Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 03:20:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koji skuter  (Pročitano 1474 puta)
12. Jun 2009, 20:41:06
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 172
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Sony Xperia S
Sorry moderatorima sto mozda ponavljam temu, ali sve slicne su stare.
Imam budzet maximum maximuma 950-1000e a glatko ide sve ispod 850-900. Hteo bih da kupim neki skuter, ali najvise gledam a i naj mi se svidja gilera runner 50ccm. Kakav je ovo skuter po vama i koji drugi predlazete? Sta da prvo gledam kad budem kupovao i tako ta pitanja i sitnice, verovatno znate sta me sve zanima.
Nasao sam runner 50ccm   3.1kw   '99.god  oko 10000km presao i 950e je. Lik kaze da skuter ima blokadu na 70, gravirano je 120, i kaze da ladno bez blokade sa tom snagom izlazi na preko 110-115. Kakva je to cena za takav motor i kakav je to motor uopste?
Hvala unapred
Modovi, ne morate da je bas odmah obrisete jer mi ovo BAS treba . . . .  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Cetiri se stvari nikada ne mogu vratiti: izgovorena rec, izbacena srela, protekli zivot i propustena prilika . . . . .
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.31
Taj skuter s blokadom i tom snagom koju si naveo ide 50km/h, kada se skine blokada ide 70-80 km/h zavisi od stanja. 110-115 ide uz zesce dorade i prepravke koje ti se ne isplate jer kostaju koliko bi platio pravi motor, pocece puno da trosi i brzo ce da crkne. Neznam u kakvom je stanju motor pa ti nemogu reci za cenu ali to je otprilike to ako je u dobrom stanju, ali obavezno ga prvo provozaj jer ce ti bez obzira na iskustvo odmah biti jasno dali vrjedi te pare ili ne. Isto ti tako preporucujem da probas nekog cetvorotaktnog kineza od 125cc, tek da vidis razliku, jasno ti je ako se kinez bolje vozi (zanemari ubrzanje i max. brzinu) da nemas sta da gledas tu Gileru
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1780
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.61
mob
Nokia 1650
Ma sta ce ti kinez od 125 ccm, treba ti A kategorija i svake godine registracija.Moja preporuka NIKAKO kineza.Ja sam vlasnik gilere runner sp 50 2008, prezadovoljan sam ovim motorom.Da sam na tvom mestu gledao bi da uzmem runner,apriliu sr 50, eventualno yamahu aerox (naravno sve to polovno 99-00-01 god).

Kad budes gledao motor koji ces da kupis gledaj da bude u fabrickom stanju,sve dodatno na njemu ce samo da smeta.

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


cappo di tutti cappi

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6497
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Samsung s3
I nikako da je uvezen iz Italije !!! Tamo je sezona 12 meseci i svi voze punim gasom! A to godiste su presli po 20-30.000 km. Bukvalno ne silaze sa njih. Bio sam tamo i licno se uverio...
Mogu da ti postavim i klip (ali da ne zalazimo toliko)
Najbolje je Austrija i Svajcarska, tamo su sezone po 2-4 meseca.



Ma sta ce ti kinez od 125 ccm, treba ti A kategorija i svake godine registracija.Moja preporuka NIKAKO kineza.Ja sam vlasnik gilere runner sp 50 2008, prezadovoljan sam ovim motorom.Da sam na tvom mestu gledao bi da uzmem runner,apriliu sr 50, eventualno yamahu aerox (naravno sve to polovno 99-00-01 god).
To je ok sto si ti reko, ali tesko da ce naci te motore u dobrom stanju za 950e, A Kineze vozim vec treca godina, i mogu ti reci da su ekstra !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 172
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Sony Xperia S
Hvala vam stvarno, provozacu ovu gileru da je probam ali to je najverovatnije to. Ma nju uzimam Smile. . . .
Taj skuter s blokadom i tom snagom koju si naveo ide 50km/h, kada se skine blokada ide 70-80 km/h zavisi od stanja. 110-115 ide uz zesce dorade i prepravke koje ti se ne isplate jer kostaju koliko bi platio pravi motor, pocece puno da trosi i brzo ce da crkne. Neznam u kakvom je stanju motor pa ti nemogu reci za cenu ali to je otprilike to ako je u dobrom stanju, ali obavezno ga prvo provozaj jer ce ti bez obzira na iskustvo odmah biti jasno dali vrjedi te pare ili ne. Isto ti tako preporucujem da probas nekog cetvorotaktnog kineza od 125cc, tek da vidis razliku, jasno ti je ako se kinez bolje vozi (zanemari ubrzanje i max. brzinu) da nemas sta da gledas tu Gileru
Iako se ne razumem bas puno u skutere i tuning cini mi se sa je ovo malo preterano. Nadji kineza da ima vise od 3kw a opet idu 70-80. Smile
Ma kako ide da ide odo da je kupim. PozZ i puno hvala. . . . . . . . Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Cetiri se stvari nikada ne mogu vratiti: izgovorena rec, izbacena srela, protekli zivot i propustena prilika . . . . .
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


cappo di tutti cappi

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6497
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Samsung s3
Nek je sa srecom i postavi obavezno slike  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 172
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Sony Xperia S
Normalno . . . .  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Cetiri se stvari nikada ne mogu vratiti: izgovorena rec, izbacena srela, protekli zivot i propustena prilika . . . . .
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 03:20:00
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.