Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 06:01:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kolika je zarada od weba  (Pročitano 5429 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 234
Zastava Sokobanja
mob
Nokia 
Neznam da li smo se razumeli, mene ne interesuju free hostovi i free domeni nego zakup koji je samo moj.
Imam par ideja koje bi mozda mogle da privucu vecu masu ljudi na netu. Na to mi odgovorite.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ocekujes da pricamo o imaginarnim stvarima?
Ako napravis nesto dobro, za pravo trziste, na pravi nacin, budes dovoljno ekskluzivan, mozes da zaradis mnogo.
Ako pogresis u bilo kojoj od stavki moze da ti se desi da ne uradis nista.
Masa ljudi i ozbiljna zarada u principu nisu preterano povezani.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
Ili u prevodu- nema leba bez motike... ja imam sajt i na njemu prodajem nesto i to je nesto.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ima leba bez motike. Samo za to treba jako mnogo planiranja.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Стеву Ченејца је убио гром,нежно ко руком...

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 571
Zastava Novi Sad,Čenej
mob
Nokia 6680
Da bi uspeo nesto (zaradio vece pare) sa web-designom nemozes raditi sam.Treba ti najmanje jos dva lika da rade sa tobom  Smile
IP sačuvana
social share


razumeo....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Hm.. da... zanimljivo... na cemu je utemeljena ta izjava?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Стеву Ченејца је убио гром,нежно ко руком...

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 571
Zastava Novi Sad,Čenej
mob
Nokia 6680
Uzmi npr mobile. De i napravi nesto slicno kod nas,sto bi ti donelo neku zaradu, ipokusaj to da odradis sam,no way dude! Ili naprimer napravi neki javni servis sto bi ti moglo doneti solidnu posecenost sto ti unapred donosi mogucnost reklamiranja preko tvog sajta,ali ni to ne mozes postici sam ako mislis imati drustveni zivot. . . . . . Znaci govorim o nekom llegalnom nacinu zarade novca tj. Ne koristiti se prevarama xxx domena. . . . .   Smile

[Edit by SerbianFighter: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 03. Okt 2005, 20:29:04 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share


razumeo....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kakve to veze ima sa bilo cime?
Da napravis ok portal recimo za nesto kao mobile.de treba ti par meseci, sto planiranje sto izrada.
Kad to zavrsis uzmes "crnca" koji sedi i unosi za fiksnu platu i ako ima potrebe kasnije siris tim dalje, i uzimas ekstra kintu.
Niko od njih ne mora da zna apsolutno nista o webdesignu ili developmentu, njihovo je da popunjavaju podatke, odgovaraju na mailove i telefone

Poenta je samo u tome da takvi projekti ovde jos uvek ne mogu proci jer nema publike, a i pare bi bile (sto zbog obima, sto ovako) mnogo manje nego u Aut ili Ger.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Стеву Ченејца је убио гром,нежно ко руком...

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 571
Zastava Novi Sad,Čenej
mob
Nokia 6680
Igrom slucaj aj sam radio neki sajt za neki mali auto plac u Novom Sadu i iznenadjen sam posetom.Sajt je posecivan sa 30-50 kompjutera dnevno a imao sam oko 60 poseta tj. ulazaka na homepage sto znaci da ljudi to gledaju (naravno nemoze se porediti sa posetom nekog poznatog sajta ali...).U proslih 14 meseci imao sam 22770 poseta tj otprilike 55 poseta dnevno.Sve to sam uspeo kao pocetnik.Stavio sam link na par posecenijih sajtova i odradio dobre prijave na pretrazivace.Od sveg toga kapljali su evrici taman dovoljno da se ulaze u komp i literaturu.Cim zavrsim sa vojskom prelazim u realizaciju dve idejice   Smile sto bi,naravno ako prodje moglo da mi donese lepe parice.Poenta ove price je sledeca:kod malog sajta za auto plac morao sam cesto da pozovem druga u pomoc (slikanje kola,obrada slika,kucanje texta....) a za ove nove ideje moracu da se uortacim sa najmanje dvojicom koji znaju makar nesto sa racunarem (ako nista drugo makar da citaju mail)

p.s. izvinjavam se na dugackom textu koji verovatno davi mnogel
IP sačuvana
social share


razumeo....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Lepe parice su krajnje relativan pojam.. to moze i da se zaradi.. i ovih sadasnjih par auto portala uzimaju ok kintu za nase uslove, ali to nema realnu puliku i buducnost, posebno sto se tice akcije kao sto je mobile.de ili ebay gde ljudi sami treba nesto da ponude... Nemas ni normalan sistem naplate, ni masu od koje uz razuman procenat mozes da uzmes ozbiljnije pare...
Nije problem zaraditi za platu, dve .. problem je napraviti nesto dobro nakon cega mozes da odes na odmor 3 godine i samo nadgledas.. a robovi rade..

Inace.. uz korektan materijal na sajtu, i uz search engine friendly sajt.. poseta bi trebala biti x10 bez da se cimas...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 06:01:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.