Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 12:31:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koji ste tip udavače?  (Pročitano 3815 puta)
09. Avg 2011, 19:09:02
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
Imate više od 30 godina i niste se udali? Voleli biste da se konačno skrasite pored svog gospodina Pravog. Američki porodični terapeuti utvrdili su da se sve neudate devojke mogu svrstati u pet grupa. Otkrijte kom tipu vi pripadate.

Problem žena 21. veka leži u tome što one veruju da u svetu postoji savršen muškarac koga će pronaći samo ako ga neprestano budu tražile. Nikada im ne pada na pamet da je onaj koga imaju kraj sebe najbolje što može da se nađe. Zato stalno proviruju iza ćoška, ubeđene da ih baš tamo čeka samo njihov gospodin Pravi. Da bi pomogli ženama da izbegnu ovaj scenario, američki porodični terapeuti su identifikovali pet novih tipova udavača 21. veka. To može da vam posluži kao putokaz kako da izvučete maksimalnu korist iz svog solo statusa.

PROFESIONALNA USAMLJENICA
PROFIL LIČNOSTI: Čim okončate jednu vezu, odmah počnete da se ponašate u stilu "sama sam i time se dičim". Stalno pričate o tome kako je život neudatih dama sjajan, dok su udate, kao po nekom nepisanom pravilu, večito nesrećne.
ČESTO KAŽETE: Više mi neće trebati ove tange, kupujem pamučne gaćice!
RETKO KAŽETE: Čestitajte mi, sama sam punih godinu dana!
ŠTA KAŽU PSIHOLOZI: Vi ste dovoljno pametni da shvatite da muškarci ne bi trebalo da budu vaš centar sveta, ali ipak želite da imate jednog kraj sebe. Volite da vas drugi vide kao nezavisnu ženu, ali netremice vrebate podobnog kandidata za svog "večnog partnera". Crpite samopoštovanje iz svake veze.
SAVET PLUS
Uložite što više truda i vremena u druge aspekte svog života. Ako pored sebe uvek imate muškarca, mnogo propuštate u istraživanju vlastite ličnosti. Pokušajte da ostvarite ležernu vezu umesto što se svim srcem i telom bacate u svaki ljubavni odnos. Kad počnete da se viđate s novim muškarcem, postavite sebi rok od četiri nedelje tokom koga će reč „stalna veza“ biti izbačena iz vašeg rečnika.


NEPROBIRLJIVA OČAJNICA

PROFIL LIČNOSTI: Veče bez muškarca je za vas kao Nova godina bez jelke. Nikada ne napuštate noćni klub rano za slučaj da se "gospodin Pravi" ili makar "gospodin Potpuno Pogrešni" pojavi u poslednji čas.
ČESTO KAŽETE: Još samo pet minuta, mislim da sam ga upecala.
RETKO KAŽETE: Večeras je kod mene ženska žurka.
ŠTA KAŽU PSIHOLOZI: Imate manjak samopouzdanja. Ne osećate se dobro u vlastitom društvu zbog toga što ste stalno nesrećni i nezadovoljni sobom. Osećate se prazno i tražite muškarca da popuni tu emocionalnu prazninu. Ali, muškarci na kilometar umeju da nanjuše vaš očaj, pa vas iskorišćavaju i tako vas čine još ranjivijom.
SAVET PLUS
Prestanite da lovite muškarce tako što ćete se jednom nedeljno baviti nečim u čemu oni ne učestvuju. Napravite pakt s najboljom drugaricom, obavežite je da vas odvede sa žurke sat vremena pre kraja da ne biste ostali da skupljate „otpad“. Nikad ne prihvatajte vezu na prvom sastanku. Obratite pažnju na neprobirljive očajnice oko sebe da biste s distance videli koliko takvo ponašanje ne zaslužuje truda.


VEČITO NEZADOVOLJNA
PROFIL LIČNOSTI: Vi možda imate stalnog partnera, ali sve vreme motrite da li će da naiđe neka bolja prilika. Nikada niste zadovoljni onim što imate, i ne ustručavate se da tražite "hleba preko pogače".
ČESTO KAŽETE: Moj dečko me ne razume.
RETKO KAŽETE: Toliko sam srećna što sam s Perom, Mikom, Lazom…
ŠTA KAŽU PSIHOLOZI: Ne umete da uživate u trenutku, već neprestano maštate o svetlijoj budućnosti. Vaše nezadovoljstvo je uslovljeno niskim pragom tolerancije za svakodnevne, obične stvari u vezi. Obožavate romantiku, ali ne umete da raspirite strasti. Čim pronađete novog partnera, počećete da vrebate sledećeg.
SAVET PLUS
Napravite spisak svih pozitivnih aspekata vaše veze i zakačite ga na vidno mesto u stanu. Isprobajte novu seksi tehniku sa partnerom jednom-dvaput mesečno. Nagovestite mu da biste voleli malo romantike, a on će uvek biti voljan da vas sledi samo ako ga povedete. Kad počnete da sanjarite o drugom, idealnom muškarcu, setite se da ćete morati da perete i njegove prljave čarape.

 

UDATA SAMICA
PROFIL LIČNOSTI: I kada ste u srećnoj vezi, vi naprosto ignorišete tu činjenicu. Mada volite svog partnera, ponašate se kao slobodna devojka. Izlazite bez njega zanosno obučeni i flertuje s drugima.
ČESTO KAŽETE: Ne čekaj me.
RETKO KAŽETE: U subotu uveče? Neću moći, pošto je to naše intimno veče kod kuće.
ŠTA KAŽU PSIHOLOZI: Vi crpite samopoštovanje iz pažnje koju vam poklanjaju muškarci. Stalno su vam potrebni novi obožavaoci. Uzbuđuje vas i rizik, a to je opasna kombinacija pošto prenaglašeno flertovanje vodi u tuđi krevet. Hteli biste da imate sigurnost kod kuće, a uzbuđenje napolju. Tek kada izgubite muškarca, shvatate šta ste imali.
SAVET PLUS
Da li biste trpeli da se vaš partner tako ponaša? Pozovite ga da povremeno izađete na neko novo, uzbudljivo mesto. Igrajte različite uloge: neka se on pretvara da vas ne poznaje, a vi ga zavedite seksi flertovanjem. Dogovorite se da oboje flertujete s nepoznatim ljudima, to vam možda i pojača uzbuđenje.

PRAVA USEDELICA
PROFIL LIČNOSTI: Živite sa mačkama. Ubeđeni ste da muškarci samo donose nevolje. Vi mislite da ste sami sebi dovoljni. Ali tvrdite da vam takav život prija. Šta tu još ima da se doda?
ČESTO KAŽETE: Ne večeras. Moram da četkam moje mace dok gledam seriju.
RETKO KAŽETE: Dođi kod mene da vodimo ljubav.
ŠTA KAŽU PSIHOLOZI: Zaista uživate samo kada ste sami. Ukoliko vam se muškarac udvara, odmah pomislite "zašto da se gnjavim". Zaboravili ste kako se održava jedna veza i verovatno ste duboko potisnuli svoj libido i interesovanje za muškarce.
SAVET PLUS
Izađite iz svoje čaure i vežbajte flertovanje sa drugovima. Posmatrajte kako brbljivi ljudi razgovaraju da biste mogli da ih imitirate i tako povećate svoje samopouzdanje u društvu. Podsetite se svih prednosti veze, a ne samo nedostataka. Izađite u mešovitom društvu i povedite sa sobom prijateljicu da vam drži strah.

 

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Jebote, ko ovo piše?  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.107
mob
Nokia krntija
Žene





Smile
« Poslednja izmena: 09. Avg 2011, 19:28:48 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 2979
Zastava Arandjelovac
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.107
Hehe, zanimljiv tekstic Wink
IP sačuvana
social share
Да ли ме волиш или мрзиш?
У сваком случају имамо проблем.
Dr House
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
Fora je sto svi ovi tipovi postoje, ali jos veca fora je sto su ti tipovi mozda 20% zenske populacije. Ostalih 80% je iole normalno.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
Zene, kakva analiza. Zabrinite se. Cccccccc
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
ja sam ova VECITO NEZDOVOLJNA..
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.107
mob
Nokia 
Svidelo se to vama ili ne ali ovi tipovi zena postoje,zapravo poznajem od svakog tipa po jednu ...
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.107
mob
Apple iPhone SE 2020
Jao, nisam se nasla...  Smile

Sta cu sad... ja ne postojim...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
Svidelo se to vama ili ne ali ovi tipovi zena postoje,zapravo poznajem od svakog tipa po jednu ...
O tome i ja razmisaljao juce. Cak stavise, ove sto ja poznajem i nemaju 30 godina vec su po 20,25 a opet itekako potpadaju pod ove tipove.

Kazem, sreca je da su u manjini.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.107
mob
Nokia 
Svidelo se to vama ili ne ali ovi tipovi zena postoje,zapravo poznajem od svakog tipa po jednu ...
O tome i ja razmisaljao juce. Cak stavise, ove sto ja poznajem i nemaju 30 godina vec su po 20,25 a opet itekako potpadaju pod ove tipove.

Kazem, sreca je da su u manjini.  Smile

Pitanje je da li su u manjni...jer ove danasnje koje kukaju kako ne mogu da nadju nekoga u u sustini samo KENJAJU kad ih neko pita da li su dovoljno otvorene, da li su "spustile lestvicu" ...O da - jesu. A kad ima naidje sjajan momak, koji eto nema kovrdzavu nego zalizanu kosu ....fuck him...jbg...zene su izmedju ostalog lazljivice svetskog kalibra.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
Pa ako gledamo celokupnu populaciju zena, onda itekako jesu u manjini. Ako gledamo samice, onda i tako i tako ali mi se opet cini da je vise onih "normalnijih", koje znaju sta hoce i umeju da ostvare funkcionalnu vezu a ne onih usedelica koje su vecito nezadovoljne.

A ovo sto ti kazes, ovakve iz teksta, retko kad i spustaju tu lestvicu o kojoj govoris. Nekako uvek misle da zasluzuju najbolje a nikad ne pogledaju kakvi su oni i da li je njihovo "najbolje" ustvari najbolja solucija za njih pa da li mozda treba da traze nesto sto je po njihovim standardima "dovoljno dobro".  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
Citat
Imate više od 30 godina i niste se udali?

To je strašna... prestrašna stvar Smile Smile Smile jel da Munka? Smile

Citat
Američki porodični terapeuti utvrdili su

Da je Zemlja okrugla Smile

Citat
ČESTO KAŽETE: Više mi neće trebati ove tange, kupujem pamučne gaćice!

Tinge...
« Poslednja izmena: 10. Avg 2011, 17:27:31 od Tepachenko »
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
naravno da postoje svi ovi tipovi. žene teške kao crna zemlja i žene kojima je okolina tako napunila glavu da misle da ništa ne valjaju jer se nisu udale. to je prije svega žalosno jer ne misle svojom glavom ili  imaju prevelika očekivanja..ajd to dostigni majČin sine Smile
sve u svemu...previše Diznija i Kosmopolitana
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
niste se udali? here, have this gun.  Smile Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Nokia 6630, valjda
niste se udali? here, have this gun.  Smile Smile



Ajd cuti tu ogorchena zeno... Nismo ti mi krivi shto te niko nece  Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
što bi rekla ona baba sa klipa "neće ni niko" Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Apple iPhone SE 2020
Za svaki lonac postoji poklopac, osim ako taj lonac ne smarta da mu je poklopac vazan... Smiley

Eto.. moja majka se pomirila sa sudbinom... odlucila je da umesto unucica gaji pse i macke, tako da smo sada svi sajni hepi femili... opet Smiley

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
niste se udali? here, have this gun.  Smile Smile



Ajd cuti tu ogorchena zeno... Nismo ti mi krivi shto te niko nece  Smile

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Nokia 6630, valjda
niste se udali? here, have this gun.  Smile Smile



Ajd cuti tu ogorchena zeno... Nismo ti mi krivi shto te niko nece  Smile

 Smile Smile Smile

Shalio sam se ja...
Udace se neka za tebe...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 12:31:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.