Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12 13 ... 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koji Automobil Kupiti? Saveti, Pitanja i Odgovori  (Pročitano 301675 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.120
da je pikap mogo bi ko teretno da ga registruje
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 37.0.2062.120
videh u oglasima toyota 4 runner 3.0 D izvadio zadnja sedišta, stavio neku rešetku iza prednjih sedišta i registrovao ga kao teretno. možda to može da se uradi i sa ostalima, pa posle da se vrati u prvobitno stanje.

znam da su neki autoprevoznici kupovali teretne kombije, pa posle registracije sekli stranice i ubacivali stakla i sedišta.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 37.0.2062.120
mob
Nokia 
rekoh ja.kad sve saberem i oduzmem - ponovo mi je lijep moj golf cvaja...da dajem 1500 evra za registraciju i da svaka 2 mjeseca mijenjam lezaj zbog rupa na cesti koje trebaju da zakrpe (a prije izbora neće) od tih para sto se daju za registraciju - neka hvala...
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.120
videh u oglasima toyota 4 runner 3.0 D izvadio zadnja sedišta, stavio neku rešetku iza prednjih sedišta i registrovao ga kao teretno. možda to može da se uradi i sa ostalima, pa posle da se vrati u prvobitno stanje.

znam da su neki autoprevoznici kupovali teretne kombije, pa posle registracije sekli stranice i ubacivali stakla i sedišta.

to je moglo pre i mnogi su to radili,sad ne daju a cuo sam da i ove stare proveravaju

u srbiji je taksa za registraciju vozila velike kubikaze nerealna,za teretno vozilo platis 17-18k a za putnicko 150k dinara,pa gde je tu logika kao teretno vozilo manje unistava put od putnickog ili je mozda u kubikazi luksuz

sve preko 2000 kubika ovde i ne pomisljaj da registrujes zato vise i nema onih cirokija v8 od 5.2 litra i slicnih ala
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 32.0

dal je mougce da je najbolje i najekonomicnije auto na svijetu golf dvica  Smile
Bilo koji golf...
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7787
Zastava
OS
Unix Sun
Browser
Ucweb 2.0
...je kanta Smile
IP sačuvana
social share
ГРОБАРИ ТРОШКА ИЗА СВАКОГ ЋОШКА
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 32.0
...je kanta Smile
Šta ćeš ti da voziš....kad porasteš?  Smile
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Kia Pro Ceed
Ford Focus
Opel Astra H


sta uzeti od ova 3 ?

ciljam neko 2008godiste otprilike. cene se motaju oko 6-9 soma jura


pisite lose i dobre stvari od svakog modela.

hvala
Jesi li gledao neki konkretan automobil ili samo razmisljas o ovim modelima,ako bas moras pistolj na glavu da uzmes neki od ova 3 onda opel ako je 1.7...mada ja ne bih ništa od ovoga...



Citat
Ima neko Golfa 6 2.0tdi?
Iskusta sa njim,mnogo sam se slepio za taj auto..
Golf 6 1.6tdi 77kw to da uzmeš...


I još samo jedna stvar neko ti je napisao za astre 1.3 i 1.9,sto se tiče 1.9 fijatov motor sve je to divno juri k'o lud itd,medjutim standardni kvarovi su usisna grana ako je 16v mada su na opelima ja mislim sve 16v,košta 600 evra,zamajac-set takodje košta oko 600 evra to te čeka na svakoj samo je pitanje kad,1.3 takodje isto,morao sam ovo da napišem jer slučajno znam pošto sam imao pre par godina astru h gtc ... Smile
« Poslednja izmena: 24. Sep 2014, 12:33:26 od sergio ramos »
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7787
Zastava
OS
Unix Sun
Browser
Ucweb 2.0
Valjda auto? Smile

Ako budem mogao da biram za koju godinu to će biti Toyota Paseo http://www.polovniautomobili.com/oglas4871606/toyota_paseo_15_16v_tek_reg/
Otprilike ovako nešto Smile
Ili:


Jao,Jao!!! Smile
IP sačuvana
social share
ГРОБАРИ ТРОШКА ИЗА СВАКОГ ЋОШКА
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.120
plivajuci zamajac ima veze sa kvacilo ne motorom,mislis da je ko wv grupacije plivajuci zamajac jeftiniji,svi ugadjuju to govno (plivajuci) tako da se to ne moze uzeti kao mana,sto se tice tih motora prelaze dosta malo trose a idu ko sumanuti

mada opet kazem uzmi sa sto manje kilometara koji god da uzmes sem precenjenog golfa
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12 13 ... 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.