Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: koji je najbolji comunity builder?  (Pročitano 3282 puta)
Ucesnik diskusija


Lood 100%

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 123
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Samsung 
@chiller_serbia

Slažem se sa tobom da na internetu ne postoji "zlatna koka" i da nešto što nije upalilo nekome neće upaliti nekom drugom. Samo sam želeo da ti skrenem pažnju da je jako težak posao napraviti posećen community sajt pored gomile drugih koji imaju već po nekoliko miliona korisnika iz celog sveta. Pogotovo ako ti je cilj da napraviš "lokalizovanu" kopiju već postojećeg sajta. MySpace je vlasništvo kompanije "News corporation" jedne od najvećih medijskih kuća na svetu koja pored toga poseduje nekoliko najgledanijih TV kanala, magazina, dnevnih novina... MySpace su otkupili za 580 miliona $ i uložili ko zna još koliko i da su osetili najminimalniju potrebu da je ovom našem tržištu potrebna lokalizovana verzija MySpace budi siguran da bi oni to već napravili. Što se tiče druga 2 sajta koja si pomenuo "UpoznajMojSvet" je registrovan tek nedavno, pre mesec-dva tako da je još rano bilo šta komentarisati a "Karike.com" je samo lokalna verzija 3 najposećenija sajta u bivšim ruskim republikama (rate.ee, face.lv i point.lt) tako da komentari tipa "nedovršen, neprilagođen..." svakako ne stoje iz razloga što se Andrei Korobeinik - autor ovih sajtova svakako već dokazao.  Na osnovu tvojih predhodnih pitanja i onoga što si napisao stekao sam utisak da nisi siguran šta hoćeš i da ne rezonuješ dovoljno dobro pa sam želeo da te posavetujem, ne kao neko pametnije od tebe već kao neko ko je možda malo iskusniji od tebe. Uostalom, ti radi kako god misliš da je najbolje za tebe. Meni je samo žao što ja nisam imao koga da pitam za savet kada sam tako kao ti "gubio vreme" na uzaludnim projektima. Bez ljutnje. Pozdrav
IP sačuvana
social share
When you assume, you make an ass out of u and me.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone 6s
Sustina je da ne treba ici presiroko jer su tada realne sanse da nista neces postici...
Osim ako nemas dovoljno sredstava i ljudi.. a nemas...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 407
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 6131
Svi ste upravu... Mada se nikad ne zna... Mozda je bas on neko kome ce se desiti cudo... Koliko znam facebook je poceo kao sajt za par prijatelja a sada ima ne znam tacno koliko (neki ogroman broj) korisnika i kosta jako mnogo...

A sa druge strane... Takvih sajtova ima jako mnogo, setite se samo, ko je tada bio aktivan ovde, dok je postojao podforum predstavite svoj rad (pod web developmentom)... Koliko je bilo odvratnih kopija bureka?! Ja mislim da je svaki drugi topic sadrzao link ka jednoj kopiji... Koliko li ih je uspelo, pitam se... Sigurno ni 5%... Tako je sa svim community sajtovima. Manje vise su svi kopije nekog drugog community sajta i to neuspele... Najbolje je imati sopstveni sadrzaj...

@amanvise: I ja radim to sto ne treba. Pravim comunity sajt... Samo ne kopiram nikoga konkretno, maznjavam od svuda po malo, sve ono sto vidim da se ljudima svidja, ali dodajem i svoje ideje... Bas sam se zdao sav... Ali ne zato sto mislim da je to dobro. Mozda i nije, ali ja ne znam kakvi sajtovi donose najbolji profit... Ideja je cudo. A niko nece reci kakvi sajtovi su najposeceniji, a da nisu adult, a donose pare...
IP sačuvana
social share
PHP scripts written by me never has bugs. It just develops random unexpected features.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Svi smo NASI samo JASI !!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 398
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson t68i
Samo da napisem nesto sto mislim da nije jasno,ne pravimo mi sajt koji parira myspacu,facebooku..to bi bila ludost
Pravimo sajt koji je slican njima ali i ima neke odlicne ideje koje jos nisu nigde vidjene.

"Sustina je da ne treba ici presiroko jer su tada realne sanse da nista neces postici..."
apsolutno se slazem i sigurno necemo napraviti tu gresku

eh sad kad kazete bilo je hiljadu sajtova slicnih bureku...svako moze malo kao da se pomuci i misli da je uradio sajt..ali ne ulaze dalji rad Smile
Ja mislim da je burek uspeo zato sto je neko na pocetku imao viziju sta planira da uradi,i ulozio neverovatan rad i vreme i dalje ulaze i naravno da ce takav rad da se isplati.

ne pravimo sajt koji parira ni myspacu ni facebooku,vec samo nasu verziju sa idejama koje jos nigde nisu vidjene, za koje se nadamo da cemo biti prepoznati kao "myspace,facebook" nasih prostora..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone 6s
Uzgred, kada je burek nastao nije postojao ni jedan ozbiljan slican sajt... danas ih ima, ali medju njihovim autorima nema ludaka poput mene Wink
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
A dobio je imw burek jer gazda obozava burek...  Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Svi smo NASI samo JASI !!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 398
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson t68i
koji?
sa sirom ili sa mesom Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Here I am, on the road again...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3818
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
HTC Touch Pro
burek je jedan i on je uvijek sa mesom
a to sto vi zovete burek sa sirom ne postoji, to je sirnica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Lood 100%

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 123
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Samsung 
Najzad jedan, pažnje vredan i tačan odgovor. A ne ovo trabunjanje koje se vodi već dan-dva. Bravo mikx
IP sačuvana
social share
When you assume, you make an ass out of u and me.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.