Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 ... 24 25 27 28 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koji Automobil Kupiti? Saveti, Pitanja i Odgovori  (Pročitano 301882 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.155
mob
Apple iPhone 7
koji auto preporucujete do 2500 evra ???
Citroen Berlingo imam u firmi dva Berlinga, predobri su...


Не треба ми конби. мислио сам нешто за градску вожњу, типа пунто,пежо итд.... слично нешто томе
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 40.0
mob
Sony xperia
More zbog drugara gledah neka auta, pa mi zapale za oko 2 Lagunice. Ono, koza, navigacija i ostale zezancije. A u toj ceni su.  Smile
« Poslednja izmena: 20. Avg 2015, 17:51:55 od Lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.155
mob
LG G3
koji auto preporucujete do 2500 evra ???

Za te pare Astra G 1.7dti najbolja kupovina.Ako se dobro održava neuništiv auto.Jedino limarija i to gledaj kakav je spoj patosa i pragova znaju tu da pokažu.

Ako hoćeš jeftino za održavanje i još jeftinije za vožnju onda Punto mk2 1.9 JTD jer to je zamena za Yuga,samo što ide ko blesavo i troši ko upaljač bukvalno.JTD neuništiva raga,stradaju samo trapovi jer su užasno tvrdi,jbg mali auto ogroman motor pa mora tako,mada trapovi da se srede komplet nije više od 150-200€.Imali ih mi u firmi pre par godina,sad ostao samo jedan zamenili ih sa Nuova Bravo.Još službeni autić niko nije štedeo te puntiće i kažem ti samo trapovi stradaju i nosači motora,mada to je standardno za dizele.

Možeš i Focusa mk1 i tu već možeš da biraš dal ćeš 1.8 tddi ili tdci,ako i njega imaš u planu raspitaj se kod nekog ko bolje poznaje fordove,ja mislim da je tddi jeftiniji za održavanje od tdci.

 Laguna ispod 3k je venčanica,ipak one još drže cenu,komšija pre mesec dana dao njegovu za 3 200,ja mislim da je bila 2004 i naravno nezaobilazni 1.9 dci.

I gledaj samo dizele na benzin se ne ispalti više voziti,sem ako en uzmeš nekog sa već ugrađenim i reatestiranim plinom.

I naravno nemoj sve pare da daš na auto,ako im,aš 2,5 soma budžet gledaj da za auo daš 2 300 maksimalno,a ovih 200 sačuvaj za servise ili ne daj Bože ipak je to polovan auto.I ne nasedaj an priče odrađeni servisi sem ako nema dokumentaciju,a ni servisnoj ne veruj preterano.
« Poslednja izmena: 20. Avg 2015, 18:36:24 od EvilBlood »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 824
Zastava Zanzibar
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 40.0
mob
Nokia 701
Ево сада сам на летио на Seat Leon fr sport 2.0 tdi 140ks + чип... 2007 годиште... Невјероватно како добро изгледа... Шта мислите о њему?
IP sačuvana
social share
Treat her like a queen, fuck her like a slut!
--------------------------------------------------------------------------------------------------
"Зашто не бит' обичан, вољет' мале ствари, зашто свако мора бити главни?..."
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Нико није бескористан. Свако може послужити бар као лош примјер.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
"За Партизан ништа није готово. Партизанов рекорд није не знам колико побеђених утакмица, него 13 узастопних титула."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
ja cu kupit crveni  Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows
Browser
Chrome 44.0.2403.157
za 2500 jevra ako nadjes odrzavanu astru G 1.7 slobodno uzmi. Jedino zna pumpa visokog pritiska da ode pa ono baci view na to ako nadjes nesto ok.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows
Browser
Opera 12.16
mob
Samsung S8 Plus
koji auto preporucujete do 2500 evra ???

Pezo 206 1.4 hdi. Zvrk od auta. Mali potrosac, nema fap filter, nema plivajuci zamajac a to je veliki plus...a ima abs, klimu, servo, podizace, grejace i ostale fensi stvari koje ima svaki noviji auto
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11






evo ga za 2.500 evra...
golfic cetvorka...
2001 godiste.....
1.6 ..16 v ...
presao samo 22 000 km  Smile
benzinac  Smile

evo ti broj fona 0645790326
lik je iz indjije ..zove se nebojsa

 Smile

IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.157
22 000 km a 2001 god taj nebi ni vido oglas da je to tacno,drugar ima c4 2005 stvarno malo vozi preso do sad 50 000km da sutra oce da ga prodaje ima 5 kandidata koji bi ga odmah uzeli
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0.5
vozila ga penzionerka samo nedeljom do pijace i crkve.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 24 25 27 28 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.