Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Glasanje
Pitanje: Koliko bi realno vas PI iznosio kao kakvo takvo merilo znanja?
3000-4000
1.6%  (1)
4000-5000
1.6%  (1)
5000-6000
4.7%  (3)
6000-7000
29.7%  (19)
7000-8000
40.6%  (26)
Preko 8000
7.8%  (5)
Moj PI nije moje merilo znanja uopste.
14.1%  (9)
Ukupno glasova: 64
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koliki je tvoj PI i koliki je tvoj maksimum po tom pitanju?  (Pročitano 10763 puta)
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
SonyEricsson C902
Citat
Moj rekord za prvih sedam dana jeste oko 6000, ali trenutno imam manje. Najčešće sam igrao u rani sabah, i mnogo puta mi se događalo da oba protivnika imaju nabudžene krstove i preko 2000 odigranih partija, pa nisam imao neke šanse sa njima. Meni se sad (posle 250 igara) ponavlja 30 % pitanja, pa kontam da je njima neuporedivo lakše, a to najbolje osetim kod pitanja sa aproksimacijama, kad grunu tačan broj ili godinu tamo gde ni stručnjak za tu oblast nema pojma o tome. No, dobro...

Btw, ne osećam se ni gluplje ni pametnije sa manjim ili većim PI - jem, niti imam izvor samopouzdanja u demonstraciji bespotrebnog znanja (jbt, rimujem  Smile). Pokušavam da se igram i zato izbegavam monstrumske termine, a da je kviz napravljen tako da za prvih 10 dana mogu da postignem 8000, verovatno bi me želja za takmičenjem napustila tokom narednih 10. Bolje je ovako, pa makar bilo 35 % besmislenih pitanja.  Smile

Posle odredjenog broja igara sve se manje ponavljaju pitanja,bar tako mislim,u početku mnogo vise.A ne mora da znači da ubijaju oni sa preko 2 000 igara,uglavnom ubijaju oni sa 200 igara i plavim krstom Smile
IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Sta mi gledas profil? Ako ti trebam, javi se

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 496
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63

Citat
uglavnom ubijaju oni sa 200 igara i plavim krstom Smile

taj sam  Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 24. Sep 2010, 09:31:07 od Debeljce »
IP sačuvana
social share
Hvala svim mojim bivsim, jer da nije bilo njih, ne bih znao da postoje bolje...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
napredujem vrtim se tu oko 6400... Smile
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Be yourself, no matter what they say!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 331
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Posle odredjenog broja igara sve se manje ponavljaju pitanja,bar tako mislim,u početku mnogo vise.A ne mora da znači da ubijaju oni sa preko 2 000 igara,uglavnom ubijaju oni sa 200 igara i plavim krstom Smile

 Smile Pokušavam da pronađem zrnce logike u tvom objašnjenju, ali mi nešto ne ide.
Stvarno ne kapiram tu "ideju" o ređem ponavljanju pitanja posle određenog broja igara (?!). Dakle, meni se sa 260 igara obavezno ponavlja 3 - 5 pitanja, ali ja ne znam da me to mašina, zapravo,  čašćava zbog toga što sam početnik?! Još će ispasti da je meni lakše nego nekom ko je već 20 puta apsolvirao te iste podatke (jer je i on najpre imao 260, pa 1260, pa tek onda 2260 odigranih partija) ?! Ne može to.

Druga ideja, o "opasnim plavokrstašima" koji su odigrali 200 komada, takođe prkosi logici. Zar takvi nisu mogli posle 3000 partija da se iznova registruju (ili nešto slično)? Zar je uopšte moguće da jedan (pravi) početnik u proseku daje 80 i kusur % tačnih odgovora na pitanja od kojih je polovina osuđena na "faktor sreće"? Razmisli. Uostalom, takvih verovatno nema mnogo. Ja još nisam naišao ni na jednog.  Smile
« Poslednja izmena: 25. Sep 2010, 04:13:48 od Nonšalantan »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia krntija
Druga ideja, o "opasnim plavokrstašima" koji su odigrali 200 komada, takođe prkosi logici. Zar takvi nisu mogli posle 3000 partija da se iznova registruju (ili nešto slično)? Zar je uopšte moguće da jedan (pravi) početnik u proseku daje 80 i kusur % tačnih odgovora na pitanja od kojih je polovina osuđena na "faktor sreće"? Razmisli. Uostalom, takvih verovatno nema mnogo. Ja još nisam naišao ni na jednog.  Smile

alo čoveče, dečko je bio sarkastičan.

A ne mora da znači da ubijaju oni sa preko 2 000 igara,uglavnom ubijaju oni sa 200 igara i plavim krstom Smile

Sarkazam. Kontaš?  Smile
« Poslednja izmena: 25. Sep 2010, 04:23:52 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Be yourself, no matter what they say!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 331
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Pa, prvo mi se učinilo da je bio ironičan (ne sarkastičan), a onda sam još jednom pročitao prvu rečenicu. Nije ni važno.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia krntija
i ja sam se pogrešno izrazio... uglavnom, podrazumeva se da ne postoji lik koji sa malo igara može da ima takav skor od 80% procenta tačnih odgovora i plavim krstom. takav igrač je svakako igrao ranije i onda otvorio novi nalog i to svi koji igraju nešto duže znaju. nema potrebe da nikom "otvaraš oči".
« Poslednja izmena: 25. Sep 2010, 04:57:37 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
SonyEricsson C902
Citat
i ja sam se pogrešno izrazio... uglavnom, podrazumeva se da ne postoji lik koji sa malo igara može da ima takav skor od 80% procenta tačnih odgovora i plavim krstom. takav igrač je svakako igrao ranije i onda otvorio novi nalog i to svi koji igraju nešto duže znaju. nema potrebe da nikom "otvaraš oči".i ja sam se pogrešno izrazio... uglavnom, podrazumeva se da ne postoji lik koji sa malo igara može da ima takav skor od 80% procenta tačnih odgovora i plavim krstom. takav igrač je svakako igrao ranije i onda otvorio novi nalog i to svi koji igraju nešto duže znaju. nema potrebe da nikom "otvaraš oči".

Sadcu,decko je nov,nemoj odmah na krv i noz  Smile
IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Sta mi gledas profil? Ako ti trebam, javi se

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 496
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63

Citat
nemoj odmah na krv i noz  Smile

nego kako Smile
IP sačuvana
social share
Hvala svim mojim bivsim, jer da nije bilo njih, ne bih znao da postoje bolje...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 453
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.125 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.