Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 ... 35 36
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koji vam je najbolji terenac?  (Pročitano 67714 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
 Smile Smile Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6028
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
Moze li neko usput da mi kaze da li je problematicno odrzavanje terenca poput Range Rovera kod nas (cena servisa i uopste kakve su im cene delova)  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Motorola 
Koliko treba da iskesiras za range rover? Mene interesuje kako bi se danas snasli luksuzni dzipovi kao sto su land cruiser,pajero u njivama,brdima,da li bi ima otisli branici i ostali delovi karoserije? Ipak je glupo kupiti dzip od 50000 evra i voziti ga svuda.

Ne znam koji je najbolji,ali znam da su se suv vozila previse komercijalizovala,pogotovo pajero,land cruiser,land rover nije ni nalik kakav je bio,nisan patrol. To mislim na dizajn,pre su bili jednostavnijeg dizajna,kockastog oblika,a sada sve vise prave spustene dzipove nalik na karavane i sa nekim svemirskim dizajnom koji sluzi za kurcenje bogatasa.


Pajero je bila dobra po meni prva i druga generacija i donekle treca.
Pre su predstavlja simbol pravih robusnih dzipova,i pre nije bilo masa dzipova ko sto ih sada ima koji bi se lako zaglavili u blatu.

Nisan patrol je totalno u otisao u grac kao i land rover. Ovo je izgleda fora samo da bude fensi tj.kopiraju bmw x5,kia sorento,audi g5 itd...i ostale suv-ove koji nicemu ne sluze. Znaju da to sada ljudi traze i da ce se to prodati. Eto npr.lada niva i dalje je istog dizajna,ali zato kida van puta.
« Poslednja izmena: 28. Mar 2011, 23:30:13 od Don Shone »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6028
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
Koliko treba za polovni Range Rover - pogledaj ovde

Sto se mene tice, urbani terenac (tako cu ga nazvati) treba da bude prvenstveno udoban i veoma siguran. Sto se tice tzv. off road mogucnosti dovoljno je da mogu na njega da nabacim skije i ostalu opremu i idem na planinu... ili da odem na selo kod prijatelja na rostilj i ti fazoni.

Bilo kakvo divljanje po njivama, rekama, sumama ili zivom blatu  Smile je iskljucivo rezervisano za dosta robusnije masine koje realno i nisu za svakodnevnu upotrebu po gradu ili da odes sa njima na duzi put na planinu Smile
« Poslednja izmena: 28. Mar 2011, 23:58:24 od Milanno »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 35 36
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.