E-mail-om i on se odmah pojavio, i rekao, odnosno napisao, ti je sta je imao.
To su oni uzrocno posledicni odnosi o kojima si govorio.
Praznoglavce!

S druge strane, koj si mi pa ti kurac na biciklu koji ce ovde da prica drugima kako ce se ponasati?!?
Osobina nas Srba je da psujemo.
Kakav si ti to SerbijanFighter koji ne dozvoljava ono sto je najsrpskije, a to je psovka?
Ti mora da ustvari nisi Srbin, cim pokusavas da nas Srbe ucis nekim novim manirima!!!
Sta si bre ti, neki fini Englez?!?!?!????
Predstavljas se kao Srbin!?!?    Pa odmah sam te provalila!!!

Pusti bre ljude da psuju, to je bre deo nase kulture!!!!!!


A za javnost, koliko da ostali ljudi na sajtu znaju, zekapeku si iskljucio zato sto je napravio novu temu kao apel DA SE PROMENI IME SAJTA BUREK FORUM U SERBIJANFIGHTER FORUM ZATO STO JE OVDE SVE MANJE BUREKA A SVE VISE SERBIJANFIGHTERA

Da li je to tacno sto mi je zekan napisao u odgovoru koji sam trazila od njega?
Znas kako, mani ti da nam crtas svoja pravila.
Zekapeka je bio u pravu kada te je onako napsovao. Bolje nisi zasluzio.

Sad slobodno BANUJ i mene, kada vec neznas pravu srpsku rec za to:
BAN – prevedeno sa engleskog jezika znaci – PROGLASENJE ZABRANE; PROKLETSTVO; ANATEMISATI

ANATEMISI sada i mene slobodno. Ma sve nas UKINI!!!

Ti za bolje i neznas.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Eto toliko i od tebe. Psovanje i vredjanje nije isto. Mail nije ostavio javno registracijom, taj mail koji je upisao samo on u svom profilu vidi, kad neko drugi pregleda profil nema pristupa toj informaciji. Ja sam ovde vlasnik i ja ovde postavljam pravila igre. Ako se nadje 20 ljudi od 16000 koji ih nece postovati, to je zaista njihov problem. Kad je neko slabovid iako mu vise puta ukazes, tu nema leka. Ban. Leci komplekse na drugom mestu.
Vi, Srbi sa takvom kulturom, daleko ste Srbiju doveli.

Temu zakljucavam jer zaista nema svrhe dalje pricati ovde.
Ako neko ima zelju da o ovome dalje prica neka otvori novu temu sa slicnom zadrzinom.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 19:11:57
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.15 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.