Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 11:23:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koliko je besmisleno...?  (Pročitano 10422 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
@mengele
Zekapeka je iskljucen zbog spama. O komentarima nemam neke narocite reci, oni sami o njemu najvise govore.

@Wild-Dolphin
Kako ide moj komentar?
Citat
.... ali to nazalost uglavnom i jeste tako...

E sad... to je cinjenica.. da li je to uvek tako ili ne niti sam rekao niti mislim, ali da svakako uglavnom jeste, jeste.
A o tome sta je prava ljubav... to je nazalost uglavnom tako...
Sta fali generalizaciji? Ako se ti ne uklapas u nju, kazi, to ne znaci da se ostalih 95% ljudi ne uklapa.
Kada trazimo partnera mi i trazimo one koji se ne uklapaju u stereotipe i generalizacije.. ali zato nam partneri i nisu svako ko naidje ulicom, nego se traze...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 53
@costa
...Ne mislim da imam svu pamet ovoga sveta...zapravo ima mnogo stvari kojih verovatno nisam ni svesna da ne znam...medjutim znam da razmiljshljam i imam pravo da se izdvojim iz svega generalnog i bilo kakve vrste kalupa jer ne zelim da glumim da sam neshto shto nisam...
To shto je tebi novac i ne znam ni ja shta na prvom mestu...tvoja stvar...i ne zelim da se mesham u to...svako ima svoje vrednosni sistem do koga drzi...
Takodje shto se tiche godina, nema potrebe da ih iznosim...sada i ovde...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pa nije da nema potrebe, ali to je tvoja stvar...
Godine mnogo govore o uglu iz kog se posmatra stvar.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 8
Prilicno sam prakticna, i praznim razgovorima se predugo ne bavim. Smile

Doticna Wild-Dolphin mozda ima i 13 godina, mozda deset, sto uopste nije vazno. Vazno je to da prilicno dobro i razumno sagleda stvari.
Ako to ne odgovara pojedinim citaocima, predpostavljam dalje da je internet prilicno siroko prostranstvo za neke druge teme i neke druge razgovore, pa istomisljenike mozete potraziti i na nekom drugom mestu.

Pozdrav i podrska za Wild-Dolphin
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 8
Serbianfighter, zbog kakvog spama je doticni iskljucen?  Shta ti je pa to?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 53
Hvala na podrshci(; [smilie=frisko90.gif]
Zivela ljubav za sve [smilie=frisko73.gif]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ima velike veze, jer ako ima 13 godina normalno je da na svet tako romanticno gleda jer nikad nije dosla u situaciju da sa osobom koju voli deli i dobro i zlo, i hleb i racune i srecu i probleme.
Ako te zanima da pricas o Zekapeki, a definitivno te zanima jer pisete sa istog racunara a i mail nalozi vam imaju slicnost, pitaj na temi koja je predvidjena za to, zaista ne zelim da gubim vreme na njega ovde.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 53
...Ma nemoj...ti bash znash da ako sam klinka nisam dozivela neke stvari od tih navedenih...gluposti....bila sam u svakakvim situacijama...mogla sam i zivot da izgubim...ali me nije briga, jer bi to bilo zbog prave stvari...stvarno ne znam shta josh mogu da ochekujem od nekih pojedinaca... nemoj te govoriti neke stvari ako ne znate... ta nagadjanja... no coment...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 8
SerbianFighter
Izgleda da si prilicno uplasen njegovih komentara pa se plasis cak i slicnih adresa.  ha ha ha          
Ne kazu dzabe da koga zmija ujede i gustera se plasi.
Jedino zajednicko nam je to sto imamo prilicno bliska razmisljanja sa doticnim. Smile
Medjutim, mene interesuje nesto drugo. Hoces li iskljuciti svakog, pa i mene ako ti se u razmisljanju suprotstavim?
Meni se cini da to tebe naj vise boli.
Procitala sam sve od doticnog danas, a procitala sam i neke tvoje komentare.
Prilicno su prazni tvoji komentari, cak i posle toliko godina provedenih na NET-u, i posle toliko puno razmenjenih tekstova i poruka.
Za normalnog coveka bi to trebalo da deluje kao edukacija i unapredjenje. To u tvom slucaju ne vazi.

Pominjao si i demokratiju i slobodu pisanja ovde. Prilicno je zalosno kada takvi ljudi kao ti pricaju o tome.
Pozdravljam te GLAVNO KOMANDUJUCI I GLAVNO ISKLJUCUJUCI CINIOCE OVOG SERBIANFIGHTER FORUMA
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zodijak
Pol
Poruke 1
...Ajde seljacino i nju iskljuci....   Ma svakog ko ti se iole suprodstavi u razmisljanju....
Evo ga zekapeka.....   jebo ti on mater...!

A sada me ponovo iskljuci, nabijem ti ga majke....!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 11:23:05
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.