Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:12:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Koji operativni sistem instalirati
Windows XP
36.7%  (11)
Windows 7
63.3%  (19)
Ukupno glasova: 30
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koji OS samo za igre  (Pročitano 6993 puta)
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10595
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
@idispavaj
nadam se da cu te ubediti da nabavis Orange box posto sada sve HL2 igre (a uskoro i TF2) mogu da se igraju i na OS X  Smile
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

S.P.Q.R.

Zodijak
Pol
Poruke 1608
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 531.2
Ček, ček, ček. Ja mislio da Mac neće da te pusti da instaliraš "3rd party" software pa makar ga u sam kod čeprko.
U brate sad si lupio ko blesav  Smile
Pa sta mislis kako bih koristio aplikacije ?
Samo bih mogao Apple-ove stvari da koristim  Smile ?
Naravno da ne,sistem je veoma otvoren,mozes da instaliras sta god zelis,samo je razlika sto ne mozes da instaliras .exe fajlove,jer je OS potpuno drugaciji...Ovde je ekstenzija za aplikacije .app,i ....
I ima jos mnogo mnogo,ali me mrzi da pricam...Po meni je OS X tri lige iznad windowsa,a da ga koristite,znali biste zasto,jedina mana je sto nije mnogo igrica pravljeno za njega,a kako je Valve krenuo,bice ih
Upravo tako... nisam znao da može Microsoft na Meka
Bas Microsoft i ne moze,al Windows moze  Smile
http://en.wikipedia.org/wiki/Boot_Camp_(software)

@idispavaj
nadam se da cu te ubediti da nabavis Orange box posto sada sve HL2 igre (a uskoro i TF2) mogu da se igraju i na OS X  Smile
Ubedjen sam odavno,samo da skupim kintu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Pa apple valjda proverava i odobrava svaku aplikaciju pre nego što možeš da je staviš na net za svakog da skine, u suprotnom te tuže. Zar ne?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46765
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Ја имама оба система. Седмица је дефинитивно боља за игре. За твој рачунар је седмица идеална пошто имаш одличан комп.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

S.P.Q.R.

Zodijak
Pol
Poruke 1608
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 531.2
Pa apple valjda proverava i odobrava svaku aplikaciju pre nego što možeš da je staviš na net za svakog da skine, u suprotnom te tuže. Zar ne?
Ne  Smile
Od koga si cuo ovo ?


Ја имама оба система. Седмица је дефинитивно боља за игре. За твој рачунар је седмица идеална пошто имаш одличан комп.  Smile
Hvala Smile
instalirao sam juce sedmicu,al odgovori i dalje stizu...anketa bi mogla i da se zatvori
« Poslednja izmena: 28. Maj 2010, 01:15:25 od idispavaj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46765
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 171
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.245.0
Ajde jedna fotka sa 7icom na monitoru  Smile
« Poslednja izmena: 28. Maj 2010, 08:47:58 od strix83 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Sony xperia
Sin ima Intel Q6600, Ati 4850 i da ne nabrajam. 7-ica samo fersa. Koliko se secam jos mi se nije pozalio da neka igra ne ide.  Smile  A o nestabilnosti ni govora. Koliko sam za ovih 7-8 meseci koriscenja primetio, deluje mi stabilnije od XP-a.
« Poslednja izmena: 28. Maj 2010, 16:41:31 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46765
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Sa XP/om ne bi iskoristio mogucnosti racunara koji imas. Eto, naveli su primjer da je XP u stanju da prepoz na samo 3.2 GB RAM memorije, a ti imas 4. Zasto da bacas citav 1GB? Logicno je da natjeras tu masinu da radi "punim plucima". A za to ti treba sedmica.

XP ne podrzava DX10. Opet zasto se odricati toga kada imas sjajan sistem? A tek DX11? Tvoja graficka kartica je predvidjena za napredna DX rjesenja. A ona polako postaju i standar. Vec izlaze igre koje ne podrzavaju XP.

Ja imam 2GB RAM-a na Desktop racunaru i Windos 7 mi odlicno radi. Sto se tice starijih igara ne znam tacno koje ne rade, meni sve rade. A korisitim svakakve eumlatore. Skoro svaki stariji sistem ima emulator. Bilo da Amiga, Commodore 64 ili bilo sta slicno, sve igre sa tih sistema mozes igrati i na sedmici. Evo ja bas planiram da potrazim emulator za MSX racunar... Cisto da odigram partiju Vampire Killer-a!  Smile   
« Poslednja izmena: 28. Maj 2010, 21:26:58 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

S.P.Q.R.

Zodijak
Pol
Poruke 1608
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 531.2
XP ne podrzava DX10. Opet zasto se odricati toga kada imas sjajan sistem? A tek DX11? Tvoja graficka kartica je predvidjena za napredna DX rjesenja. A ona polako postaju i standar. Vec izlaze igre koje ne podrzavaju XP.
Ja se nadam da DX nece poziveti,kako je krenulo sve najbolje kompanije koriste OpenGL,koji je ZNATNO BOLJI od DX-a...Valve,Blizzard itd...Takodje OpenGL moze da sljaka na Mac,i Linuxu za razliku od DX-a,koji je napravio MSoft samo za sebe...Al polako propadaju,Apple ih stize,i svi se okrecu drugim platformama  Smile
Ajde jedna fotka sa 7icom na monitoru  Smile

Odma dodje samo da rebutujem...
Evo ga OS X


Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Graphic1.jpg
(80.6 KB, 1023x576)
« Poslednja izmena: 28. Maj 2010, 21:39:30 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:12:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.181 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.