Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koji telefon na preklop bi mi preporucili?  (Pročitano 11455 puta)
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 550
Gx20 ne, ali gx-30 da ... Jes' prost, al' je cudo tehnike ...
IP sačuvana
social share
Volim i postojim.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sve je to cool... al os based telefon koji nemas gde flashovati... jebaji ga
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 550
Pa gx30 nema os ... A verovatno joj nikad nece trebati flashovanje telefona ...
IP sačuvana
social share
Volim i postojim.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 87
[size=24px][/size]ljudi samsung v-200 je dobar telefon i nije takav sit kako vi opisaste sve samsunge.jedina mana mu je baterija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pitaj da li ce ti i jedan serviser reci da samsung valja ? Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 87
[size=24px][/size]jel znas majstore da je Nokia potpisala ugovor sa Samsungom o zajednickoj saradnji.Ja kazem da je Nokia najbolja, ali u oblasti telefona na preklop tu je Samsung tata. najlepse telefone trenutno ima Samsung.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Telefon koji nema ni jednu opciju koja nesto vredi kosta 300e, e to je samsung.
Ima prelepe displaye i fenomenalne melodije... i tu se zavrsava prica.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Upravo tako. Do sada sam jos i mislio da mozda samsung nesto vredi. U zadnje vreme imao sam prilike da se uverim licno koristeci par modela, da je samsung ekstremno los i nekvalitetan telefon i da je sramota da nesto tako kosta vise od 70-80 eu i to BILO KOJI MODEL. Slazem se sa SF-om da samsung imao samo odlicne melodije, gde je stvarno najbolji i odlicne display-e, mada tu nisu tako ipsred konkurencije. Ostalo sve je tako jadno i nekvalitetno, da je to uzas zivi. Medjutim, s'obzirom da samsung telefone kupuju u 99% slucajeva ljudi koji ih kupuju zato sto su "lepi"  Smile  Smile  Smile , onda je za takvu grupu korisnika samsung zaista najbolji telefon iako se meni licno cak ni dizajn nesto preterano ne svidja.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
I jos da kazem da ne znam ko je sa kime potpisivao ugovor o saradnji, ali ako je ovo kojim slucajem tacno, pretpostavljam da je rec samo o saradnji mozda u oblasti melodija ili eventualno display-a. Takodje je moguce da je samsung platio licencu ili tako nesto nokiji za os ili nesto slicno, ali to vec nije saradnja nego kupovina tehnologije. Sve u svemu imao sam pozitivno misljenje o samsungu do pre izvesnog vremena, a od skoro ne mogu da ga smislim, tako da ako mene pitate, BEZITE OD SAMSUNGA KOLIKO VAS NOGE NOSE!
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 87
Citat: Bad Habbit
I jos da kazem da ne znam ko je sa kime potpisivao ugovor o saradnji, ali ako je ovo kojim slucajem tacno, pretpostavljam da je rec samo o saradnji mozda u oblasti melodija ili eventualno display-a. Takodje je moguce da je samsung platio licencu ili tako nesto nokiji za os ili nesto slicno, ali to vec nije saradnja nego kupovina tehnologije. Sve u svemu imao sam pozitivno misljenje o samsungu do pre izvesnog vremena, a od skoro ne mogu da ga smislim, tako da ako mene pitate, BEZITE OD SAMSUNGA KOLIKO VAS NOGE NOSE!
Daj razlog zasto tako mislis.Sto se tice cena na trzistu ne znam kako se krece, ali znam da E-700 mozes da kupis za oko 450 eura.Taj telefon sa svim opcijama i nije mnogo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.