Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koji telefon...  (Pročitano 475 puta)
02. Feb 2005, 15:02:30
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 153
Sony-Ericsson K500
Sony-Ericsson K700

Cena u Zr je 170e otprilike za ove telefone...Prodavac kaze da su skoro identicni...U prvi mah sam htela da uzmem cerki Sony-Ericsson T630, ali kad je cula da ovde ima i mp3 predomislila se (mada koliko sam shvatila tu moze stati mozda dve tri pesme?), ali ja bih da cujem vase misljenje o ovim telefonima, vrede li oni tolike pare? I ima li razlike medju njima uopste i u cemu ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Blago tom prodavcu koji je rekao da nema razlike..
Nerealno je da su cene oba telefona tolike, jer prvi kosta 150-170 evra a drugi 220-240 evra po prodavnicama.

K700 je daleko kvalitetnije resenje, sa dobrim ekranom, i kvalitetom kucista, sa fm i mp3 stereo.. ali sto se mp3 tice... to je manje vise beskorisno kad telefon ima ukupno 39 mb memorije od kojih je mozda za koriscenje slobodno nekih 30.. a to je jedva 10 pesama ako i toliko.. i k500 prema specifikacijama moze da pusta mp3 [mozda nije tacno] ali ima 12mb... sto znaci stavis jednu dve pesme i to je to...  u sustini podrske za mp3 su tu samo kao podrske za mp3 zvono.. dalje od toga nema nekog narocitog smisla ici...

Sony Ericsson nije napravio ni sto se nize ni sto se srednje klase tice telefon koji ima ok performanse i mmc slot, tako da...

Trenutno je mozda t610 ili t630 best buy, stim sto ako se izuzme nesto losiji display t610 je meni i lepse i bolje resenje... jer to i onako nisu telefoni koji previse nude i od kojih se previse ocekuje...

Ako hoce cerka da koristi telefon za slusanje muzike, gledanje filmova, igranje igrica i slicne stvari koje klasicni telefoni ne nude nek razmisli o nekom od jeftinijih symbian telefona Nokia 3650, 3660, Ngage, Ngage-QD, 6600 ... nece se razocarati...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
Zastava Vanc
Citat: SerbianFighter

Ako hoce cerka da koristi telefon za slusanje muzike, gledanje filmova, igranje igrica i slicne stvari koje klasicni telefoni ne nude nek razmisli o nekom od jeftinijih symbian telefona Nokia 3650, 3660, Ngage, Ngage-QD, 6600 ... nece se razocarati...


Imam Nokiu 3650 i na zalost nije najsrecnije rjesenje za slusanje muzike. Jednostavno zvuk je mono, i zvuci lose lose (cekam 6630 da pojeftini). Druga stvar, licno imam infrared adapter ne bluetooth, tako da cak iako ste spremni na mono zvuk, uzima tonu vremena da se prebace mp3's sa PC na telefon.

Mislim da je K700 sladak zenski telefon. Moja prijateljica ima K500 i prilicno je zadovoljna sa signalom i tonom (sto je inace prednost Nokia telefona), i mislim da K700 definitivno nije losiji u tom pogledu. Dodavsi jos uz to i FM radio, mislim da necete pogrijesiti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
to se vec granici sa suludim... irda prebacuje 14.400 i puca ko nenormalan.. pa niko normalan nece to kupiti ....
a to sto ima mono zvuk...  jbg kolko para tolko muzike...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
Zastava Vanc
Citat: SerbianFighter
to se vec granici sa suludim... irda prebacuje 14.400 i puca ko nenormalan.. pa niko normalan nece to kupiti ....

haha      . Kupio ja prije nekog vremena jer moja 7210 takodje ima irda port - reko' jednim udarcem 2vije muhe. Eto, jos korisim pribor za prvu pomoc  Smile  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: sony

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.