Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 ... 20 21 23 24 ... 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koji Automobil Kupiti? Saveti, Pitanja i Odgovori  (Pročitano 301644 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.111
Citat
neg niste mi odgovorili ima li ga 2002 godine od 110kw

Slagao je za godište,verovatno je 2001,2000 nije to 2002




ima 2002 110kw 2.5TDI
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.101
znam da se bavi prodajom.ni prvi ni poslednji
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.101
uglavnom,imao sam problema sa scenicom,placen je 8000 kostao me dva puta turbina,pa uljna pumpa kartica i sl.oko 3000 i meni punac kaze sad kad sam sve napravio i ok je da mi je taj auto baksuz a s obzirom da idem na duze relacije meni bi odgovarao.ali kako sam bio nastradao strah me je.uglavnom dodijalo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.101
da imate 8500 i da hocete a 6 da li bi uzeli njega.gledao sam i jedan crni ali lupaju klackalice bas se cuju pa me prepalo ali mi kazu da je to njegov zvuk.nudi mi se jos jedan
http://www.olx.ba/artikal/15454147/audi-a6-quattro-2-5-tdi-sline-132-pluschip-7-kw-ake-motor/ ok je vlasnik


http://www.olx.ba/artikal/15861220/audi-a6-dizel-registrovan/
eto izmedju ta dva

a ovo je crni koji me prepao
http://www.olx.ba/artikal/15956192/audi-a6/

eto sta uzeti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
mob
Samsung S8 Plus
Ovaj cipovan zaobidji u sirokom luku. A ovi ostali, nemam pojma. Uvek se najezim kad vidim cist motor a auto se prodaje.  Povedi nekog majstora. Uostalom, ne mozes ocekivati da auto bude nov a star 13 god. Uvek ce imati nesto sto treba da se radi

Koristi opciju da te ne zezaju moderatori zbog uzastopnih poruka


Tesko je kupiti dobar auto preko oglasa. Slucajno odvezem pezoa 106 na servis kad tamo 206 kao casa. Lik isto radi mali servis. Majstori se cude kako je auto ocuvan i lik prica da zena vozi nekad dete do obdanista a on ima sluzbeni koji je bio bas tu ispred servisa(dovezao zenu da voze auto). Spopadnem ga ja u kupim tu 206-icu 1.4 hdi. Auto kao nov, nalepnice, datumi na delovima. Motor prasnjav ali suv. Trosi ko kandilo. Jesam ga platio malo skuplje ali ne zalim. Pre toga sam se nagledao raznih grobova preko oglasa
« Poslednja izmena: 19. Feb 2015, 12:17:58 od GoxyMaster »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7787
Zastava
OS
Windows
Browser
Ucweb 2.0
Brate a jesi video ti da ovaj što hoćeš da uzmeš prešao 230.000 a ipak dizelaš. Ovaj sivi je prešao 200.000 (bar ovaj tako kaže) i još je noviji jednu godinu. Opremu imaju oba baš dobru...
A i ovaj sivi vidi ima 180hp i 132Kw...odma računaj veću registraciju a registrovan je samo do maja. A ovaj crveni što hoćeš do decembra...
IP sačuvana
social share
ГРОБАРИ ТРОШКА ИЗА СВАКОГ ЋОШКА
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 35.0
pregledao sam,ima ih 2002 godiste,ima i na piku i u srbiji i na drugim prostorima,e sad vase misljenje.

uglavnom motor ima 2002go ali po cemu mislis da je ovo starije godiste osim po motoru ako sumnjas

Pošto su ti momci gore rekli da ima,ja zaista nisam siguran,pa neću sto posto tvrditi niti bih se raspravljao jer kažem nisam siguran,ali reći ću ono što znam,pa eto ti vidi...do 2001 postoje te mašine od 110 kw,od 2002 ti 2.5 su 114,120 i 132 kw i nema nikakve razlike u izgledu osim što je od 2002 izložen auspuh,a na modelima do 2001 je sakriven...

Ono što sam ja čuo je da je njegov motor od 128 kw najbolji,ali ga ima u samo nekim modelima A6,a takodje taj motor ima tuareg...

Kažem ne tvrdim ništa,ali eto čisto da napišem...
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.101
ljudi od ta 3,cisto vas izbor
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 40.0.2214.111
bordo. čovek se bavi prodajom automobila. svi prodavci drže urednu robu.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows 7
Browser
Chrome 40.0.2214.115
pomoc

ovako,covjek mi nudi automobil i posten je skroz,rijec je o golfu 5,naime lik mi kaye daje bio poplavljen do krova u vodi,jedan dan,zamjenio je svu elektroniku,motor nije dirao i radi sve,nema problema s njim,daje mi ga povoljno,

recite mi kakva su iskustva sa takvim autima,jel to pametno i sl,sta moze da se desava i sl
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 20 21 23 24 ... 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.