Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koje to omiljene trendove žena muškarci mrze?  (Pročitano 19855 puta)
08. Jun 2011, 01:20:10
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Koje to omiljene trendove žena muškarci mrze?



I dok su žene objeručke prihvatile 70-e, hlače širokih nogavica, predimenzionirane naočale, uggsice i sandale koje furaju na čarape, muškarci se tih istih trendova užasavaju. Otkrivamo vam zašto je moda koju vole žene muškarcima ponekad izrazito odbojna.

Donosimo vam listu modnih trendova koje muškarci ne vole, no to ne znači da će ih žene zbog toga odbaciti ili voljeti manje. Ipak, ima i nekih novih modnih diktata koje bi ipak bilo bolje ostaviti na modnim pistama.

Čizme Ugg
Iznimno udobne i tople čizme hit su nekoliko sezona, a odabir su i mnogih celebrity faca. Nose ih Blake Lively, Kim Catrall i Sarah Jessica Parker, no unatoč tome muškarci su rekli da su im te čizme jednostavno ružne te da izgledaju kao vreće za krumpire. Kad bi ih samo probali, shvatili bi da su uggsice ekvivalent onome što se podrazumijeva pod udobne cipele.

Velike naočale
Žene ih vole, baš kao i poznate face poput Victorije Beckham, Mary i Kate Olsen te Nicole Richie. Izgledaju glamurozno, sakrivaju umorne oči, a daju tajanstven i seksi look. Bar tako žene misle. Muškarci ih baš ne preferiraju jer ih podsjećaju na ogromne bube.

Kombinezoni
S tim se donekle slažemo, jer ih poznati poput Blake Lively i Kourtney Kardashian jedva isfuraju dobro. Daju retro look, ali teško da ćete u njima izgledati fantastično. Čak su i mnoge holivudske zvijezde završile na listama najgore odjevenih upravo zbog kombinezona.

Crveni ruž
To doista iznenađuje jer žene smatraju da nema ništa više seksi od crvenog ruža te punih i dugih trepavica, ali muškarci se s tim ne slažu. Crvene usne možda jesu seksi za gledanje, no muškarci ih smatraju preprekom za poljupce.

Harem hlače- dimije

Najbolje od sebe dali su mnogi da bi odlično iznijeli outfit s dimijama, kao i Julianne Moore i Jessica Alba, no hlače koje pomalo asociraju na to da imate pelenu muškarcima nisu nimalo seksi. Mi se slažemo da su udobne i da se daju kombinirati te ih nećemo zbog toga voljeti manje.

Sandale i čarape
Poštujemo modne znalce poput Alexe Chung i Chloe Sevigny koje su ponekad znale uskočiti u ovakav outfit, no moramo priznati da se ovdje slažemo s frajerima kad kažu da sandale i čarape nisu seksi. Možda je ovo stil koji treba ostaviti za modne piste.

Izvor: Tportal

 Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.91
mob
SonyEricsson k 850i
Odmah da kazem da se ne razumem u zenske trendove,ali nisam glup,ovo su gluposti..


Od svega mi se jedino kombinezoni ne svidjaju Smile
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.77
mob
Nokia krntija
Sve me nervira od navedenih. Ne mogu da izdvojim ništa specijalno, ne znam od koje stvari mi se više povraća.

Dodao bih i baletanke. Deluju mi kao gumaši. I sve šarene haljine. Takođe ovaj novi trend ovih kurveštija sa podvezicama... odvratno.


IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
Sve od navedenog sem crvenog ruza i donekle ovih dimija ili kako se vec zove... jer na nekim zenama to lepo stoji.
A pogotovo ne podnosim ove cizme... moze se reci isto i za kombinezon... ko to izmisli Smile dok ove naocare tu i tamo... al smorile su... sto jes jes.

A slozio bih se sa Bukijem za baletanke i ostale gumarije... vise volim da vidim zenu u patici... ako to vec nije stikla.

A suprotno... sta volim na zeni... vise nego ista volim farmerke i kada se uz to stikle nazuju. To je prvo sto primetim ukoliko nosi...
« Poslednja izmena: 08. Jun 2011, 07:46:40 od Tepachenko »
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.77
mob
Nokia 
Citat
Harem hlače- dimije
Najbolje od sebe dali su mnogi da bi odlično iznijeli outfit s dimijama, kao i Julianne Moore i Jessica Alba, no hlače koje pomalo asociraju na to da imate pelenu muškarcima nisu nimalo seksi. Mi se slažemo da su udobne i da se daju kombinirati te ih nećemo zbog toga voljeti manje.

Sandale i čarape
Poštujemo modne znalce poput Alexe Chung i Chloe Sevigny koje su ponekad znale uskočiti u ovakav outfit, no moramo priznati da se ovdje slažemo s frajerima kad kažu da sandale i čarape nisu seksi. Možda je ovo stil koji treba ostaviti za modne piste.


ovo ne nosim...dimije? svasta.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
Sandale i čarape

што се тиче моде ту сам сигурно тотални лаик али једно је сигурно...чарапе и сандале не иду
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
I mene sve ovo nervira, osim karmina  Smile

A vi koji ne volite baletanke :middlefingersup:  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Sandale i carape, harem pantalone i kombinezoni su jednostavno smesni, crveni ruz i velike naocare mi ne smetaju toliko a ove cizmice(posebno one sto od pola imaju onu kao vunu  Smile ) me bas nerviraju.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Najjace su mi ribe koje po 30 stepeni nose sorc i te cizme  Smile Jbm ti sunce, svaka 5-a u gradu nosi cizme...I to ne one letnje, nego bas ove ugg ''zimske''....Pa jbt, sta je sa mozgom?!

Kontam ja koliko svacije noge sjajno izgledaju u kratkom sorcu i strateski dubokim cizmama ali...dajte, leto je  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.