Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:05:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koliko cesto idete u pozoriste?  (Pročitano 4845 puta)
19. Jan 2007, 20:08:57
Hronicar svakodnevice


NecJu KUSUR.. HocJu ZWaKU..

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 533
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung E530
Zasto mladi nemaju potrebu i naviku da idu u pozoriste?  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Sony xperia tipo
Zato što je pozorište mnogo skupo, predstave dugo traju, zato što mnogi više ne idu ni u bioskop, jer je mnogo jeftinije nabaviti film i gledati ga kući... i nije baš da samo mladi ne idu u pozorište. Ima i mnogo starijih ljudi koji verovatno od osnovne škole nisu nikada više bili u pozorištu...
Ja idem sa drugaricom, jer moja tetka i njena mama rade tamo, pa možemo besplatno da uđemo...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


NecJu KUSUR.. HocJu ZWaKU..

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 533
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung E530
Zato što je pozorište mnogo skupo, predstave dugo traju, zato što mnogi više ne idu ni u bioskop, jer je mnogo jeftinije nabaviti film i gledati ga kući... i nije baš da samo mladi ne idu u pozorište. Ima i mnogo starijih ljudi koji verovatno od osnovne škole nisu nikada više bili u pozorištu...
Ja idem sa drugaricom, jer moja tetka i njena mama rade tamo, pa možemo besplatno da uđemo...  Smile

 
 
heh.... meni i mama i decko i ja redimo tamo.. a u kom pozoristu....?
a ne mislis da je ipak vaznije da mladi steknu naviku da idu.... i da za ZIVU scenu ne treba da coveku bude zao da da novac...?
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Sony xperia tipo
Svi radite tamo i ne možete besplatno da uđete?  Smile Pa, ne znam u kom si gradu... ja sam iz NS-a.
Ja mislim da bi mladi trebali da steknu naviku da idu u pozorište, ali još jednom ponavljam da nisu samo mladi ti koji ne idu u pozorište. (pa ja sam bila u pozorištu više puta nego moji roditelji... zajedno)  Smile Ali, možda je mnogo veći problem to što mlade ne zanima pozorište, jer ''na mladima svet ostaje''. A ako oni ne idu, kakve li su tek šanse da njihova deca idu... I novac je samo jedan od problema... mada, ja mislim da je to mnogo više izgovor koji koriste da bi opravdali sebe pred drugima. Da besplatno uvedeš sve koji kažu da im je novac problem, mislim da bi 50% njih pobeglo za pola sata, da kući na TV-u gleda: ''Menjam ženu'', ''Grand paradu'', ''Gledaj majku biraj ćerku'', ili šta već...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


NecJu KUSUR.. HocJu ZWaKU..

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 533
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung E530
ma ja ulazim bespatno... nije to problem... meni su i mama i deko glumci u narodnom pozoristu... ja radim kao kostimograf...... samo mi nije jasno kako je ljudima... maldima ili starima,sve jedno.... zao da daju pare na pozoriste.....
i zasto sve vise srecem ljude koji su u fazonu.... ma daj..... idem u silikonsku dolinu na kafu..... koje pozoriste....
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


NecJu KUSUR.. HocJu ZWaKU..

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 533
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung E530
pardon... i mama i decko glumci.... Wink
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1370
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
volela bih da idem u pozoriste ali su karte skupe i ne mogu nikad da se nadju,nadju ih oni koji imaju vezu a ja vezu nemam!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


NecJu KUSUR.. HocJu ZWaKU..

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 533
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung E530
volela bih da idem u pozoriste ali su karte skupe i ne mogu nikad da se nadju,nadju ih oni koji imaju vezu a ja vezu nemam!


pogledas na pocetku meseca repertoar........ vidis koja ti se predstava gleda i tada nabavis karte..... ne cekas dva dana pred predstavu... nemoj mi reci da svih trista ljudi koji dodju imaju vezu.........
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1370
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
cic posto vidim da si upucen kazi mi koja je cena karata jer nisam iz beograda a i kad sam u beogradu zurim da sto pre pobegnem iz njega jer ne volim taj grad!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


NecJu KUSUR.. HocJu ZWaKU..

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 533
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung E530
cic posto vidim da si upucen kazi mi koja je cena karata jer nisam iz beograda a i kad sam u beogradu zurim da sto pre pobegnem iz njega jer ne volim taj grad!

 
za pocetak ... upucenA.... Smiley
 
zavisi... ne mozes tako da pitas... to je kao da pitas koliko kostaju kola...  Smile
 
zavisi od pozorista ... predtave.... da li je gostujuca... i jos mnogo toga.... ne znam sta te zanima....
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:05:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.