Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koliko cesto prihvatate misljenje drugih?Savete?  (Pročitano 4525 puta)
03. Apr 2006, 13:57:09
Hronicar svakodnevice

Stigao mi je mail, eno kuce jale na POP-a....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 748
Zastava Usa
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Samsung 6
Pretpostavljam da svako od nas kada ima neki problem, ili dilemu ima nekoga od koga moze da zatrazi savet.Koliko cesto prihvatite savet koji dobijete Smile:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
LG 4X HD
uvek postoji mogucnost da ti neko drugi ukaze na nesto cega seti nisi setio,da ponudi drugi ugao gledanja na problem.
ja licno,volim da saslusam svakoga za koga smatram da je iole kompetentan da daje savete u vezi konkretnog problema
ali odluka ipak ostaje samo moja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
Ni jedan savet ne prihvatam zdravo za gotovo. Za savete pitam samo one za koje znam da su imali iskustva u sferi moje nedoumice. Prihvatam samo one savete koji se poklapaju sa mojim misljenjem. Uglavnom sam donosim svoje odluke.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Obicno su oni koji vole da daju savete glupi i nekompetentni, tako da dobar savet moras sam potraziti, ako je doticni uopste voljan da savetuje. Zivimo u svetu u kome je pravo znanje najveci kapital i oni koji zaista znaju su toga i te kako svesni. I za sferu privatnog zivota vazi slican princip, oni koji su zaista iskusni te nece vuci za rukav sa dobrim savetom.

Vidis, i ti ces biti inzenjer ako polozis 65 ispita i diplomski, a pravljenje karijere je tek pred tobom.(dobar savet) AAUUU, baki, ja bi da hvatam zjale, a da to postignem!!! E, vidis, za takav savet sam previse glup, nadji pametnijeg.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
... imaginelo, 'ne odustaj olako', ne kaze se dzaba dobar savet para vredi... pa onda ljudi to i unovce  Smile

volim da cujem misljenje, u formi misljenja.
da se onaj koji iznosi misljenje ne uvredi ako ne poslusam 'savet'  Smile
ima istine u tome da ce neko sa strane malo nepristrasnije sagledati nesto, i
eventualno ukazati na jos neke mogucnosti... to mi je nekako sasvim u redu.
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Stigao mi je mail, eno kuce jale na POP-a....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 748
Zastava Usa
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 6
Ni jedan savet ne prihvatam zdravo za gotovo. Za savete pitam samo one za koje znam da su imali iskustva u sferi moje nedoumice. Prihvatam samo one savete koji se poklapaju sa mojim misljenjem. Uglavnom sam donosim svoje odluke.

Zasto???Ok je da donosis sam svoje odluke ali da li si se nekad zapitao:''Ej, pa mozda neko drugi zna bolje od mene aj da ga pitam.''Ljude treba slusat, upijati od njih, uciti.Ne slusanje saveta ja mogu da objasnim samo kao neku vrstu bunta odnosno samodokazivanja i to samom sebi da mozes sve sam.


i ne zaboravi
Citat
''ima istine u tome da ce neko sa strane malo nepristrasnije sagledati nesto''
Citat
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
Apsolutno se slazem sa tobom, i normalno je da se covek ponasa u skladu sa svojim godinama i iskustvom. Tako sam i ja kao tinejdzer voleo da slusam i prihvatam savete svoga oca koji mi je u tom periodu zivota bio slika onoga kakav bih ja voleo da budem. Sada imam dovoljno zivotnog iskustva, pa mi je od drugih (ali samo onih cije je misljenje merodavno) potrebna samo potvrda za neke stavove u koje nisam 100% siguran. Pored toga, kroz razmenu stavova sa odredjenim ljudima dolazim do nekih informacija koje generisem, sto se kaze "u malom mozgu" i upotrebljavam po potrebi, ali samo uz saglasnost svoje intuicije (ako je iskustvo u deficitu).
Mozda sam bio malo stur na recima u postu iz kog si izneo takav zakljucak, ali sam i u njemu naglasio da
Za savete pitam samo one za koje znam da su imali iskustva u sferi moje nedoumice.
,sto znaci da sam svestan toga da
''... mozda neko drugi zna bolje od mene ..."
i nikada ne zaboravljam da
Citat
''ima istine u tome da ce neko sa strane malo nepristrasnije sagledati nesto''
A sto se tice samodokazivanja, hm.. Smile mozda to i nije tako lose ako je svrsishodno.

Da ne mislis da ti sve ovo pricam iz nekog bunta,egoizma i sl., iza takvih mojih stavova stoje rezultati koje ne bih iznosio "u etar", ali mislim da ne sumnjas u istinitost mojih reci. Smile
 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 288
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung X430
Mogu ja da saslusam i misljenje drugih i savete ali na kraju cu uvek da uradim onako kako ja mislim da je u redu,pa makar to bilo protiv celog sveta!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
Prihvatam samo one savete koji se poklapaju sa mojim misljenjem.
pa onda svo to savetovanje gubi smisao, ti onda samo trazis potvrdu svog misljenja.
e, sad je pitanje zbog cega...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
Pogresno sam se izrazio...Mislio sam da ce se razumeti kontekst, pa se nisam previse trudio da obrazlozim misao.
Misljenje, u smislu da prepoznajem logiku tog necijeg saveta. Ne mogu prihvatiti nesto sto mi je nelogicno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.