Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 17:03:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: koji fax?  (Pročitano 9390 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 148
Zastava Uzice
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
Upisi ono sto volis a sto si sigurna da ces zavrsiti,nemoj kao neki da upises,zezas se par meseci i onda shvatis da nemas uslov za sledecu godinu i moras da se vratis kuci.Tako mnogi protrace sansu.Danas nemas ni sa jednim faxom zagarantovan posao tako da izaberi ono sto volis i ne ocekuj da ces sve dobiti na tacni,moras sve da zasluzis sto se tice faxa i posla(sem ako ne upises Singidunum ili tako nesto). Smile
IP sačuvana
social share
But I see your true colors
shining through
I see your true colors
and that's why I love you
so don't be afraid to let them show
your true colors
true colors are beautiful
like a rainbow
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 148
Zastava Uzice
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
Napisala sam Singidunum jer moja drugarica to studira,neki smer za finansije i bankarstvo,cetvrta godina,ne ume da popuni uplatu na ziro racun...Mozda te lake stvari ne uce  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
But I see your true colors
shining through
I see your true colors
and that's why I love you
so don't be afraid to let them show
your true colors
true colors are beautiful
like a rainbow
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Samsung 111111
Aha..ti mislis da slucajno idu po privatnim (nekim) fakultetima..
Za par slucaja sam cuo gde privatni fax urgirao kod posla Smiley Samim tim dizu sebi renome a i dolaze novi studenti  Smiley
Sve je od slucaja do slucaja..
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 309
OS
Windows XP x64
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Nokia 6120
Upisi nesto o cega ces da zivis, ako ti se jos i svidja ekstra....lako ces uciti ono sto volis!  Smile Sta ti znaci da zavrsis privatni a nema posla na kraju, dzabe izgubljen vreme.
IP sačuvana
social share
,,Oni koji umeju da govore, govore kratko.'' Dostojevski

Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 31
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.25
necu upsivati privatni Smiley
ja sam jako neodlucna osoba i plasim se da se odluke, a trebalo bi vec da krenem sa spremanjem  Smile

a kako ja iz ove perspektive da znam koji bih faks uspela da zavrsim?
« Poslednja izmena: 14. Jan 2012, 15:22:35 od banovana »
IP sačuvana
social share
Ako postavis pitanje na koje ne zelis da cujes odgovor, uvek ocekuj odgovor koji nisi zeleo da cujes
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Filmadzija u pokusaju-

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 43
Zastava Subotica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Nokia E50
Upisi ono sto volis a sto si sigurna da ces zavrsiti,nemoj kao neki da upises,zezas se par meseci i onda shvatis da nemas uslov za sledecu godinu i moras da se vratis kuci.Tako mnogi protrace sansu.Danas nemas ni sa jednim faxom zagarantovan posao tako da izaberi ono sto volis i ne ocekuj da ces sve dobiti na tacni,moras sve da zasluzis sto se tice faxa i posla(sem ako ne upises Singidunum ili tako nesto). Smile

Svaka k'o Njegoseva  Smile

necu upsivati privatni Smiley
ja sam jako neodlucna osoba i plasim se da se odluke, a trebalo bi vec da krenem sa spremanjem  Smile

a kako ja iz ove perspektive da znam koji bih faks uspela da zavrsim?


Iz istog razloga sam ja upisao visu... To preporucujem i tebi. I ja sam se tako zdrao,dvoumio,mislio,kukao,itd....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 148
Zastava Uzice
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
necu upsivati privatni Smiley
ja sam jako neodlucna osoba i plasim se da se odluke, a trebalo bi vec da krenem sa spremanjem  Smile

a kako ja iz ove perspektive da znam koji bih faks uspela da zavrsim?


Svaki fax se moze zavrsiti,jos nisu izmislili neki koji ne moze da se zavrsi.Kada ucis nesto sto ti se ne svidja onda imas manju motivaciju da to naucis tako da ti je gradivo teze,fax deli na teske i lake,sto vise volis nesto to ti je lakse da to i naucis.Prvo resi sa sobom sta zelis da upises,onda vidi da li je ta zelja realna(ako imas malo bodova iz skole pa to nije dovoljno za upis,vidis kvotu,skolarinu...),pozoves fax i pitas sta je potrebno za prijemni,kada se prijavljuje i sve ce ti reci,pocnes da ucis,odes da popunis test i to je cela umetnost.Kada sam ja upisivala,te godine su se svi prijavljivali na vise fakulteta za polaganje prijemnog,prosta logika,sto vise fakulteta,to ti je veca sansa da upadnes na neki.Posle sam primetila da je to standardna prica pa ti vidi da li bi ti tako mogla posto vidim da bas zelis da studiras.  Smile
IP sačuvana
social share
But I see your true colors
shining through
I see your true colors
and that's why I love you
so don't be afraid to let them show
your true colors
true colors are beautiful
like a rainbow
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 31
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.25
 hvala na savetima i recima pordske  Smile
butterfly, a sta ti studiras? Smile
IP sačuvana
social share
Ako postavis pitanje na koje ne zelis da cujes odgovor, uvek ocekuj odgovor koji nisi zeleo da cujes
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Samsung 111111
Pitanje sta da upisem nije jednostavno i pitanje na koje mozes da ocekujes adekvatan odgovor.
Svako ce da ti kaze "Upisi ono sto volis" .. Ja kapiram da si to znala i pre nego sto si otvorila temu.
Samo mi nije jasno da od tako uskog izbora (drzavnih) ti razbijas glavu sta ces !?

Ako vec tolko ne znas..uzmi radi godinu dana..pa vidi sta ti je najbolje i sta te najvise vuce..nzm sta bih dodao na sve ovo
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 31
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.25
pa eto vidis, razbijam glavu  Smile
ne govore mi svi to, cak sta vise, dosta ljudi iz iz moje okoline ne upisuje ono sto voli.
meni bas i nije uzak krug i razbijam glavu jer cu provesti najmanje cetiri godine na faksu,a to nije malo
a temu sam postavila da vidim jos misljenja i iskustva sa fakultetima Smiley
IP sačuvana
social share
Ako postavis pitanje na koje ne zelis da cujes odgovor, uvek ocekuj odgovor koji nisi zeleo da cujes
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 17:03:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.